1:4
Zakończony
Dania
komentarz

Za chwilę na portalu WP SportoweFakty echa tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i ten wspaniały mecz! Do zobaczenia!

4
90+3'

Za wysoka wrzutka na Kjaera.

1
1
2
90+2'

Jeszcze Cornelius w powietrznej walce. Będzie rzut rożny dla Danii.

1
1
3
1
90+1'

Podanie na dobiegnięcie do Dzyuby, ale ten za szybko się urwał.

1
1
1
90'

Co najmniej trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

2
2
89'

Duńscy kibice się bawią i przy każdym celnym podaniu swoich ulubieńców krzyczą "Ole!"

1
88'

Jeszcze jedna szansa, szybka piłka do Corneliusa, ale za szybka decyzja o strzale.

1
1
2
1
86'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

85'

Dośrodkowanie z narożnika boiska łapie Safonow.

2
3
84'

Jeszcze Maehle szarżuje lewą stroną. Im jest mało! Rzut rożny dla Danii!

7
1
1
1
2
85'
ZMIANA
83'

Na ten moment Dania jest na drugim miejscu w grupie, Finlandia na trzecim, a Rosja na czwartym.

18
2
4
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joakim Maehle.

Parken eksplodowało! Fenomenalna, zabójcza kontra Duńczyków zwieńczona strzałem z narożnika pola karnego Joakima Maehle. Co tu się dzieje!

49
17
5
6
6
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Christensen.

To było coś niesamowitego! Matwiej Safonow dwoił się i troił w bramce. Odbił strzały Braithwate'a i Dolberga, ale przy petarcie Christensena z 20 metrów był bez szans!

69
25
9
8
9
78'

Braithwate strzelał po dośrodkowaniu, ale piłka wybita.

1
1
1
1
77'

Blokowany strzał Zobnina. Po chwili Diwiejew fauluje Braithwate'a i jest rzut wolny dla Danii.

4
1
1
2
1
76'

Strzał Hoejbjerga odbija Safonow. Ależ się dzieje w tym meczu!

4
1
20:53

Pada gol dla Belgii. Znów euforia na Parken. Relacja na żywo z meczu Finlandia - Belgia TUTAJ.

4
2
2
2
3
75'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Igor Diwiejew.

7
1
3
1
74'

Zakotłowało się na ósmym metrze. Duńczycy oddali chyba ze trzy strzały, ale żaden nie przebił się przez gąszcz nóg!

1
1
1
73'

I już jesteśmy pod rosyjską bramką! Muchin wybija piłkę spod nóg Maehlego. Rzut rożny!

3
72'
ZMIANA
72'

Blokowany strzał Karawajewa. Ale Rosja dalej w natarciu! Za chwilę będzie mieć aut.

1
71'

I Rosjanie poczuli swoją szansę, już idą dalej!

3
2
12
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artiom Dziuba.

Pewna egzekucja. Gol kontaktowy! Rosjanie wracają do walki!

16
11
5
3
27
69'

Rzut karny dla Rosji!

Jannik Vestergaard nieprzepisowo przepychał Sobolewa. Sędzia Clement Turpin sprawdza na VARze, ale podtrzymuje decyzję o jedenastce dla Sbornej!

7
6
7
9
40
68'

Do Kopenhagi doszła informacja o golu dla Belgii. Był wybuch radości, ale po chwili okazało się, że po interwencji VAR trafienie anulowane.

1
3
5
4
2
67'
ZMIANA

Rosja. Schodzi: Daler Kuziajew. Wchodzi: Maksim Muchin.

66'

Safonow wybija jedną ręką dośrodkowanie Larsena.

3
2
1
3
1
65'

Faul Kudriaszowa przy linii bocznej. Gdyby nie miał żółtej kartki na koncie, to właśnie by ją dostał.

1
3
1
1
2
64'

Jeszcze jedna szansa! Zamieszanie w rosyjskim polu karnym. Uderza Dolberg, ale znów broni Safonow!

