2:1
Zakończony
Austria
komentarz

Dziękujemy za udział w tej relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne. Już jutro dwa kolejne mecze 1/8 finału. Dobrej nocy!

1
120+2'

Trwa czas doliczony, choć nie wiemy, ile dorzucił go arbiter do drugiej części dogrywki.

15
15
6
6
13
120+1'

Żółta kartka dla kogoś z włoskiego sztabu. Oni tam ledwo wytrzymują.

34
19
13
6
7
120'

Chiesa próbuje dalej, ale tym razem przewraca się w polu karnym bez specjalnej pomocy któregoś z rywali.

11
8
6
2
4
119'

Chiesa dziubnął piłkę nad Bachmannem, ta leciała już na pustą bramkę, ale Christopher Trimmel zdążył w ostatniej chwili zaasekurować i wybić piłkę.

6
1
4
4
3
118'

Znów piłka zawieszona nad polem karnym Włochów. Kalajdzić zablokowany, ale Michael Gregoritsch spróbował jeszcze dobijać z pierwszej piłki z 18. metra... obok bramki.

14
3
2
4
3
117'

Belotti chciał przedryblować trzech rywali na prawym skrzydle. Wyglądało, że był faulowany, ale gwizdek arbitra milczy.

9
3
9
6
11
116'

Zdążył Donnarumma złapać piłkę po zagraniu do Ilsankera.

5
114'

Gol! Strzelił Sasa Kalajdzić. Asystował mu Louis Schaub.

Cóż to był za gol z rzutu rożnego! Dośrodkowanie na bliższy słupek. Upadający Kalajdzić pod bardzo ostrym kątem zagrywa głową piłkę na wysokości kilkudziesięciu centrymetrów i jakimś cudem wciska ją do bramki. Austria jeszcze żyje! Austria jest w grze!

78
25
8
10
26
114'
114'
113'

Szalona piłka w pole karne Włochów. Schaub strzela z pierwszej piłki, ale piłka leci nad poprzeczką.

3
1
3
2
113'

Alaba napędzał kontrę lewą stroną lecz czyściutkim wślizgiem popisał się Andrea Belotti.

2
2
2
3
1
112'

Kalajdzić wrzuca na piąty metr. Pierwszy strzał Sabitzera odbija Di Lorenzo. Drugi - leci nad bramką.

2
4
2
3
3
111'

Jeszcze raz Azzurri. Wyszli trójką z kontrą. Piłka do Cristante za bardzo do tyłu. Na tym się skończyło.

1
1
2
4
110'

I już kontra Włochów! Giovanni Di Lorenzo wykonał kilkudziesięciometrowy rajd, zgubił Alabę i dwóch obrońców po drodze, ale piłka po jego strzale huknęła w... bandy reklamowe.

4
2
2
1
2
109'

Sasa Kalajdzić przymierzał się do oddania strzału z linii pola karnego, ale został zablokowany. Opornie idzie Austriakom...

4
2
3
2
108'
107'

Tymczasem z drugiej strony już Belotti, ale uderzył za lekko i źle.

1
2
1
1
106'

I od razu Schaub próbuje szczęścia strzałem z dystansu! Kapitalnym refleksem wykazał się Gianluigi Donnarumma!

6
4
1
1
5
106'
106'
czas Druga połowa dogrywki
13
2
4
2
6
105+1'

Minuta doliczona do pierwszej części dogrywki.

3
1
3
3
5
105'

Gol! Strzelił Matteo Pessina. Asystował mu Francesco Acerbi.

Znów akcja lewą stroną. Spinazzola zagrał do Acerbiego. Ten wzięty w kleszcze, już leżąc na murawie odgrywa do Pessiny, a on posyła pewny strzał w bramkę! Austria na deskach!

50
21
7
17
30
104'

Ależ przymierzył Lorenzo Insigne z rzutu wolnego! Kapitalna robinsonada Daniela Bachmanna!

18
12
6
5
12
103'

Andrea Belotti podcinany przez Hintereggera. Włosi mają rzut wolny 25 metrów od bramki.

3
3
3
2
3
102'

Florian Grillitsch zakręcił przy wrzutce tak, że leciałą ona w światło bramki, ale Gianluigi Donnarumma od razu wiedział, że ją złapie i tak też zrobił po chwili.

3
5
1
1
2
101'

Hinteregger staranowany przez rywala. Austria rozpoczyna grę od rzutu wolnego w środkowej strefie.

2
2
2
1
1
100'

100 minut gry za nami. Italia jakby odżyła po niemrawej drugiej połowie.

4
2
1
2
3
99'

Strzał trochę nieprzygotowany Lainera nie leci nawet w światło bramki.

3
1
2
4
2
98'
97'

A Włochom mało. Pessina już szukał wzrokiem Chiesy, gdy miał piłkęprzy nodze. Przeczytali jego zamiary Austriacy.

2
95'

Gol! Strzelił Federico Chiesa. Asystował mu Leonardo Spinazzola.

Spinazzola wykonał przerzut na prawą stronę. Chiesy raczej nikt nie pilnował. Ten przyjął sobie piłkę barkiem, potem poprawił podeszwą, a następnie strzelił mocno lewą nogą tuż przy słupku! Italia obejmuje prowadzenie!