4
4
90+1'

Gol! Strzelił Dawid Kurminowski. Asystował mu Karol Czubak.

W końcówce meczu wyrównanie! Po dośrodkowaniu Łukasza Poręby z rzutu rożnego piłka została przedłużona w kierunku dalszego słupka przez Karola Czubaka. Wiedział, co się dzieje Dawid Kurminowski i z bliska strzelił gola na 1:1.

5
90'

Doliczone cztery minuty.

6
4
2
3
3
90'

Norwegia U-20. Schodzi: Tobias Christensen. Wchodzi: August Mikkelsen.

2
88'

Tobias Christensen nie daje odpocząć obrońcom reprezentacji Polski. Z kolei pod bramką Norwegii zagotowało się po akcji Karola Czubaka. Z podania napastnika Bytovii Bytów nie skorzystał Dawid Kurminowski, który strzelił niecelnie z dogodnej pozycji.

3
4
3
3
3
84'

Po ostatnich zmianach raz zakotłowało się pod bramką Norwegii. Był w centrum wydarzeń Karol Czubak, jednak napastnikowi czującemu się w Bytowie jak w domu nie udało się zdobyć gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5
4
3
4
6
81'

Norwegia U-20. Schodzi: Markus Solbakken. Wchodzi: Mikael Birk Ugland.

Markus Solbakken #7
4
2
2
3
3
81'

Polska U-20. Schodzi: Mateusz Bondarenko. Wchodzi: Karol Czubak.

Mateusz Bondarenko #2
7
4
2
2
2
81'
79'

Aron Stasiak nie trafił do pustej bramki. Dosłownie. Po płaskim dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza źle zachowali się golkiper oraz obrońca Norwegii. Można było przypuszczać, że dali zawodnikowi Górnika Łęczna gola w prezencie, ale ten nie skorzystał.

4
1
3
3
3
77'

Marcus Holmgren Pedersen przypomniał o sobie na prawej stronie boiska. Po jego dośrodkowaniu piłka odbita rykoszetem i Norwegia ma korner.

2
2
2
2
2
75'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Łukasz Poręba. Mocno, celnie i zapachniało wyrównaniem. Nie daje się pokonać Mads Hedenstad Christiansen i rzetelnie pracuje na swoje czyste konto. Tylko korner dla Polski.

2
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Tobias Tangen Sandberg za faul na Aronie Stasiaku.

Erik Tobias Tangen Sandberg #3
2
69'
67'

1
65'

Po zmianie wyniku jedno celne uderzenie Tymoteusza Puchacza. Obronił golkiper i pozostaje niepokonany w tym spotkaniu.

1
1
1
1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Tymoteusz Puchacz za protestowanie.

1
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Serafin Szota za protestowanie.

Polska U-20
1
62'

Gol! Strzelił Markus Solbakken.

Nie wyglądało to zbyt zgrabnie. Nie zrobi kariery w łyżwiarstwie figurowym. Na szczęście dla Norwegii było skuteczne. Markus Solbakken poślizgnął się przed kopnięciem piłki, ale strzelił w środek bramki po zmyleniu Bartosza Mrozka. Drużyna ze Skandynawii na prowadzeniu.

6
5
4
12
15
61'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bednarczyk za faul we własnym polu karnym na Tobiasie Christensenie.

2
1
1
1
2
57'

Michał Skóraś zabrał piłkę gościom po nieodpowiedzialnym podaniu. Krótka akcja indywidualna zakończyła się płaskim uderzeniem w dobrze ustawionego w bramce Madsa Hedenstada Christiansena.

1
1
2
55'

Tobias Christensen zablokowany w momencie oddawania uderzenia. Norweg musiał zadowolić się rzutem rożnym. Po nim wyraźnie przesadzone dośrodkowanie i Bartoszowi Mrozkowi nie pozostało nic innego niż odprowadzenie futbolówki wzrokiem poza boisko.

53'

Michał Rakoczy oraz Jakub Bednarczyk byli na zamknięciu akcji po płaskim dośrodkowaniu Tymoteusza Puchacza. Zakotłowało się w pobliżu bramki Norwegii, ale poradzili sobie goście.