Zakończony
Dania
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Braithwaite. Asystował mu Andreas Cornelius. JEST! Maehle na Corneliusa, ten przyjęciem podaje i oszukuje obronę, Braithwaite nie myli się sam na sam. P O G R O M!

90+5'

Chociaż jest jeszcze VAR. Bliżej bramki jest tylko ręka Braithwaite'a... Chociaż w Premier League takie coś gwizdali...

5
3
4
1
2
90+4'

Kapitalna akcja Danii zakończona golem Braithwaite'a, ale strzelec spalił akcję!

2
3
2
6
10
90+3'

2
90+1'

Doliczono 5 minut.

1
2
2
2
3
90'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Harry WilsonPobiegł kilkadziesiąt metrów za Maehle i sfrustrowany go wyciął, nie interesowała go piłka.

13
10
7
4
3
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joakim Maehle. Asystował mu Mathias Jensen. Kapitalny rozrzut do Maehle, ten nawija Daviesa jak makaron na widelec i mierzy z całej siły pod poprzeczkę. Po meczu!

86'

TO POWINNO BYĆ 3:0! Najpierw Ward broni główkę Corneliusa, potem Braithwaite z bliska w słupek, a dalej Andersen myli się o centymetry... Dania mogła zabić już ten mecz.

7
4
3
2
2
83'

Danii się nie spieszy ewidentnie...

5
1
4
2
83'

Braithwaite na Maehle w polu karnym, ale jest tylko korner dla Danii. Świetnie akcję wcześniej zbudował swoim rajdem Cornelius.

1
1
1
81'

Braithwaite z wolnego, ale nad bramką.

3
2
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał David Brooks. Wyciął Corneliusa.

79'

Dania już nie ma zmian. Walia ma jeszcze jedną.

1
1
78'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Daniel James. Wchodzi: David Brooks.

78'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Kieffer Moore. Wchodzi: Tyler Roberts.

77'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Joachim Andersen.

75'

Problemy mięśniowe Kjaera, potrzebuje pomocy lekarzy.

1
74'

Ogromny spokój w grze Danii. Z Walijczyków uchodzą wszelkie chęci...

1
1
1
72'

Walia oddała tylko JEDEN strzał celny w meczu, jeszcze w pierwszej połowie. A na trybunach "Ole!", gdy Duńczycy podają. To mówi wszystko o przebiegu meczu.

2
1
2
1
71'

Walia dość pasywna w ataku, bez tej zawziętości...

1
3
70'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Kasper Dolberg. Wchodzi: Andreas Cornelius. Cornelius, kogut wśród piłkarzy. Znacie tę reklamę?

69'

Poszukiwania Moore'a i Ramseya w polu karnym, ale obaj są dobrze przetrzymywani.

1
1
67'

Ładny drybling Allena, ale strzał już zablokowany.

1
1
1
1
1
65'

Jenseeeen i myli się tym zaskakującym centrostrzałerm o milimetry! Ale ładnie zakręcił piłkę, trzeba przyznać.

1
1
1
1
1
64'

Walia próbuje grać szeroko, po ziemi, ale nie ma tempa...

2
1
1
2
1
61'

Dania szuka kombinacyjnej gry, ale nie wychodzi to dobrze. Podchodzi Vestergaard, uderza z dystansu, ale prosto w Warda.

1
1
1
3
60'
ZMIANA

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

60'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Joe Morrell. Wchodzi: Harry Wilson.

59'

James z półwoleja, ale trafia z Christensena, może to łapać Schmeichel.

1
1
56'

Kibice Walii nie wyglądają, jakby wierzyli w korzystny wynik. Piłkarze chcą jednak walczyć. Po obu stronach jednak teraz chaotyczna gra.

2
1
1
53'

Williams na Bale'a ale strzał głową niecelny. Moore ma pretensje, że kolega zagarnął mu piłkę w powietrzu, bo też się ustawiał do uderzenia.

2
3
3
2
2
52'

Dania naciska, gra szybciej, ale w najważniejszych momentach teraz niezbyt dokładnie. Walia jest za to całkowicie pogubiona, posypana.

