7
10
6
89'

Petković uderzał z pola karnego. Został jednak w ostatnim momencie przyblokowany. Będzie rzut rożny.

7
6
4
4
4
87'
87'

Czechy. Schodzi: Vladimir Darida. Wchodzi: Antonin Barak.

85'

Akcja Czechów, jednak kolejny raz zabrakło strzału na bramkę rywala. Do końca coraz mniej czasu.

1
2
1
1
2
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Boril.

1
1
1
4
80'

Kombinacyjna akcja Chorwatów, zagranie z lewej strony, piłkę zdołał złapać Vaclik.

1
3
1
78'

Gramy w środku pola. Wydaje się, że ten kto zdobędzie gola wygra. A może nikt już nie trafi.

1
5
3
3
1
75'
74'

Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Petr Sevcik.

73'

Z ok. 11 metrów uderzył Vlasić, piłka poszybowała metr ponad bramką Czechów!

7
4
3
8
1
71'

Akcja Czechów, zagranie na piąty metr. Piłkę przejęli jednak Chorwaci.

1
4
1
68'

Sporo walki w środku pola. W ostatnich minutach brakuje spięć pod bramkami.

2
1
2
1
65'

Modrić w ostatnim momencie zablokował rywala. A do bramki było już blisko.

4
2
2
1
63'

Czechy. Schodzi: Tomas Holes. Wchodzi: Alex Kral.

1
1
1
1
63'

Czechy. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Adam Hlozek.

62'
61'

Darida z rzutu rożnego na piąty metr, Patrik Schick głową uderzył jednak ponad bramką.

2
4
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Bardziej podobać mogą się Chorwaci, ale Czesi czekają na swój moment.

2
59'

Dwa uderzenia Chorwatów zostały zablokowany, w końcu dogranie na piąty metr, ale... do nikogo.

1
1
2
1
57'

Do dogrania doszedł Luka Ivanusec, piłka jednak minęła bramkę.

2
1
1
1
55'

W tym meczu wszystko może się jeszcze zdarzyć. Obydwa zespoły grają otwartą piłkę.

5
1
52'

Na strzał z dystansu zdecydował się Soucek, piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
2
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lukas Masopust.

3
3
2
2
2
50'

Po stracie gola zaatakować starają się Czesi. Chorwaci szans chcą szukać w kontrach.

3
3
3
1
1
47'

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Andrej Kramarić. Perisić wpadł z piłką w pole karne lewą stroną, zwiódł obrońcę i uderzył w kierunku dalszego słupka. Vaclik był bez szans. 1:1!

46
21
6
13
5
46'

Kovacić uderzył z dystansu, piłka poszybowała ponad poprzeczką. Sprytnie rozegrali Chorwaci rzut wolny, ale strzał był niecelny.

3
3
1
1
46'

Wracamy do meczu!

2
46'
46'
17:50

4
3
2
7
1
45+3'

Uderzał Patrik Schick, piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

1
2
1
45+3'

Będzie rzut wolny dla Czechów, kilka metrów przed linią pola karnego.

1
2
1
4
45+1'

Jankto znowu ucierpiał. Czech dostał po żebrach.

2
5
2
45'

1
2
45'

Przepychanki na boisku, jeden z Czechów przeleciał kilka metrów, popchnięty przez rywala.

1
2
1
1
44'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Kramarić. Vaclik błędu nie popełnił.

1
1
43'

Kramarić dograł piłkę na szósty metr. Piłkę w ostatnim momencie przejął obrońca.

2
1
1
1
41'

Chorwaci przyspieszyli grę. Oni jeszcze przed przerwą chcą doprowadzić do remisu.

4
2
39'

Powinno być 1:1! Rebić sam na sam z bramkarzem, ale uderzył daleko od bramki!

5
1
8
5
5
38'

Czech zapewne na moment zejdzie z boiska, jest ubrudzony krwią po uderzeniu przez Lovren.

2
5
3
2
3
37'

Gol! Strzelił Patrik Schick. Strzał Schicka był udany, piłka w siatce, nos nadłamany. Pewne uderzenie i 0:1!

33
19
5
6
10
37'

Do piłki za moment podejdzie poturbowany Patrik Schick.

5
4
5
2
2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren.

14
2
5
3
9
35'

Będzie rzut karny dla Czechów!

21
6
3
9
9
34'

Sędziowie sprawdzają czy Lovren faulował rywala. Sędzia podbiegł do monitora i analizuje.

4
3
2
3
33'

Patrik Schick w polu karnym zderzył się z rywalem. Polała się krew. Czech jest opatrywany, działa już VAR.

1
2
5
4
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Wyrównane spotkanie, brakuje goli.

3
28'

Czujny musi być w bramce Vaclik. Przed momentem Czech wyłapał groźnie dośrodkowanie.

3
2
2
2
3
26'

Uaktywnili się Chorwaci. Czesi także szukają gola. Akcja za akcję.

4
4
3
2
4
23'

Sprytnie rozegrany rzut rożny przez Chorwatów. Zagranie do Perisicia, ten uderzył, ale wprost w bramkarza.

1
1
1
3
2
21'

Vaclik wybijał piłkę, trafił w Rebicia i... piłka przeleciała tuż obok bramki!

1
1
1
1
2
18'

Coufal wyłożył piłkę na ósmy metr. Zabrakło jednego, celnego strzału na bramkę Chorwatów!

2
2
2
2
2
16'

Cały czas więcej z gry mają Czesi, ale przewaga nie jest miażdżąca.

6
5
5
5
6
14'

Tym razem akcja Czechów została przerwana. Sędzia dostrzegł, że na spalonym był Jankto.

3
1
1
1
2
12'

Dośrodkowanie z prawej strony, piłka wybita na czternasty metr. Dopadł do niej Jakub Jankto, ale uderzył bardzo niecelnie.

2
2
2
2
2
10'

Z rzutu wolnego uderzył Dejan Lovren. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

5
5
5
6
5
6'

W końcu gola poszukali Chorwaci. Do dośrodkowania na siódmy metr Rebić nie zdołał dojść.

4
3
3
4
3
5'

Korzystniej w pierwszych minutach prezentują się jak na razie Czesi. Chorwaci niewiele potrafią zdziałać.

7
4
4
4
5
2'

Pierwsza akcja Czechów, strzelał Vladimir Coufal, został jednak zablokowany.