90+3'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Ethan Ampadu.

90+2'

Znowu świetna okazja Gavranovicia i broni to Ward jakimś cudem! A do tego jest spalony, niewiarygodne!

4
1
1
2
90'

Rodriguez na Embolo i Ward zdejmuje strzał głową tuż sprzed poprzeczki! Co za końcówka!

4
2
1
4
86'

VAR potwierdza - ofsajd, nie ma gola na 2:1 dla Szwajcarii!

12
5
4
3
8
86'

Ładna akcja Szwajcarów, Embolo przerzucił piłkę głową nad całą obroną. Wyszedł Gavranović i huknął z bliska. Ale gol MUSI być anulowany, bo strzelec palił akcję. Pierwszy kontakt z piłką i gol? No, nie tym razem...

5
3
2
2
8
84'
ZMIANA
83'

Płasko Brooks z lewej strony i Ramsey mija się z piłką o centymetry przed bramką!

2
1
81'

Teraz Zakaria z dystansu, ale zablokowany.

1
2
2
79'

Davies z dystansu, ale niecelnie.

1
2
1
1
77'

Mocne zagranie Zakarii na Embolo, ale raz, że nieczysto trafia głową w piłkę, to dwa - palił akcję.

1
1
1
75'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: David Brooks.

74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kieffer Moore. Asystował mu Joe Morrell. Wycofana piłka po rzucie rożnym, wrzutka sprzed pola karnego, Moore wybiegł przed obronę i pewnym strzałem pokonał Sommera. Walia wciąż gra o zwycięstwo!

29
12
9
5
8
73'

Miękka wrzutka Bena Daviesa, będzie korner dla "Smoków".

1
1
72'

Mozolnie budowany atak Walii, ale z błędami. Mbabu chciał napędzić kontrę Helwetów, ale świetny powrót zanotował mało widoczny dziś Ramsey.

1
2
68'

Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

1
2
66'
ZMIANA

Szwajcaria. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Denis Zakaria. Niezadowolony z tej zmiany Shaqiri.

65'

Embolo nakręcony jak po energetyku, Tańczy z piłką. Teraz ostry strzał i mija bramkę o centymetry!

1
5
1
2
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Mbabu.

Szwajcaria
1
2
64'

Ostra centra i znowu nikt nie zamyka! Któryś raz blisko był Mepahm, ale nie zdążył.

1
2
63'

Walia próbuje, stara się, ale brak jej pod polem karnym dokładności. Upiera się na dośrodkowania.

1
1
1
60'

Przerwa w grze, jakiś uraz Embolo. Potrzebni są lekarze.

1
2
1
3
55'

Szwajcaria teraz nie może dojść do piłki. Naciska Walia, akcje nakręca James.

1
1
2
52'

Embolo znowu indywidualnie, jest Mbapu, dostaje piłkę jak na talerzu, ale zamiast skorzystać z prezentu, to posyła danie na śmietnik. Kiepska próba wahadłowego.

1
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Xherdan Shaqiri. Korner, dośrodkowanie, Embolo wygrywa pojedynek główkowy z Robertsem na 4. metrze i jest gol! Druga sytuacja od razu i Szwajcarzy prowadzą!

16
5
8
7
14
49'

Szwajcarzy przyspieszają. Pędzi EMbolo, jest strzał i broni to Ward! Ale dlaczego Embolo strzelał w środek, mając tyle miejsca, tego nie wie on sam...

2
3
1
4
3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Kieffer Moore.

48'

Ostry początek drugiej części. Najpierw Embolo fauluje rywala, teraz Moore zmasakrował Schaera, aż ten potrzebował pomocy lekarskiej.

2
czas Druga połowa
45+1'

I to powinna być bramka! Embolo może sam na sam, ale ma rywala na plecach. Wyczekał na Seferovicia, wystawił mu piłkę, a kolega z ataku kopnął z bliska w trybuny. Szwajcarzy mogą sobie pluć w bridę!

4
6
2
2
3
43'

Ostry faul Daviesa na Mbabu. Stoper Walii popełnia dziś sporo błędów i jakimś cudem nie ponosi za nie żadnych konsekwencji.

2
2
2
2
41'

Seferović zza pola karnego, ale nad bramką! Znowu sam wypracował sobie szansę.

2
1
3
1
1
40'

Walia chyba chce mieć 0:0 do przerwy. Szwajcarom brakuje elementu zaskoczenia.

3
1
1
1
37'

Kontra Walii, ale Ramsey niepotrzebnie uparcie szukał Bale'a. Ramsey to niech lepiej też nie strzela, bo ktoś znany wtedy umrze.

2
2
1
4
4
34'

Korner dla Szwajcarii. Słabe zagranie, ale nabiega Akanji... Będzie jeszcze jedna próba z narożnika boiska.

3
1
1
1
2
32'

1
2
31'

Dobra centra Bale'a, ale nikt nie sięga piłki. Walijski smok chce ziać ogniem, ale bardziej się krztusi.

2
5
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Schaer. Nieprzepisowo zatrzymał rozpędzonego Jamesa.

2
1
29'

Za dużo Walijczyków poszło do bezpańskiej piłki, jak dzieci. Idzie kontra Szwajcarów. Shaqiri ma otwartą prawą flankę, ale źle wybiera, traci piłkę.

1
1
27'

Seferović z obrotu i niewiele zabrakło, by trafił w okienko!

2
2
26'

Walia coraz bardziej się wycofuje. Środek pola nie jest w stanie niczego napędzić.

4
1
23'

Ćwierć meczu za nami, oba zespoły miały swoje okazje, ale nie ma tu jakiegoś zawrotnego tempa grania.

1
1
1
1
22'

Rodriguez szuka Seferovicia, ale strzał głową mija bramkę.

2
2
1
20'

Głęoka piłka na Embolo, strzał z bliska, ale Ward nie dał się zaskoczyć! Potem bramkarz pewnie złapał centrę.

1
2
17'

Jakoś tak cicho na trybunach, w końcu pusto w Baku...

2
1
16'

Jest krwotok u Moore'a, rozcięta skóra nad prawym łukiem brwiowym. Będzie grał dalej z plastrem na czole.

1
2
1
16'

Przerwa w grze, Moore zderzył się głową w powietrzu z Mbabu, potrzebni są lekarze.

1
2
1
15'

Walia wrzuca wyższy bieg. Szukają Moore'a. W końcu jest zagranie i... fenomenalnie broni to Sommer! Końcówkami palców wyciągnął główkę!

1
4
2
11'

Szwajcaria naciska. Jest strzał z dystansu, ale nie daje szczęścia.

3
1
1
1
8'

Ciekawostka - w ekipie sędziów VAR jest Polak, Paweł Gil.

9
1
1
2
2
6'

Rodriguez na Mbabu, jest główka i... było blisko gola! Prawie udało się przelobować bramkarza Walii. Będzie korner, piłka odbiła się od obrońcy.

2
5
1
5'

W ataku pozycyjnym Szwajcaria, ale nie ma zbyt wiele miejsca na rozgrywanie piłki.

2
1
3
1
3'

Wysoki pressing Walii, ale mało agresywny. Grają na wyłączenie stref i zawodników.

7
1
2
2
2'

Pierwsza akcja Walii. Daniel James dorzuca piłkę, łapie ją jednak Sommer.