3
2
2
2
3
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kasper Dolberg. Rajd Braithwaite'a prawą flanką, płasko zagrywa w pole karne. Mepham źle wybija, prosto na Dolberga, który został bez krycia. Ten strzela pod wykładającym się bramkarzem dość mocno i podwyższa prowadzenie! Był jeszcze VAR, ale nie dopatrzył się nieprawidłowości. Dania coraz bliżej awansu!

47
9
5
4
8
czas Druga połowa
45+1'

Uwaga, Maehle, ostry kąt, Maehle strzela i świetnie to zamyka Ward, odbija na boczną siatkę! Rzut rożny dla Danii.

1
1
1
1
1
45'

Doliczono 2 minuty.

2
1
2
43'

Znowu przerwa w grze, Dolberg poturbowany po pojedynku z Rodonem. Walia wypchnęła Danię, chyba skończy się do przerwy 0:1.

2
2
2
1
1
40'
ZMIANA

Walia. Schodzi: Connor Roberts. Wchodzi: Neco Williams. Uraz mięśniowy Robertsa.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Kieffer Moore.

40'

Przerwa w grze, Kjaer po starciu potrzebuje pomocy medycznej.

1
2
1
37'

Pamiętajmy, że Walia ma dużo lepsze drugie połowy.

5
3
1
1
35'

Delaney na pole karne, Ward niepewnie odbija, ale to dlatego, że był faulowany. Ależ Dania złapała ochotę do gry. To nie taka intensywność jak w meczach grupowych, ale mają wyraźną przewagę.

1
1
2
32'

Damsgaard pod bramkę na Dolberga, strzał z bliska i broni to Ward instynktownie!

5
1
2
1
3
30'

Dania naciska, Walia jak bokser chwiejący się na nogach.

1
1
2
29'

VAR jeszcze coś sprawdzał, chyba możliwego spalonego. Ale gol uznany!

3
3
2
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kasper Dolberg. Asystował mu Mikkel Damsgaard. Zostawia Dolbergowi piłkę przed polem karnym, gubi Mephama, napastnik spokojnie uderza tuż przy słupku. Dania bliżej ćwierćfinału, a Dolberg strzelił gola na stadionie, na którym grał na co dzień w Ajaksie!

26'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Rodon. Złapał i sprowadził Dolberga do parteru, nieprzepisowe zatrzymanie kontry.

2
1
3
1
5
24'

Ciasno pod bramką Warda, strzela głową Vestergaard, ale próba nieudana. Było zbyt gęsto, by oddać czysty strzał. Walia przetrwała napór.

4
2
4
2
3
22'

Ewidentnie brakuje Poulsena u Duńczyków. Nie ma kto nadawać tempa, a gwiazdor duński jest kontuzjowany... Nie ma go nawet na ławce.

3
1
2
3
2
21'

Jeden, drugi, trzeci korner... Nic one nie dają. Dania kombinuje.

1
2
18'

Atak pozycyjny Danii, ale mało ruchu na bokach. Dochodzi do nieporozumień. Na szczęście Maehle wywalczył korner.

1
2
1
2
1
15'

Braithwaite próbuje wbić się w pole karne, ale Davies jest nie do przejścia. Duńczyk do tego fauluje...

1
1
2
14'

Strzał Ramseya, pinball od stoperów, ale to na tyle zwolniło piłkę, że złapanie jej to była dla Schmichela bułka z masłem. Skrzydła - to klucz do gry Walii dziś, napędzają akcję.

1
1
2
11'

Kolejny kocioł pod bramką Danii, ale radzą sobie z tym obrońcy. Nie ma jednak u Duńczyków "tego czegoś", co pokazywali w grupowych spotkaniach na starcie.

2
3
3
10'

Ładna próba Bale'a zza pola karnego i niewiele brakowało do szczęścia! To byłą bardzo nieprzyjemna piłka dla bramkarza, gwałtownie opadała.

1
1
2
1
2
8'

Dolberg teraz próbuje pociągnąć akcję, nie ma z kim grać. Decyduje się na strzał z dystansu, ale piłkę zgarniają kibice.

1
2
1
2
5'

Walia ma rzut wolny. Niskie dośrodkowanie, zamieszanie, będzie tylko korner dla Walijczyków. Dość ostrożnie wydaje się grać Walia.

4
2
2
2
4
2'

Dania bardzo szybko zamknęła Walię, bardzo trudno "Smokom" się uwolnić.