1
1
63'

Jeszcze Joakim Maehle strzela z linii pola karnego, ale odbija Safonow.

62'

Czysty wślizg Kuziajewa w ostatniej chwili zatrzymuje akcję Duńczyków!

1
60'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Yussuf Poulsen. Wchodzi: Kasper Dolberg.

60'
ZMIANA
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yussuf Poulsen.

Katastrofalny błąd Zobnina, który zagrałna pamięć do tyłu do Safonowa z 30 metra przed własną bramką. Poulsen to zauważył, przeciął lot piłki i skierował ją do pustej bramki! Parken znów oszalało z radości!

41
11
6
4
5
57'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Delaney.

4
1
2
3
7
56'

Kudriaszow przecina zagranie do Poulsena. Ten dopadł jeszcze do piłki i próbował strzelać, ale na drodze piłki stał jeden z rywali.

1
1
55'

Rozlegają się chóralne śpiewy na Parken. Mamy ciarki.

4
1
1
1
1
54'

Diwajew w ostatniej chwili zdjął pilkę z nogi Poulsenowi. Duńczyk zbierał się do strzału z dystansu.

53'

Gołowin schodzi do środka z piłką i przymierza się do strzału. Rosjanin został jednak zablokowany.

2
1
1
1
1
52'

Damsgaard szarżuje lewym skrzydłem, ale nie może się przedrzeć dalej niż na 20. metr.

1
1
1
51'

Tak wygląda aktualnie tabela grupy B.

2
1
50'

Znów przerwa. Kudriaszow zderzył się głowami z Hoejbjergiem.

2
2
1
2
2
49'

Braithwate rozpędza się na prawej stronie, lecz interweniują obrońcy.

1
48'

Oba zespoły przystąpiły do gry bez zmian w drugiej części gry.

1
1
1
1
1
47'

Teraz to reprezentacja Rosji stara się zamknąć rywali na ich połowie.

1
1
3
46'

Ucierpiał Joakim Maehle. Potrzebuje pomocy medycznej. Mamy przerwę w grze.

20:53

Czy Rosjanie zdobędą gola w drugiej połowie?
Tak
Nie
8
3
1
45'

Co najmniej minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

2
2
2
44'

Wysoka piłka w stronę Braithwate'a, ale za mocna. Aut dla Rosji.

2
2
43'

Mirańczuk ruszył prawą stroną, ale tam jest niezmordowany Jannik Vestergaard i przecina piłkę.

42'

Chwila przerwy. Leży Hoejbjerg po zderzeniu z przeciwnikiem.

1
3
41'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Wassa na głowę Vestergaarda, lecz piłka leci obok bramki.

2
40'

I już Dania chce iść za ciosem. Poulsen uderza z ostrego kąta, ale niecelnie.

1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikkel Damsgaard.

Kapitalny strzał z dystansu Duńczyka! Piłka wpada w prawe okienko bramki Smołowa! Parken eksplodowało z radości!

62
32
3
6
6
37'

Joakim Maehle dośrodkowuje z lewej strony piłkę. Wyskakuje w górę Braithwate, ale przed główką powstrzymał go Kudriaszow.

1
1
2
1
1
36'

Chwila wytchnienia, znów Dania w ataku pozycyjnym.

2
6
2
1
1
35'

Jeszcze Gołowin próbuje strzału z dystansu, ale to by chyba nie weszło nawet na bramkę rugbową.

1
1
34'

Dośrodkowanie Gołowina w okolice pola bramkowego, ale był tam Kjaer.

2
2
1
33'

Mirańczuk powalony przez Delaneya. Rzut wolny dla Rosji, ale daleko od bramki Schmeichela.

1
1
32'

Na spalonym Artiom Dziuba. Minimalnym, ale jednak.

2
2
1
31'

Znów mamy moment, w którym to Duńczycy "siadają" na przeciwnikach.

1
1
30'

Skandynawowie chcą iść za ciosem. Podanie na dobiegnięcie do Poulsena jednak było trochę za mocne.

