4:4 - Kimpembe pewnie i na kolejkę przed końcem wciąż remis!

18
48
186
komentarz

3:4 - Vargas po rękach Lloris! Piłka jednak wpadła do siatki. Sporo szczęścia mieli Szwajcarzy.

266
100
29
19
57
komentarz

3:3 - Thuram przy słupku, Sommer wyczuł intencje, ale piłki nie sięgnął!

98
27
20
39
174
komentarz

2:3 - Akanji na dwa tempa, Lloris biegł do piłki, ale... jej nie dogonił.

224
75
25
14
38
komentarz

2:2 - Giroud. Krótki rozbieg, ale strzał pewny. I znowu remis!

77
36
27
40
145
komentarz

1:2 - Schaer wyczekał bramkarza i pewnie do bramki przy słupku!

201
65
18
15
31
komentarz

1:1 - Pogba równie pewnie. W samo okienko!

67
21
10
28
141
komentarz

0:1 - Gavranović pewnie uderzył, Lloris bez szans!

komentarz

Rozpoczynają się emocje. Za nami losowanie. Kto zacznie? Szwajcaria!

64
20
10
5
13
komentarz

Z analiz Tomasz Smokowskiego w studio TVP wynika, że obaj bramkarze karnych w kadrze bronić nie potrafią. Lloris karnego dzisiaj obronił w reprezentacji po raz pierwszy od... 2012 roku.

7
120+1'

Granit Xhaka uderzył wysoko ponad bramką.

17
12
13
40
49
120'

Piłka meczowa. Rzut wolny dla Szwajcarów z ok. 30 metrów. Będzie... as serwisowy?

80
32
12
9
13
119'

Strzał głową Giroud, Sommer efektownie obronił!

82
22
9
7
7
119'

Szwajcarzy wyszli w końcu z własnej połowy. Jednak tylko na moment.

23
6
4
7
8
116'

Cały czas trwa zażarta walka. Piłkarze już stracili mnóstwo sił, ale nie odpuszczają. Szwajcaria już nie atakuje od wielu minut.

15
11
9
17
27
114'

Giroud uderzał z pola karnego. Trafił w Mbappe i... od bramki Sommer.

39
22
10
11
15
112'

Francuzi atakują, Szwajcarzy bronią się coraz bardziej dramatycznie.

33
15
15
24
19
111'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Marcus Thuram.

14
6
6
8
10
111'

Utyka Mbappe, Francuz doznał urazu przy strzale.

22
21
5
7
5
110'

Pogba do Mbappe, a ten z ostrego kąta uderzył niecelnie. Cóż za kiks Francuza!

34
14
8
4
11
109'

Francja nie chce karnych, mistrzowie świata w ataku. Strzał Mbappe sprzed pola karnego był jednak niecelny.

11
11
2
3
7
108'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Akanji.

9
7
4
10
13
108'

Coraz więcej wskazuje na to, że będziemy świadkami pierwszych rzutów karnych podczas EURO 2020.

13
7
5
4
3
106'

Rozpoczęła się 2. część dogrywki!

21
10
4
3
5
105'

Sędzia doliczył minutę.

7
7
8
4
8
103'

Po rzucie rożnym dla Szwajcarów, w okolicach linii pola karnego doszło do zamieszania. Ostatecznie strzał Gavranovicia poszybował ponad bramką.

10
9
9
12
10
101'

Szybkie wyjście Francuzów, mocno, ale bardzo niecelnie uderzył Sissoko.

19
24
6
8
12
99'

Przerwa w  grze. Na murawie usiadł Coman. Francuz ma problemy z mięśniem.

3
97'

Kevin Mbabu zagrywał z pola karnego na przedpole, ale piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca!

6
4
3
7
8
97'
95'

Piłka w polu karnym spadła pod nogi Pavarda, Sommer końcami palców wybił piłkę na rzut rożny!

28
8
8
5
6
94'

Francja. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Olivier Giroud.

12
5
5
5
9
93'

Rzut rożny dla Szwajcarów. Do dogrania doszedł Mehmedi, ale uderzył wprost w bramkarza.

1
91'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Pavard.

12
3
6
4
3
91'

Rozpoczęła się dogrywka!

10
2
2
2
4
90+4'

Admir Mehmedi już był sam na sam z Llorisem, ale źle przyjął piłkę. Po chwili akcja Francuzów. Z woleja uderzył Coman, ale trafił w poprzeczkę!

21
34
24
6
7
90+2'

Jeszcze Francuzi w ataku. Oni nie chcą dogrywki. Trochę jednak za późno na wszystko.

16
38
10
5
19
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

38
12
7
8
12
90'

Gol! Strzelił Mario Gavranović. Asystował mu Granit Xhaka. No i mamy remis! Xhaka do Gavranovicia, ten zwiódł obrońcę i precyzyjnym uderzeniem pokonał Llorisa. 3:3!

356
121
33
17
24
88'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

43
14
7
11
15
88'
87'
85'

Gavranović do bramki, ale remisu nie ma. Sędzia odgwizdał wyraźnego spalonego. Wciąż 3:2.

11
5
9
13
37
83'

Mocny strzał sprzed pola karnego Rabiota. Piłka poszybowała ponad poprzeczką!

7
4
3
4
7
81'

Gol! Strzelił Haris Seferović. Asystował mu Kevin Mbabu. Szwajcaria wraca do gry! Z prawej strony dośrodkował Mbabu, a Seferović głową z pięciu metrów trafił na 3:2!

167
62
19
8
17
79'
79'

Szwajcaria. Schodzi: Breel Embolo. Wchodzi: Ruben Vargas.

3
1
1
2
2
77'

Francuski walec wciąż miażdży. Coman uderzył sprzed pola karnego, wprost w dobrze ustawionego Sommera.

12
7
5
3
15
76'

Żółtą kartkę za rozmówki, rozmowy i rozważania otrzymał Granit Xhaka.

9
5
8
6
12
75'

Gol! Strzelił Paul Pogba. A L E  U R W A Ł! Pogba otrzymał piłkę przed polem karnym i uderzył w samo okienko. 3:1!

92
33
24
39
67
74'

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Coman. Piłkę pewnie złapał bramkarz.

9
5
7
6
5
73'

Szwajcaria. Schodzi: Silvan Widmer. Wchodzi: Kevin Mbabu.

5
5
5
3
6
73'
72'

Przerwa w grze. Na murawie leży poturbowany Embolo.

4
1
2
8
3
70'

Pogba uderzał sprzed pola karnego, ale będzie tylko rzut rożny.

6
2
2
2
2
69'

Silvan Widmer chciał zagrać ok. 18 metrów do własnego bramkarza, ale omal go nie pokonał. Na swoje szczęście nie zagrał w światło bramki.

5
7
3
4
6
66'

Rzut wolny dla Szwajcarów. Sędzia jednak przerwał grę. Faul w ataku Seferovicia.

6
5
6
8
9
63'

Mistrzowie świata szukają trzeciej bramki i tym samym chcą zamknąć mecz. Szwajcarzy? Nie ma ich na boisku.

17
7
4
9
13
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ricardo Rodriguez.

3
4
4
12
5
60'

Co zrobią Szwajcarzy? Czasu mają jeszcze sporo, ale po tym co się wydarzyło w ostatnich minutach szalenie ciężko będzie się im podnieść.