1
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Arnautović.

3:1 i już chyba po meczu! Tym razem błąd w defensywie Macedonii. Marko Arnautović przejął futbolówkę, minął bramkarza i skierował piłkę do siatki.

12
5
1
4
8
88'

Austria cofnęła się do defensywy. Macedonia Północna szuka okazji na gola.

6
4
3
2
5
88'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Austrii. Milan Ristovski lekko trącił piłkę, a ta przeleciała obok bramki.

2
2
3
1
2
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefan Lainer.

1
3
2
1
84'

Świetnie w defensywie spisał się Stefan Lainer. Znakomicie wybił piłkę przerywając groźną akcję Macedonii.

3
4
82'
ZMIANA
79'

Austria stara się teraz dłużej utrzymać przy piłce.

4
2
2
3
4
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michael Gregoritsch. Asystował mu David Alaba.

Austria prowadzi 2:1! Po dośrodkowaniu Alaby ze skrzydła na piłkę nabiegł Michael Gregoritsch i z kilku metrów skierował futbolówkę do siatki!

Czy to spotkanie zakończy się remisem 1:1?
Tak
Nie
3
3
2
3
74'

Groźna akcja Macedonii. Po dograniu w pole karne wyblokowany został jednak Ezgjan Alioski.

1
1
1
73'

Ezgjan Alioski strzelał z woleja z pierwszej piłki z około 16 metrów. Uderzenie jednak zablokowane.

3
1
2
2
3
72'

Znów nieco spokojniejsze tempo spotkania i więcej gry w środkowej strefie.

1
3
4
69'

Z dystansu niecelnie strzelał Xaver Schlager.

1
1
1
1
67'

Ostatnie minuty zdecydowanie ciekawsze. Przed chwilą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Marcel Sabitzer.

1
1
2
64'

Kapitalnie spisał się Stole Dimitrievski. Bramkarz Macedonii obronił piłkę, którą po dośrodkowaniu lekko trącił głową Michael Gregoritsch.

2
1
3
63'
ZMIANA
63'

Macedończycy przed szansą, ale Austrię uratował Daniel Bachmann. Bramkarz obronił uderzenie Gorana Pandeva z ostrego kąta.

1
1
2
62'

Brakuje ciekawych akcji w tej części spotkania. Nie jest to porywające widowisko.

1
1
2
3
58'

Gra wznowiona.

1
2
2
56'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje bramkarz reprezentacji Macedonii Północnej.

1
4
56'

Austria teraz dominuje na boisku i zamknęła rywala na jego połowie boiska.

1
1
2
52'

Żółtą kartkę za brzydki faul otrzymał Ezgjan Alioski.

2
52'

Lekka sprzeczka zawodników obu drużyn w środkowej strefie boiska. Chwilowa przerwa w grze.

5
1
2
1
50'

Głębokie podanie w pole karne Macedonii Północnej. Zagranie jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

2
1
2
2
48'

Piłkarze z Austrii szukają miejsca, jak podejść pod bramkę rywala.

3
1
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
2
45'

Stefan Lainer ładnie zagrywał piłkę przed bramkę Macedonii. Kapitalnie futbolówkę wybił Darko Velkovski.

2
1
1
3
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aleksandar Trajkovski.

2
1
3
42'

Końcówka pierwszej połowy spotkania. Przy piłce drużyna Austrii.

1
2
2
40'

Dośrodkowanie w pole karne Macedonii Północnej. Piłkę pewnie wybił Stefan Ristovski.

3
1
1
40'

Austria rozgrywa piłkę na połowie Macedonii Północnej. Do bramki rywala ma jednak daleko.

4
1
1
37'

Odważnie i ambitnie grają Macedończycy. Przed chwilą z dystansu niecelnie strzelał Stefan Ristovski.

2
1
3
4
35'

David Alaba zagrywał z rzutu rożnego. Piłkę dobrze wybił Stole Dimitrievski.

2
1
2
33'

Teraz nieco spokojniejszy fragment spotkania.

2
31'

Piłkarze reprezentacji Austrii spokojnie rozgrywają teraz piłkę w środkowej strefie boiska.

4
2
2
3
7
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Goran Pandev.

Ogromny błąd w defensywie Austrii! Do przypadkowo odbitej piłki wyszedł bramkarz Daniel Bachmann, lecz nie zdołał jej złapać. Futbolówkę przejął Goran Pandev i skierował ją do siatki. Wielka radość w zespole Macedończyków! Mamy 1:1

55
28
9
2
8
26'

Ezgjan Alioski bardzo dobrze zagrał z rzutu wolnego. Sędzia dopatrzył jednak faulu zawodnika Macedonii Północnej i przerwał grę.

2
2
1
4
2
25'

Przenosimy się pod drugą bramkę. Będzie rzut wolny dla Macedonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

2
1
1
2
4
22'

Kolejna wrzutka w pole karne Macedonii. Tym razem strzelał Sasa Kalajdzić, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.

2
2
1
1
3
21'

Macedończycy starają się zaatakować. Gra toczy się jednak daleko od bramki Austrii.

3
1
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Lainer. Asystował mu Marcel Sabitzer. 1:0 prowadzi Austria! Znakomite głębokie dośrodkowanie Marcela Sabitzera na długi słupek. Tam wrzutkę idealnie zamknął Stefan Lainer i skierował piłkę do siatki!

19
5
5
11
11
16'

W ostatnich minutach Austria stara się nieco śmielej ruszyć do ataku. Macedończycy dobrze jednak rozbijają akcje rywala.

1
2
2
5
6
14'

Sasa Kalajdzić zdecydował się na uderzenie z dystansu. Ten strzał został zablokowany.

1
1
1
1
1
11'

Za nami pierwsze dziesięć minut. Na razie oba zespoły badają swoje możliwości. Brakuje sytuacji pod jedną lub drugą bramką.

1
1
1
2
2
8'

Cały czas jednak rywalizacja toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

2
1
1
2
5'

Szybka, ofensywna akcja Macedonii Północnej. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania przed bramkę Austrii.

4
3
3
6
5
3'

Jak na razie zacięta rywalizacja głównie w środkowej strefie boiska.

4
2
2
2
1
17:05

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

4
2
1
17:05

Niedzielny mecz Austrii z Macedonią Północną będzie trzecim w historii pomiędzy tymi reprezentacjami. Dwa pierwsze odbyły się w 2019 roku, właśnie w ramach eliminacji do Euro 2020.

1
17:05

Spotkanie poprowadzi Andreas Ekberg (Szwecja).

2
3
1
17:05

Mecz zostanie rozegrany na Arena Nationala w Bukareszcie.

2
2
17:05

Przed nami pierwsze spotkanie grupy C, w którym Austria zmierzy się z reprezentacją Macedonii Północnej. Początek meczu o godzinie 18:00.