Scott McTominay strzelał w polu karnym Chorwacji. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
3
90+2'

Jeszcze jedna akcja Chorwacji, ale tym razem zabrakło dokładnego dogrania przed bramkę Szkocji.

1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
2
1
1
2
88'

Chorwacja rozgrywa piłkę na połowie Szkotów.

1
2
2
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA

Szkocja. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Kevin Nisbet.

83'

Chorwacja szanuje piłkę i spokojnie rozgrywa ją na własnej połowie.

2
1
1
3
1
81'
ZMIANA

Chorwacja. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Ante Rebić.

80'

Szkocja się nie poddaje i szuka okazji na gola. Z ostrego kąta strzelał Che Adams, lecz bramkarz nie dał się zaskoczyć.

3
2
2
3
5
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Perisić. Asystował mu Luka Modrić.

3:1 prowadzi Chorwacja! Luka Modrić zagrał z rzutu rożnego, a w polu karnym głową po długim słupku świetnie uderzył Ivan Perisić!

32
14
4
4
9
76'
ZMIANA
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
74'

Z dystansu niecelnie strzelał Ryan Fraser.

3
4
3
3
5
71'
ZMIANA
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA

Szkocja. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Ryan Fraser.

68'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, po którym piłkę wypiąstkował Dominik Livaković. Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Callum McGregor.

2
3
1
komentarz

2
66'

Będzie rzut wolny dla reprezentacji Szkocji. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
4
3
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Mateo Kovacić. 2:1 prowadzi Chorwacja! Zespołowa akcja, wymiana kilku podań aż w końcu piłkę otrzymał Luka Modrić, a po jego strzale z około 16 metrów futbolówka wpadła do siatki!

56
27
6
7
10
59'

Groźne dośrodkowanie przed bramkę Chorwacji. Niecelnie z bliska uderzył jednak John McGinn.

1
4
4
1
1
56'

Zamieszanie przed bramką Szkotów. Z kilku metrów strzelał Ivan Perisić, lecz dobrze obronił David Marshall. Chwilę później sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
4
1
1
54'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Szkotów. Dobrze piłkę wybił Lyndon Dykes.

2
3
5
51'

Gra już wznowiona.

1
3
5
2
1
51'

Obaj zawodnicy zderzyli się ze sobą i potrzebują teraz pomocy medycznej.

2
1
3
1
50'

Dobrze spisał się David Marshall. Po prostopadłym podaniu bramkarz Szkocji dobrze zatrzymał Josko Gvardiola.