6
7
9
120'

Słupek uratował Chorwację przed stratą gola! Techniczny strzał z pola karnego oddał Dani Olmo.

12
4
7
4
11
119'

I znów Hiszpanie wymieniają podanie za podaniem.

17
5
8
7
23
119'

Jeszcze ruszyli Chorwaci. Musiał interweniować Unai Simon.

23
4
4
7
8
118'

Hiszpanie szanują piłkę. Gra toczy się w okolicy linii środkowej boiska.

7
7
3
14
20
116'

Alvaro Morata wpadł w pole karne, przed sobą miał tylko bramkarza, ale Dominik Livaković obronił jego strzał!

27
14
6
7
17
115'

Chorwacji brakuje już chyba siły, aby jeszcze ruszyć z akcją ofensywną.

11
11
9
40
9
114'

Chorwacja. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Luka Ivanusec.

5
7
4
29
11
113'

Chorwaci spokojnie czekają na błąd rywala. Hiszpanie rozgrywają piłkę.

11
6
2
12
7
111'

Oba zespoły zbierają teraz chyba siły na kolejne minuty.

10
6
3
3
10
110'

Hiszpanie utrzymują się przy piłce w środkowej strefie boiska.

12
5
3
7
18
108'

Praktycznie akcja za akcję. Teraz Hiszpanie starają się nieco uspokoić grę.

17
10
9
6
13
106'

Ależ blisko była Chorwacja! Ante Budimir po szybkiej akcji posłał piłkę tuż obok słupka bramki reprezentacji Hiszpanii.

22
8
6
14
10
106'

Wracamy do gry. Czy Chorwacja da radę strzelić przynajmniej dwa gole?

37
9
7
8
5
105+1'

Alvaro Morata znalazł się w dobrej sytuacji, lecz w ostatniej chwili został zatrzymany przez Vidę.

10
13
6
7
12
105'

11
4
10
6
7
103'

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal. Asystował mu Dani Olmo.

Kapitalne widowisko i kolejny gol! Znów dla Hiszpanii! Olmo znakomicie dograł ze skrzydła, w polu karnym piłkę opanował Mikel Oyarzabal i wykończył okazję! Hiszpania prowadzi 5:3!

76
30
23
68
107
103'

Unai Simon obronił strzał z dystansu. Na jego bramkę uderzył Andrej Kramarić.

19
5
5
10
10
101'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Busquets. Wchodzi: Rodri.

11
2
6
8
7
100'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Dani Olmo. Gol, gol, gol! Alvaro Morata! Olmo dośrodkował w pole karne, Morata znakomicie opanował piłkę i z ostrego kąta strzelił pod poprzeczkę!

91
36
27
70
148
99'

Chorwaci cofnęli się teraz do defensywy. Inicjatywę teraz ma Hiszpania.

14
8
6
13
25
97'

Dla odmiany świetna okazja dla Hiszpanii! Z pola karnego strzelał Dani Olmo, lecz to uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

18
4
7
1
13
97'

Chorwaci grają tak, jakby dopiero co rozpoczęli mecz. Wielka ambicja i zaangażowanie.

46
15
5
7
10
96'

Jak on to obronił?! Znakomicie spisał się Unai Simon, który obronił strzał Kramaricia z kilku metrów.

14
5
4
8
12
94'

Ambitnie zaczęli Chorwaci. To oni śmiało atakują od początku dogrywki.

42
19
9
7
8
92'

Ależ szansę miał Mislav Orsić! Dopadł do piłki na 15. metrze i strzelił tuż nad poprzeczką!

15
17
6
7
7
91'

Rozpoczynamy dogrywkę! To druga dogrywka na tych mistrzostwach.

2
90+4'

Jeszcze oba zespoły starają się atakować.

50
22
8
7
9
90+2'

Gol! Strzelił Mario Pasalić. Asystował mu Mislav Orsić. Zrobili to! Chorwaci doprowadzili do remisu w doliczonym czasie gry! Mislav Orsić dośrodkował w pole karne, a tam z kilku metrów bramkarza pokonał Mario Pasalić! 3:3!

403
156
51
20
37
90+1'

Niecelnie strzelał Andrej Kramarić, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

18
8
4
7
9
90+1'

Przy piłce Hiszpanie, którzy starają się oddalić grę od własnego pola karnego.

19
8
8
6
18
90'

Doliczone sześć minut. Przed nami jeszcze sporo emocji.

19
8
6
4
6
88'
87'

Chorwacja teraz atakuje ze wszystkich sił.

7
85'

Gol! Strzelił Mislav Orsić.

Jest gol dla Chorwacji! Ogromne zamieszanie tuż przed bramką Hiszpanii! Kilka strzałów aż w końcu po uderzeniu Osicia z bliska piłka przekroczyła linię bramkową! Hiszpania prowadzi już tylko 3:2!

132
51
13
12
20
84'

Swoją szansę miał Dani Olmo. Chciał przelobować bramkarza Chorwacji, lecz to mu się nie udało.

4
1
2
4
4
83'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Duje Caleta-Car.

5
3
2
1
3
81'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne reprezentacji Chorwacji. Piłka jednak wybita przez jednego z obrońców.

4
5
2
1
2
80'

Sporo zmian w ostatnich minutach. Przed nami ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

4
3
3
79'
79'
3
2
2
3
1
77'

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Fabian Ruiz.

1
1
2
2
8
77'

Hiszpania. Schodzi: Jose Gaya. Wchodzi: Jordi Alba.

6
5
4
2
5
77'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Pau Torres. Kapitalne podanie z głębi pola. Ferran Torres wbiegł w pole karne i pewnie wykończył akcję. Hiszpania prowadzi 3:1!

43
17
8
17
26
76'

Gra wznowiona.

1
1
1
1
1
76'

Chwilowa przerwa w grze. Jeden z Hiszpanów potrzebuje pomocy medycznej.

2
6
74'
73'

Żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem otrzymał Marcelo Brozović.

2
2
2
3
1
72'

Alvaro Morata z bliska skierował piłkę do bramki Chorwacji, ale był na spalonym. Ten gol nie został uznany.

4
2
2
6
72'

Hiszpania. Schodzi: Eric Garcia. Wchodzi: Pau Torres.

2
2
3
1
71'

Hiszpania. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Dani Olmo.

71'

Faulowany był Morata. Będzie rzut wolny dla Hiszpanów i okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

1
2
2
69'

Znów znakomicie spisał się Unai Simon, który obronił strzał Andreja Kramaricia. Ten i tak był jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

6
2
3
1
67'

Świetna okazja dla Chorwatów! Po dograniu przed bramkę z kilku metrów strzelał Josko Gvardiol. Znakomicie obronił Unai Simon.

6
4
1
3
1
67'

Chorwacja. Schodzi: Ante Rebić. Wchodzi: Mislav Orsić.

64'

Ładne dośrodkowanie Pablo Sarabii w pole karne Chorwatów. Dobrze piłkę wybił jednak Domagoj Vida.

5
2
2
1
2
62'

Hiszpanie pewnie prezentują się na boisku. Gra toczy się daleko od ich bramki.

6
8
3
3
3
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
1
59'

Reprezentacja Chorwacji już zdecydowanie śmielej rusza do ataku.

13
3
5
7
57'

Gol! Strzelił Cesar Azpilicueta. Asystował mu Ferran Torres.

2:1 prowadzi Hiszpania! Ferran Torres wrzucił piłkę przed bramkę Chorwatów, gdzie z kilku metrów celny strzał głową oddał Cesar Azpilicueta.