4
6
7
90+3'

Kolejna akcja gospodarzy, urwał się lewą stroną Alba, dograł na dalszy słupek, gdzie był Sarabia, ale nie trafił czysto w piłkę i bez większych problemów interweniował Olsen.

15
7
8
4
6
90+2'

Gerard Moreno pokusił się o strzał z narożnika pola karnego... minimalnie się pomylił.

3
4
5
1
6
90'

Spotkanie potrwa minimum o sześć minut dłużej!

16
7
10
7
16
90'

Świetna centra Sarabii, piłkę trącił Gerard Moreno, ale kapitalnie na linii spisał się Olsen!

9
2
2
3
3
89'

Mocne dośrodkowanie Alby z lewej strony, po którym zakotłowało się w polu karnym Szwecji, ale po chwili okazało się, że obrońca FC Barcelony był na spalonym.

8
4
1
2
2
88'

Szwedzi wybijają piłkę na oślep, Hiszpanie ją zbierają. I tak w kółko. Nieustannie brakuje konkretów po stronie gospodarzy.

9
5
2
3
1
87'

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Fabian Ruiz.

4
3
2
3
3
85'

Prosta strata Szwedów na własnej połowie. Przejął piłkę Gerard Moreno, zacentrował w pole karne, lecz nie było tam żadnego z Hiszpanów.

2
3
6
2
5
84'
83'

Olsson raczej nie da rady kontynuować zawodów. Kolejny raz na boisku pojawiły się służby medyczne. Nie podoba się to hiszpańskim kibicom.

2
3
2
82'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne przez Oyarzabala, jednak żaden z partnerów nie zdołał dojść do strzału.

1
1
80'

Znacznie gorzej odczuł to zawodnik reprezentacji Szwecji. Dodatkowo łapią go skurcze.

1
1
1
1
2
79'

Starcie Olssona i Pedriego, po którym konieczna jest interwencja lekarzy.

2
2
1
78'

Mocne dośrodkowanie Sarabii w pole karne, ale znakomicie na przedpolu spisał się Olsen.

2
1
2
76'

Próby atakowania Hiszpanów momentami wydają się desperackie. Szwedzi bronią się całkiem nieźle w ostatnich minutach. Remis w tym spotkaniu oznaczałby zły wynik dla Polski, która dziś przegrała 1:2 ze Słowacją.

2
5
1
2
2
75'

Szwecja. Schodzi: Mikael Lustig. Wchodzi: Emil Krafth.

2
2
2
2
2
74'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Gerard Moreno.

73'

Olmo miał piłkę na nodze na piętnastym metrze, lecz ofiarnie zablokował go Danielson.

3
2
70'

Ferran Torres miał trochę miejsca przed polem karnym, jednak strzelił wprost w interweniującego Lindelofa.

5
1
1
2
2
69'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Robin Quaison.

68'

Nieudany strzał Olmo z woleja z ok. osiemnastu metrów. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

2
2
1
1
67'

Tymczasem Hiszpanie wciąż mozolnie rozgrywają piłkę, ale nie ma to przełożenia na stwarzane sytuacje.

2
1
5
66'
1
1
2
2
3
66'

Hiszpania. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Thiago Alcantara.

65'

Morata pobiegł powalczyć o piłkę przy linii końcowej, ale nie dał rady. Kolejne gwizdy kibiców.

5
2
63'

Olmo szukał prostopadłego podania w kierunku Ferrana Torresa, jednak podawał niecelnie. Narasta frustracja wśród gospodarzy.

2
2
2
2
1
61'

Co tu się dzieje?! Isak zabawił się z defensywą Hiszpanii w polu karnym, wydawało się, że przesadził z dryblingiem, ale po chwili kapitalnie wypatrzył niepilnowanego na dalszym słupku Berga, jednak ten nie trafił czysto w piłkę! Goście powinni prowadzić.

7
2
3
1
4
59'

Można usłyszeć niezadowolenie i zniecierpliwienie hiszpańskich kibiców. Nieśmiałe gwizdy przeradzają się w coraz bardziej dosadne.

3
4
3
3
2
57'

Niewiele się dzieje na boisku. Niby Hiszpanie mają optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynika.

3
7
2
3
55'

Daleki wyrzut piłki z autu, jednak Danielson faulował w polu karnym Albę.

1
3
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Lustig. Niesportowe zachowanie obrońcy reprezentacji Szwecji.

1
1
1
2
1
52'

Hiszpanie powoli budują swoje akcje, usypiają Szwedów. Ci, mimo wielu błędów w defensywie, w dalszym ciągu nie stracili gola.

6
5
2
1
50'

Morata strzelił niecelnie z szesnastu metrów.

2
2
2
1
2
49'

Ależ teraz popsuli sytuację goście. Lustig był niepilnowany w polu karnym, wydawało się, że będzie w stanie dograć piłkę do ustawionych na piątym metrze kolegów, ale fatalnie skiksował...

2
47'

Lustig z dośrodkowaniem w kierunku dalszego słupka, jednak nie było tam żadnego z partnerów. Piłka oddana w zasadzie za darmo Hiszpanom.

2
1
2
46'

Selekcjonerzy obu reprezentacji nie zdecydowali się na zmiany w przerwie.

1
1
46'

Początek drugiej części spotkania.

3
1
20:09

Zawodnicy obu drużyn wracają na boisko. Wkrótce rozpocznie się druga połowa meczu w Sewilli.

