21
7
11
90+2'

Kingsley Coman padł w polu karnym. Będzie chyba analiza VAR, czy będzie rzut karny dla Francji.

9
4
16
3
8
90'

Doliczone pięć minut.

11
3
1
4
5
90'

Zanosi się na spokojną końcówkę meczu. Dość spokojne tempo.

3
2
88'
87'
86'

Niecelne uderzenie z dystansu na bramkę Portugalii. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

3
2
2
84'

Cristiano Ronaldo już składał się do strzału, ale stracił piłkę przed polem karnym reprezentacji Francji.

7
3
1
5
2
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

3
2
1
1
82'

W drugim meczu Niemcy remisują z Węgrami 2:2. A w tym spotkaniu gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4
79'

Portugalia. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Diogo Dalot.

78'

Przerwa w grze. Na boisku leży Nelson Semedo.

1
1
3
1
76'

Antoine Griezmann oddał strzał z dystansu. To uderzenie zablokował Nelson Semedo.

1
1
1
3
76'

Spokojniejsze ostatnie minuty. Obie drużyny chyba zbierają siły na końcówkę meczu.

1
2
1
73'

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Ruben Neves.

72'
72'

Z dystansu niecelnie strzelał Joao Palhinha.

1
2
71'

Francja spokojnie rozgrywa piłkę na połowie reprezentacji Portugalii.

1
68'

Po chwili znów dobrze interweniował Rui Patricio, który obronił strzał z ostrego kąta.

2
1
1
2
67'

Kapitalny strzał z dystansu Pogby! Jeszcze lepiej interweniował Rui Patricio, który zbił piłkę na poprzeczkę!

2
2
1
1
2
66'

A w drugim meczu tej grupy Węgrzy prowadzą 2:1 z Niemcami.

11
7
2
2
2
66'
63'

Bernardo Silva z rzutu wolnego zagrał bardzo źle. Piłka wyleciała poza boisko.

3
1
2
63'

Rzut wolny dla reprezentacji Portugalii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
1
60'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

2:2! Hugo Lloris zmylony, a piłka w bramce! Cristiano Ronaldo wykorzystał rzut karny!

53
21
6
9
18
58'

Co za mecz! Rzut karny dla reprezentacji Portugalii! Cristiano Ronaldo dogrywał piłkę, a Jules Kounde zagrał piłkę ręką!

16
4
2
4
5
57'

Piłkarze reprezentacji Francji szukają kombinacyjnej gry. Portugalia stara się rozbijać ataki rywala.

2
2
1
54'

Portugalczycy, którzy na ten moment odpadają z turnieju, rozgrywają piłkę na połowie reprezentacji Francji.

komentarz

Przypomnijmy, że w drugim meczu tej grupy Węgrzy prowadzą 1:0 z Niemcami.

2
7
1
5
1
52'

Francja. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Adrien Rabiot.

52'

Lucas Digne nie będzie mógł kontynuować gry. Potrzebna będzie zmiana.

2
51'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Lucas Digne.

2
1
2
49'

Portugalia bliska odpowiedzi jednak pomylił się Cristiano Ronaldo.

3
9
2
2
5
48'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Paul Pogba.

Jednak jest gol! Po analizie VAR - bramka dla Francji! Po kapitalnym podaniu Pogby akcję znakomicie wykończył Benzema!

24
7
2
10
19
47'

Karim Benzema wpadł w pole karne Portugalii po znakomitym prostopadłym podaniu Pogby i skierował piłkę do bramki. Gol nie został jednak uznany z powodu spalonego. Będzie jednak analiza VAR!

2
46'

Portugalia. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Joao Palhinha.

46'

Francja. Schodzi: Lucas Hernandez. Wchodzi: Lucas Digne.

45+2'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Rui Patricio w jedną stronę, a Karim Benzema oddał strzał w inną stronę. Piłka w bramce, Benzema wykorzystał rzut karny. Mamy remis 1:1!

35
10
4
13
21
45'

Doliczone trzy minuty. Po analizie VAR, jest rzut karny dla Francji.

