Holandia. Schodzi: Wout Weghorst. Wchodzi: Luuk de Jong.

14
9
85'

Gol! Strzelił Denzel Dumfries. Asystował mu Nathan Ake.

Po rzucie wolnym bitym przez Ake, Dumfries strzelił głową wprost do bramki rywala!

10
82'

Holenderscy kibice i piłkarze w szoku. Gospodarze meczu nie mogą dojść do siebie.

32
17
4
5
7
79'

Gol! Strzelił Roman Jaremczuk. Asystował mu Rusłan Malinowski.

Doskonałe podanie z rzutu wolnego Rusłana Malinowskiego. Roman Jaremczuk urwał się holenderskim obrońcom i w pięć minut Ukraina wyrównała z 0:2 na 2:2!

123
45
19
12
24
78'

Próba kontrataku Ukraińców, Holendrzy zdusili jednak szybko akcję, wybijając piłkę na aut.

3
4
1
3
5
77'

Zinczenko szukał Jaremczuka, jednak w ostatniej chwili piłkę wybił Ake!

1
2
4
5
2
75'

Gol! Strzelił Andrij Jarmolenko. Asystował mu Roman Jaremczuk.

Co za golJarmołenki lewą nogą! Doskonałe uderzenie wprost pod poprzeczkę, jedna z piękniejszych bramek w turnieju! Kwadrans do końca, więc zaczynamy zabawę na nowo!

82
26
9
10
18
72'

Jeden z nielicznych strzałów Ukrainy. Strzelił Jaremczuk, wprost w ręce Stekelenburga.

2
1
1
1
5
71'

Bardzo dobra interwencja defensywna Sydorczuka rozpoczęła akcję Ukraińców, ta jednak szybko została zatrzymana.

1
1
2
3
3
71'

Z rzutu rożnego Depay, piłka ominęła jednak wszystkich piłkarzy obu zespołów.

1
1
68'

Uraz Frankiego de Jonga po starciu z Sydorczukiem. Będzie jednak grał dalej.

1
1
3
3
66'

Ukraińcy wyglądają na bezradnych na boisku. Poza uważną grą w obronie i postawą Buszczana nie ma wielu atutów - przy wyniku 2:0 niewiele dla Holandii, one dadzą.

2
64'

Ukraina. Schodzi: Marlos. Wchodzi: Mykoła Szaparenko.

64'
64'

Holandia. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Nathan Ake.

3
1
1
1
60'

Gol został uznany! Gramy dalej.

15
7
3
5
8
60'

Trwa analiza VAR

4
4
7
2
4
58'

Gol! Strzelił Wout Weghorst.

Dumfries przepchnął się w polu karnym, piłkę odbili przed siebie obrońcy z Ukrainy. Dopadł do niej Weghorst i mamy 2:0!

28
13
5
10
17
57'

Zinczenko szukał kolegów w polu karnym, piłkę na uwolnienie wybili Holendrzy.

4
1
1
4
2
56'

Tym razem Weghorst na spalonym.

1
1
2
55'

Strzelał tym razem Weghorst, obronił Buszczan.

1
komentarz

1
2
3
52'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

Holendrzy w końcu wyszli na prowadzenie! Po akcji prawą stroną boiska piłkę wypluł przed siebie Buszczan i Georginio Wijnaldum, który urwał się defensywie ukraińskiej pewnym strzałem wyprowadził Holandięna prowadzenie!

34
18
5
12
19
50'

Kolejna akcja Holendrów, Buszczan faulowany przez Weghorsta.

4
1
49'

Holendrzy operują piłką, ale Ukraińcy grają bardzo uważnie w defensywie.

2
2
47'

Dość spokojny początek drugiej części spotkania. Przez dwie minuty niewiele działo się na boisku.