1
4
1
90'

Rzut wolny dla Rosjan praktycznie z linii pola karnego. Do bramki Belgów 20 metrów.

1
2
1
88'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Thomas Meunier.

3:0! Kapitalne prostopadłe podanie do Lukaku. Ten z pola karnego strzelił nie do obrony!

37
11
6
6
6
87'

Belgowie teraz spokojnie wymieniają podania w środkowej strefie boiska.

7
2
3
2
4
84'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Belgów. Piłka wybita przez obrońców.

1
1
4
1
2
82'

Dośrodkowanie w pole karne Rosjan. Piłkę wybił Georgij Dżikija.

2
3
1
1
80'

Rosjanie wymieniają podania na połowie Belgów. Do bramki mają jednak daleko.

1
1
1
1
76'
75'

Brakuje w ostatnich minutach ciekawych akcji. Zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

3
1
1
1
72'

Belgia. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Eden Hazard.

70'

Rosjanie starają się grać wysokim pressingiem. Belgowie jednak cały czas dobrze prezentują się na boisku.

4
1
66'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
63'
63'

Rosja. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Maksim Muchin.

1
1
1
2
2
60'

Zagranie z rzutu rożnego przed bramkę Belgów. Jeden z obrońców pewnie wybił ją z pola karnego.

3
1
1
58'

Zanosiło się na groźną akcję Rosjan. Artiom Dziuba został jednak skutecznie wyblokowany przed polem karnym Belgów.

1
1
3
55'

Zablokowany został Romelu Lukaku. Strzelał z okolicy linii pola karnego.

3
1
1
54'

Strzał na bramkę Belgów. Sędzia jednak wcześniej przerwał grę - był spalony.

6
2
2
51'

Rosjanie rozgrywają piłkę i szukają okazji. Belgowie jednak świetnie zorganizowani w defensywie.

5
1
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
2
2
2
47'

Uderzenie z dystansu na bramkę Belgów. Strzał był jednak niecelny.

2
1
2
4
46'

Rosja. Schodzi: Dmitrij Barinow. Wchodzi: Igor Diwiejew.

46'

Początek drugiej połowy.

3
2
2
2
2
45+3'

Yannick Ferreira Carrasco zdecydował się na indywidualną akcję. Minął rywali, zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów, a piłka przeleciała nad bramką.

3
1
5
45+2'

Spora przewaga Belgów. Gra toczy się na połowie Rosjan.

9
3
3
2
3
45'

Sędzia doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.

7
2
2
2
6
45'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Youri Tielemans. Został jednak zablokowany.

3
2
2
6
3
44'

Yannick Ferreira Carrasco został zablokowany praktycznie na linii pola karnego. To była dobra okazja dla Belgów.

2
1
3
2
3
43'
41'

Była jeszcze analiza VAR. Nie ma rzutu karnego, gramy dalej.

2
1
1
2
6
40'

Zamieszanie w polu karnym Rosjan. Thomas Meunier padł na boisko, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
1
3
1
5
39'

Belgowie spokojnie wymieniają podania na połowie Rosjan.

4
1
1
1
1
38'

Z rzutu wolnego zagrywał Aleksandr Gołowin. Artiom Dziuba zdecydował się na zgranie piłki zamiast na strzał i ostatecznie z tej akcji Rosjanom nic nie wyszło.

3
1
37'

Będzie rzut wolny dla Rosjan. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Belgów.

3
3
34'

Gol! Strzelił Thomas Meunier.

Belgia prowadzi 2:0! Dośrodkowanie w pole karne Rosjan. Anton Szunin odbił piłkę przed siebie, gdzie dopadł do niej Thomas Meunier i pewnie skierował do bramki.

32
16
6
2
6
32'

Gra wznowiona.

2
1
2
1
31'

Kolejna przerwa w grze. Znów dwóch zawodników leży na boisku.

1
2
3
30'

Rosja. Schodzi: Daler Kuziajew. Wchodzi: Denis Czeryszew.

29'

Z dystansu niecelnie strzelał Toby Alderweireld.

2
29'

Belgowie tymczasem rozgrywają piłkę na połowie Rosjan.

5
4
1
28'

Daler Kuziajew z opatrunkiem na głowie, ale wszystko wskazuje na to, że również konieczna będzie zmiana. Rosjanin na razie poza boiskiem.

1
2
2
27'
27'

Potrzebna będzie zmiana w zespole Belgii.

1
1
4
26'

Cały czas na murawie opatrywany jest jeden z Belgów.

1
1
2
5
1
25'

Zderzenie dwóch zawodników w okolicy środka boiska. Chwilowa przerwa w grze.

1
1
3
6
1
22'

Przed szansą stanął Thorgan Hazard. Jego strzał z ostrego kąta dobrze obronił Anton Szunin.

2
1
2
2
21'

Rosjanie cofnęli się teraz na własną połowę i czekają na błąd rywala.

5
5
3
1
4
18'

Szybka akcja Belgów, która mogła przynieść gola. Lukaku dograł do nabiegającego Leandera Dendonckera. Ten oddał jednak niecelny strzał z kilkunastu metrów. To powinien być gol!

6
1
3
2
18'

Rosjanie mają przewagę w ostatnich minutach. Szukają okazji na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
1
1
1
4
16'

Magomied Ozdojew strzelał zza pola karnego. Strzał niecelny, piłka przeleciała obok bramki Belgów.

5
2
1
1
3
14'

Dośrodkowanie Gołowina z rzutu rożnego w pole karne Belgów. Mario Fernandes oddał ładny strzał głową, ale Thibaut Courtois nie dał się zaskoczyć.

3
1
2
1
13'

Aleksandr Gołowin starał się dryblować w polu karnym Rosjan. Dobrze jednak został zatrzymany przez obrońców.

2
6
2
10'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

1:0 prowadzą Belgowie! Dośrodkowanie w pole Rosjan, gdzie piłki nie zdołał wybić Andriej Siemionow. Po jego błędzie futbolówkę przejął Romelu Lukaku i z około 10 metrów po mocnym strzale skierował ją do siatki!

33
19
2
5
4
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Aleksandra Gołowina zbyt mocne. Piłka wyleciała poza boisko.

1
4
3
5
2
7'

Artiom Dziuba szukał zagrania w pole karne do wbiegającego kolegi z zespołu. Belgowie wybili piłkę na rzut rożny.

3
1
1
1
5
5'

Jak na razie dość spokojny początek potyczki. Belgowie rozgrywają piłkę na połowie Rosji.

4
2
3
1
3'

Rosjanie przy piłce. Jak na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1
1
1
2
2
20:46

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

7
1
3
20:00

Starcie Belgii z Rosją zapowiadane jest jako hit drugiego dnia Euro 2020. Nasi północno-wschodni sąsiedzi mimo przewagi własnego boiska nie są faworytami tego meczu. Jednak Rosjanie nie składają broni i celują w efektowne zwycięstwo.

3
3
20:00

Wiele wskazuje na to, że mecz Dania - Finlandia na Euro 2020 zostanie dokończony. Duńska federacja poinformowała o tym w mediach społecznościowych.

4
2
1
1
20:00

Sobotni mecz pomiędzy Belgią i Rosją będzie 13. spotkaniem między reprezentacjami z tych państw. Jeszcze za czasów ZSRR lepsi byli zawodnicy ze wschodu, ostatnio jednak dużo lepiej spisują się Belgowie.