Zakończony
Walia
90+5'

Gol! Strzelił Connor Roberts. Asystował mu Gareth Bale.

Walijczycy w doliczonym czasie gry znów zaatakowali i stwarzali sobie sytuacje. W jednej z nich Bale dograł do Robertsa, a ten z bliska pokonał bramkarza! 2:0 dla reprezentacji Walii!

45
22
8
3
9
90+4'

Walia. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: Neco Williams.

2
2
2
2
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu.

5
3
3
3
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Burak Yilmaz.

6
5
3
2
1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Davies.

2
4
2
3
2
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Mepham.

4
4
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
2
2
6
90'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn w polu karnym reprezentacji Walii!

6
3
1
1
3
88'

Uderzenie głową na bramkę Walijczyków, ale znów świetnie piłkę wybił Danny Ward. W odpowiedzi szybka akcja Walijczyków, ale zabrakło dokładnego dogrania.

1
1
1
86'

Turcy rozgrywają piłkę i szukają okazji na gola. Do bramki Walijczyków jednak daleko.

2
1
1
2
85'

Walia. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Harry Wilson.

83'
80'

Dobrze w defensywie spisał się Aaron Ramsey, który wślizgiem wybił piłkę we własnym polu karnym.

1
1
1
79'

Po dośrodkowaniu w pole karne ładny strzał głową oddał Gareth Bale. Bramkarz reprezentacji Turcji nie dał się zaskoczyć.

1
1
2
3
2
78'

Daniel James oddał płaski strzał z pola karnego. Pewnie piłkę złapał Ugurcan Cakir.

2
2
77'

Szukają Turcji okazji na gola, ale bardzo pewnie gra defensywa reprezentacji Walii.

3
2
3
75'

Gra wznowiona.

1
1
3
2
75'
74'

Kieffer Moore mocno ucierpiał na boisku. Potrzebna jest pomoc medyczna.

2
1
1
3
3
73'

Walia. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Ethan Ampadu.

72'

Turcja. Schodzi: Umut Meras. Wchodzi: Mert Muldur.

1
1
1
1
5
71'

Z kilku metrów główkował Burak Yilmaz. Chwilę później pewnie interweniował Danny Ward.

2
1
2
1
2
69'

Turcy przy piłce. Rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska.

2
1
2
1
4
64'

Cengiz Under popisał się efektownym dryblingiem w polu karnym Walijczyków. Po strzale i rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

1
3
2
1
63'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował jeden z Turków. Dobrze ten strzał obronił Danny Ward.

1
2
3
3
2
61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gareth Bale! Co to był za strzał!? Ależ pomylił się Gareth Bale! Piłka przeleciała nad poprzeczką i nie ma gola dla reprezentacji Walii!

10
15
8
13
13
60'

Rzut karny dla reprezentacji Walii! Faulowany przez Zeki Celika był Gareth Bale!

13
4
2
2
7
59'

Znów groźne dośrodkowanie przed bramkę Turków. Dobrze piłkę wybił teraz jeden z obrońców.

3
1
1
9
58'

W polu karnym Turków strzelał Aaron Ramsey. Ugurcan Cakir obronił to uderzenie.

1
1
2
54'

Po zagraniu piłki z pięciu metrów strzelał Burak Yilmaz! To było uderzenie niecelne! Turcji mieli znakomitą okazję na wyrównanie.

1
1
1
1
1
53'

Z około 20 metrów niecelnie strzelał Gareth Bale.

1
1
1
2
50'

Hakan Calhanoglu zdecydował się na uderzenie z dystansu. Piłkę pewnie złapał Danny Ward.

2
2
1
7
2
47'

Po dośrodkowaniu w pole karne Walijczyków znakomitą okazję miał Cengiz Under. Oddał jednak niecelny strzał z kilku metrów.

2
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
3
1
46'

Turcja. Schodzi: Okay Yokuslu. Wchodzi: Merih Demiral.

46'

Turcja. Schodzi: Ozan Tufan. Wchodzi: Yusuf Yazici.

45'

Doliczona jedna minuta.

6
1
2
5
44'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę pewnie złapał bramkarz reprezentacji Walii.

8
1
2
1
43'

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Asystował mu Gareth Bale.

Kapitalne dogranie w pole karne Turków. Tam z drugiej linii znakomicie wbiegł Aaron Ramsey, przyjął sobie piłkę i pewnie pokonał bramkarza! Walia prowadzi 1:0!

49
17
7
6
5
39'

Zanosiło się na groźną akcję reprezentacji Walii. Zabrakło jednak dokładnego, precyzyjnego dośrodkowania przed bramkę Turków.

2
1
1
2
36'

Gareth Bale ruszył z szybką akcją reprezentacji Walii. Znakomicie zatrzymał go Caglar Soyuncu.

3
2
2
5
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
3
2
2
2
2
34'

Turcy starają się teraz grać wysokim pressingiem i utrudniać rywalowi rozegranie piłki.

4
1
1
3
31'

Ostatnie minuty zdecydowanie należą do Turków. Co chwilę piłka jest w polu karnym Walijczyków.

2
4
1
1
2
29'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym główkował Kaan Ayhan. Piłkę niemal z linii bramkowej wybił jeden z Walijczyków!

2
1
2
1
1
29'

Groźniej zaatakowali Turcy i wywalczyli rzut rożny.

2
1
5
27'

Walijczycy rozgrywają piłkę na połowie reprezentacji Turcji.

2
1
1
2
24'

Niesamowite! Aaron Ramsey zmarnował znakomitą okazję! Po świetnym podaniu miał przed sobą tylko bramkarza, lecz oddał niecelny strzał.

5
1
3
2
22'

Ciekawe dośrodkowanie przed bramkę Walii. Minimalnie jednak zbyt mocne i zabrakło już strzału.

4
1
1
20'

Turcy oddalili grę od własnego pola karnego i rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
1
1
17'

Bardzo groźnie jest w polu karnym Turcji po dośrodkowaniach w pole karne. To silna broń reprezentacji Walii.

4
2
3
2
1
17'

Ogromne zamieszanie przed bramką Turków. Walijczycy domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

2
1
2
1
2
16'

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

5
3
1
13'

Jeszcze jedno groźne dośrodkowanie przed bramkę Turków. Tym razem niecelnie główkował Kieffer Moore.

3
1
3
2
2
11'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Turków główkował jeden z Walijczyków. To uderzenie zostało zablokowane.

3
1
2
2
2
9'

Teraz okazja dla Turków! Z pola karnego strzelał Burak Yilmaz. Tym razem znakomicie obronił Danny Ward.

4
1
1
6'

To powinien być gol! Po podaniu Bale'a Aaron Ramsey poradził sobie z obrońcą, ale po jego uderzeniu z kilku metrów piłka nie wpadła do siatki! Ugurcan Cakir nie dał się zaskoczyć po strzale w krótki róg.

5
2
2
4
5
5'

Jak na razie ciekawy początek spotkania. Obie drużyny szukają okazji do ataku.

5
2
4'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie strzelał Ben Davies.

1
2
5
4'

Będzie rzut wolny dla Walijczyków. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Turcji.

5
1
2
2'

Burak Yilmaz zagrywał w pole karne Walijczyków. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę.

4
2
5
2
3
17:20

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

5
1
16:51

W środę reprezentacja Turcji zmierzy się po raz siódmy w historii z Walią. Będzie to pierwsze starcie od meczu w 1997 roku, kiedy w Stambule Turcy pokonali Walijczyków aż 6:4.