2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel O'Shaughnessy.

89'

Rzut wolny dla Finów, rozegranie piłki, ale Paulus Arajuuri uderzył głową ponad poprzeczką!

2
3
3
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georgij Dżikija.

85'
85'
84'
81'

Ostro Dziuba potraktował rywala. Oby się bez kartki, ale ładne to wejście nie było.

1
4
78'

Coraz mniej czasu mają Finowie. Rosjanie po przejęciu piłki nie kwapią się do szybkiego ataku.

1
5
1
75'
75'

Finlandia. Schodzi: Jukka Raitala. Wchodzi: Pyry Soiri.

72'

Kapitalnie w bramce zachował się Hradecky, który na korner wybił mierzony strzał Dalera Kuziajewa.

2
1
2
1
3
69'

Georgij Dżikija ma problemy. Rosjaninowi jest już udzielana pomoc.

4
2
1
5
5
68'

Kauko już się pokazał. Strzał lewą nogą z ok. 25 metrów był jednak bardzo niecelny.

1
2
1
1
2
67'

Finlandia. Schodzi: Rasmus Schuller. Wchodzi: Joni Kauko.

1
1
2
2
2
66'

Rifat Żemaletdinow sam na sam z bramkarzem. Strzał z ostrego kąta minął jednak bramkę! Centymetrów zabrakło do szczęścia.

3
2
2
3
2
64'

Finowie już z taką łatwością nie atakują. Rosjanie mają coraz więcej do powiedzenia.

1
2
2
2
4
61'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Gołowin, ale kilka metrów ponad poprzeczką.

2
1
1
2
2
61'
58'

Zamknęli rywala Finowie w okolicach jego pola karnego. Brakuje jednak strzałów.

5
2
1
2
1
56'

Może się podobać gra Finów po zmianie stron. Rosjanie w coraz większych opałach.

2
1
3
1
1
53'

Akcja za akcję. Już jesteśmy pod bramką Rosjan. Z pola karnego prawą nogą uderzył Pukki, ale przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

4
4
1
3
6
52'

Odpowiedź Rosjan. Mocno sprzed pola karnego uderzył Aleksandr Gołowin, tuż obok słupka.

1
2
1
2
1
50'

Finowie szukają wyrównania, na bramkę Rosjan sunie kolejny atak.

5
6
3
9
4
49'

Groźna próba Pukkiego, piłka przeleciała jednak ponad poprzeczką. Wciąż dość nerwowo grają Rosjanie.

2
2
1
2
1
45+5'

Kolejna okazja Rosjan. Strzelał Dziuba, wprost w bramkarza.

6
2
2
4
2
45+2'

Gol! Strzelił Aleksiej Miranczuk. Asystował mu Artiom Dziuba. Zimną krew w polu karnym zachował Miranczuk, który po "klepce" z Dziubą lewą nogą kapitalnie uderzył pod poprzeczkę. 0:1!

45'

Sędzia doliczył 6 minut.

4
3
4
4
5
43'

Bardzo nerwowo grają Rosjanie. Finowie spokojnie, czekają na swój moment. Czy się go doczekają?

7
3
1
3
6
40'

Dmitrij Barinow ostro potraktował rywala. Już powinien zejść z boiska, sędzia go oszczędził.

2
2
2
9
7
38'

Sporo się działo po interwencji Fina. Karawajew wpadł na słupek, a przewracając się kopnął Fina w głowę. Obaj jednak pozbierali się z murawy.

1
2
6
6
4
37'

Aleksander Karawajew uderzał z bliska, ale został zablokowany przez Uronena!

6
4
4
1
4
36'

Znowu groźnie pod bramką Finów, z pola karnego uderzał Ozdojew. Strzał głową był jednak wyraźnie niecelny.

6
3
1
2
1
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Magomied Ozdojew.

7
2
2
2
4
33'

Rosjanie w ataku, Finowie okazji szukają w szybkich wyjściach.

2
1
2
4
3
31'

Dogranie z rogu, głową z sześciu metrów wysoko ponad bramką uderzył Igor Diwiejew.

2
5
3
2
6
30'

Zamieszanie na przedpolu bramki Finów, ale znowu zabrakło uderzenia na bramkę.

4
4
1
4
2
27'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dmitrij Barinow.

11
3
2
3
2
26'
23'

Mario Fernandes spadł na ziemię z dużej wysokości. Rosjanin ucierpiał przy upadku.

3
3
3
5
2
22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Glen Kamara.

1
2
2
1
6
20'

Groźnie w polu karnym Rosjan. Joel Pohjanpalo uderzał, ale w ostatnim momencie został zablokowany przez obrońcę. Będzie rzut rożny.

1
2
4
4
4
18'

Matwiej Safonow wybiegł przed pole karne i głową zatrzymał akcję Finów.

1
1
1
2
9
17'

Cały czas więcej z gry mają Rosjanie. Finowie jednak po przejęciu piłki natychmiast ruszają z akcją.

6
2
1
4
3
14'

Odpowiedź Finów, zabrakło jednak uderzenia. A miejsce ku temu było.

1
1
3
6
2
13'

Dziuba uderzył z pola karnego, ale trafił w słupek. Wcześniej był jednak na spalonym.

5
3
2
1
3
12'

Atak pozycyjny Rosjan. Finowie skupili się na własnej połowie.

2
3
1
3
1
10'

Magomied Ozdojew uderzał z ośmiu metrów. To powinien być gol! Piłka jednak poszybowała ponad bramką!

3
11
3
2
6
9'

Dość mocne tempo meczu w pierwszych minutach. Piłkarze nie oszczędzają się.

2
1
2
3
1
6'

Groźnie w polu karnym Rosjan, ale Finowie cało wyszli z opresji. Zabrakło uderzenia.

1
6
2
1
4
5'

Wciąż jednak 0:0! Sędziowie uznali, że gol padł po spalonym. Sporo szczęścia mieli Rosjanie. Decydowały centymetry.

7
8
5
14
32
3'

Wysoki pressing Finów przyniósł skutek. Rosjanie przed własnym polem karnym zgubili piłkę. Raitala dośrodkował, a Joel Pohjanpalo trafił do siatki.

32
11
3
3
5
2'

Rosjanie rzucili się na rywala. Już wykonywali pierwszy rzut rożny, ale bez efektu.

5
2
2
4
5
14:44

Przypomnijmy, że w pierwszych meczach Finlandia 1:0 pokonała Danię, a Rosja 0:3 uległa Belgii.