3
3
1
3
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę do pierwszej połowy.

1
4
2
1
45'

Raz jeszcze w roli głównej bramkarz Szwedów po mocnym strzale Olmo zza pola karnego!

44'

Dobre piąstkowanie Olsena po dośrodkowaniu Koke z rzutu rożnego.

1
1
1
44'

Strzelał z dystansu Rodri, a piłka po odbiciu się od Ekdala wyleciała poza boisko. Korner dla gospodarzy.

2
1
4
41'

Tymczasem dość nieoczekiwanie przed szansą na prowadzenie znaleźli się Szwedzi! Isak znakomicie zachował się w polu karnym, wymanewrował obronę gospodarzy, jednak strzelił w stojącego na linii bramkowej Marcosa Llorente, a ten przy próbie wybicia piłki trafił w słupek! Olbrzymie szczęście w szeregach Hiszpanów.

4
1
3
40'

Na spalonym Morata. Pojawiają się gwizdy hiszpańskich kibiców pod adresem ich napastnika.

1
3
1
39'

Ferran Torres złamał akcję z prawej strony do środka, ale oddał zbyt lekki strzał i nie zaskoczył nim bramkarza gości.

1
1
1
1
5
38'

Pudłował w sparingach, pudłuje i teraz! Ależ fatalnie zachował się Morata. Po błędzie Danielsona miał przed sobą tylko bramkarza, ale strzelił obok słupka!

1
2
37'

Dobre, mocne dośrodkowanie Forsberga z rzutu rożnego, atakował piłkę na piątym metrze Danielson, lecz nie trafił w piłkę. Po chwili wyjaśnili sytuację gospodarze.

2
3
3
3
7
36'

Centrostrzał w wykonaniu Larssona... nie ryzykował Unai Simon i wybił piłkę na rzut rożny.

2
1
33'

Mecz ma póki co jednostronny przebieg. Szwecja nie jest w stanie nic zrobić w ofensywie. Hiszpanom brakuje jednak najważniejszego - gola.

1
1
1
1
2
31'

Jeszcze jedno dośrodkowanie Alby z lewego skrzydła, jednak tym razem trafiony piłką został Olmo. Nie zdołał w porę zareagować Hiszpan i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

1
1
2
29'

Znakomite zagranie Olmo w pole karne, niepilnowany na jedenastym metrze był Koke, ale strzelił nad poprzeczką!

2
2
3
28'

Hiszpanie w ataku pozycyjnym, ale zagranie na lewą stronę do Alby było za mocne i ten nie opanował piłki w boisku.

1
26'

Obraz gry się nie zmienia. Gospodarze są nieatakowani w środkowej strefie boiska, mają mnóstwo swobody, więc długo utrzymują się w posiadaniu piłki.

1
4
25'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Hiszpanów, jednak nie udało się stworzyć zagrożenia pod szwedzką bramką.

1
1
23'

Problemy Szwedów, którzy nie potrafili wybić piłki z własnego pola karnego. Do sytuacji strzeleckiej doszedł na dziesiątym metrze Koke, ale źle trafił w piłkę i ta w dość znacznej odległości minęła bramkę.

1
1
22'

Pierwszy strzał Szwedów! Ale tylko do statystyk, bo ta próba Forsberga była zupełnie nieudana i piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

3
2
1
20'

Pedri faulował Ekdala. Chwila oddechu dla szwedzkiej defensywy, która ma mnóstwo roboty w początkowej fazie meczu.

1
1
1
19'

Szwedzi są totalnie pogubieni. Raz po raz pozbywają się piłki długim podaniem. Hiszpanie stosują wysoki pressing i nie mają żadnych problemów z szybkim odbiorem.

2
1
1
16'

Ależ okazja dla Hiszpanów! Kapitalna centra Koke z prawej strony, po której strzelał głową Olmo, jednak kapitalną interwencją popisał się Olsen!

2
1
4
14'

Goście przed szansą na kontratak, lecz Olsson... wykopał piłkę byle dalej. Przy futbolówce Unai Simon.

2
2
1
2
4
13'

Centra w pole karne Szwedów z prawej strony, ale Danielson w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg Moraty.

1
1
1
11'

Koke dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale defensywa gości nie popełniła błędu w tej sytuacji.

2
1
1
4
2
10'

Hiszpanie spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Szwedów. Ci nie kwapią się do pressingu.

2
9'

Problemy Szwedów z przedostaniem się na połowę przeciwnika. Na razie są stłamszeni przez Hiszpanów i nie są w stanie rozwinąć skrzydeł.

4
5
2
5
6
7'

Piłka została wybita przed pole karne, od razu pokusił się o uderzenie Olmo, lecz nie trafił w bramkę.

1
6
6'

Dobrze włączył się do akcji ofensywnej Alba, zacentrował spod linii końcowej... po interwencji Danielsona będzie kolejny korner.

1
2
6
1
3
5'

Zgodnie z przewidywaniami, od samego początku zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki mają Hiszpanie.

1
1
2
1
2
4'

Dośrodkowanie Koke na bliższy słupek, ale Szwedzi na moment oddalają zagrożenie.

1
3
2
1
1
3'

Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Ferrana Torresa w pole karne, ale nie doszedł do piłki Morata. Interwencja szwedzkiego obrońcy i będzie rzut rożny.