11
2
4
5
10
45'

Rzut karny dla Francji! Antonio Mateu Lahoz odgwizdał "jedenastkę" po tym, jak w polu karnym Portugalii po kontakcie z Nelsonem Semedo padł Kylian Mbappe.

18
10
6
7
19
44'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę wybił jeden z zawodników reprezentacji Francji.

3
2
2
2
4
43'

Faulowany był Cristiano Ronaldo. Będzie rzut wolny dla Portugalii z bocznej strefy boiska. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
3
1
1
3
41'

Z około 25 metrów niecelnie strzelał Joao Moutinho.

1
1
2
1
2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antoine Griezmann.

39'

Spokojne ostatnie minuty. Portugalczycy oddalają grę od własnej bramki.

1
1
1
1
2
36'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Hernandez.

2
2
3
2
3
34'

Z dystansu strzelał Joao Moutinho. Uderzenie niecelne. Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Portugalczyków.

2
1
32'

Danilo wrócił na boisk0. Francja zaczęła od środka. Gramy dalej!

2
1
1
2
4
31'

Pewny, mocny strzał z rzutu karnego oddał Cristiano Ronaldo. Bramkarz zmylony, piłka w bramce. Portugalia prowadzi 1:0!

55
21
6
5
11
29'

Portugalczyk wstał i sam zszedł z boiska.

3
2
4
3
4
28'

Danilo jest opatrywany na boisku. Wygląda to bardzo poważnie.

1
1
3
3
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Lloris.

5
2
2
1
2
27'

Rzut wolny dla Portugalii. Dogranie w pole karne Francji. Hugo Lloris wybijając piłkę wpadł w Danilo, a sędzia odgwizdał rzut karny dla Portugalii!

9
2
1
1
19:56

25'

Corentin Tolisso szukał dogrania do Kyliana Mbappe. Podanie na wolne pole było jednak zbyt mocne.

1
1
24'

Wyrównane spotkanie. Przy piłce raz jedni, raz drudzy. Sporo jednak gry w środkowej strefie boiska.

1
20'

Z pierwszej piłki z kilkunastu metrów strzelał Cristiano Ronaldo. To było jednak niecelne uderzenie. Źle w tej sytuacji futbolówkę wybijał Raphael Varane.

3
3
2
1
1
19'

Teraz przy piłce Portugalczycy, którzy szukają dokładnego dogrania w pole karne Francji.

1
1
16'

I była okazja bramkowa! Świetne prostopadłe podanie Pogby do Mbappe. Ten strzelał z około 16 metrów. Dobrze obronił jednak Rui Patricio.

3
1
16'

Jak na razie ciekawe spotkanie, ale brakuje w nim dogodnych okazji strzeleckich.

1
19:56

W drugim meczu tej grupy Węgrzy od 11. minuty prowadzą 1:0 z Niemcami.

2
4
1
13'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Francji. Do piłki wyskoczył Cristiano Ronaldo, lecz pewnie interweniował Hugo Lloris.

2
1
1
1
2
11'

Ładne prostopadłe podanie Pogby do Mbappe. Szybszy był jednak Rui Patricio.

1
1
1
2
1
10'

Lekkie zamieszanie na boisku, ale już Francja przy piłce na połowie Portugalii.

2
2
1
1
1
7'

W odpowiedzi pokazał Kylian Mbappe. Został jednak zatrzymany przez jednego z obrońców reprezentacji Portugalii.

1
6'

Renato Sanches znów dogrywał przed bramkę Francji. Główkował Cristiano Ronaldo, lecz pewnie interweniował bramkarz.

1
1
4'

Renato Sanches zagrywał w pole karne reprezentacji Francji. Piłkę spokojnie przejął Hugo Lloris.

1
1
1
3'

Jak na razie dość spokojny początek meczu.

1
1
2'

Portugalczycy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie boiska.

1
1
2
3
2
19:56

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
3
19:56

Dwa gole Roberta Lewandowskiego przywróciły życie naszej reprezentacji, ale błędy z początku meczu okazały się decydujące. Polska przegrała ze Szwecją 2:3 i odpadła z mistrzostw Europy.