1
1
1
29'

Najgroźniejsza jak dotąd próba Duńczyków! Pierre-Emile Hoejbjerg pokusił się o strzał z 25 metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka, ale od niepożądanej przez gracza Tottenhamu strony.

1
4
2
2
28'

Hoejbjerg zaczął taniec z piłką na granicy pola karnego, lecz został podwojony i stracił futbolówkę.

2
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Kudriaszow za przerwanie kontry wejściem w Kjaera.

2
3
1
2
1
26'

Przeraźliwe gwizdy na Parken, ale krótko rozegrany rzut wolny przez Rosjan i niedokładne dośrodkowanie. Tyle z zagrożenia.

1
25'

Faul Poulsena na Ozdojewie. Rzut wolny 30 metrów od duńskiej bramki.

24'

Damsgaard szuka długiej piłki w stronę pola karnego reprezentacji Rosji, ale to nie jest dobre rozwiązanie.

1
23'

Nieźle zapowiadała się akcja reprezentacji Rosji, ale Magomied Ozdojew złapany na spalonym.

1
22'

Dżikija fauluje w ataku przy dośrodkowaniu. Tyle z tego rzutu rożnego.

21'

Kolejna strata Duńczyków w środku pola mogła być bardzo kosztowna. Wrzutka Mirańczuka wybita przez Vestergaarda w ostatniej chwili na rzut rożny.

19'

Teraz Gołowin w roli dośrodkowującego. Dzyuba obrócił się z piłką w stronę bramki, ale uderzył wysoko nad nią.

18'

Damsgaard z piłką na przedpolu. Zbierał się do dośrodkowania, ale zbyt długo. Rosjanie wybili piłkę.

17'

Kapitalny sprint Gołowina, wejście w pole karne, strzał po ziemi i... nogami interweniuje Schmeichel! Znakomita szansa dla Rosji!

3
1
3
3
7
16'

Wass wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale nieco za mocno. Nikt tego nie opanował.

2
5
2
2
2
15'

Ależ podchodzą wysokim pressingiem Duńczycy. Rywale nie mają swobody przy prowadzeniu akcji!

2
1
14'

Rosjanie próbują coś konstruować, ale dobre wejście Kjaera zatrzymało tę szarżę.

2
13'

Za bardzo rozpychał się Vestergaard w środkowej strefie. Faul i rzut wolny dla Rosjan.

1
12'

Szarżuje Braithwate prawą stroną, ale nie jest w stanie przedryblować obrońcy.

11'

Długie prostopadłe podanie do Delaneya, ale za mocne. Dobre wyjście Safonowa.

10'

Cały czas na stadionie w Kopenhadze żywiołowy doping duńskich kibiców. Ten mecz ma znakomitą oprawę.

4
2
1
1
1
9'

Faul w ataku Poulsena przy dośrodkowaniu z narożnika boiska. Piłka dla Rosji.

1
2
2
8'

Gospodarze mieli rzut wolny ze środka boiska i... udało się go przemienić w rzut rożny.

2
1
1
2
3
7'

Delaney chciał podaniem uruchomić na lewej flance Maehle, ale to było za mocne podanie.

1
2
6'

Pierwsze wejście w szesnastkę rywali zaliczyli Duńczycy. Miękka wrzutka Maehle wybita przez obrońców.

2
2
2
3
3
5'

Kolejna akcja Rosjan. Piłka zawieszona nad polem karnym Duńczyków, ale wybija piłkę Peter Schmeichel.

2
1
3
1
2
4'

Dania stara się prowadzić grę, ale trudno się przedrzeć im w pole karne rywali.

3'

Ucierpiał Kjaer po kontakcie z rywalem. Na szczęście nie wygląda to na nic poważnego.

3
1
2'

Kuziajew dośrodkowuje na Miranczuka, lecz przecina Vestergaard.

2
1'

Na początku, gdy Sborna była przy piłce, rozlegały się gwizdy.

1
1
1
20:53

Już po hymnach. Stadion Parken w Kopenhadze znów niesamowicie żyje. Za chwilę zaczynamy!