Juventus FC
61'
GOOOOOOL!!!
90'

Ostatnia okazja dla Udinese Calcio. Przyjezdni mieli szansę na strzelenie gola z rzutu wolnego, za którego wykonanie zabrał się Mato Jajalo. Pudło i będzie czyste konto Gianluigiego Buffona.

86'

Gospodarze pozostają na połowie przeciwnika. Pozostało poczekać na ostatni gwizdek sędziego i rozejść się do domów. Nadzieja na jeszcze jeden mocny akcent raczej tylko w Starej Damie.

1
82'

Bianconeri spokojnie dokończą to spotkanie, mają w kieszeniach bilet do kolejnej rundy. Zmiany przeprowadzone przez szkoleniowca Udinese Calcio nie poskutkowały zmianą obrazu meczu.

2
79'

Juventus FC szuka jeszcze sposobu na zranienie przeciwnika. Po wrzutce Federico Bernardeschiego z rzutu wolnego szansę na pokonanie Nicolasa miał Daniele Rugani i nie może uwierzyć, że futbolówka nie wylądowała w sieci.

1
76'
ZMIANA
75'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marko Pjaca.

73'

Nicolas interweniował po strzale Gonzalo Higuaina z ostrego kąta. Nie ustają ataki Juventusu, natomiast przyjezdni przyjechali do stolicy Piemontu statystować.

1
71'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Aaron Ramsey.

70'

Dwa zablokowane uderzenie Federico Bernardeschego. Nie zakończył idealnie akcji Alexa Sandro, który przedarł się na lewej stronie i uruchomił przytomnym podaniem Włocha.

1
66'

Douglas Costa wmieszał się koncert Gonzalo Higuaina oraz Paulo Dybali.

2
63'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Juan Cuadrado.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Douglas Costa.

Tym razem Paulo Dybala nie zgarnął piłki, a pozwolił na wykonanie rzutu karnego Brazylijczykowi. Douglas Costa strzelił w stylu Argentyńczyka, zmylił Nicolasa i zmienił rezultat na 4:0.

13
4
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Bram Nuytinck za zagranie ręką we własnym polu karnym.

2
1
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Perfekcyjnie uderzenie do bramki. Paulo Dybala przelobował z kilkunastu metrów Nicolasa. Argentyńczyk gra widowiskowo, koncertowo. Ponownie w strzeleniu gola pomógł rodak. Tym razem Gonzalo Higuain z asystą.

10
4
2
1
1
56'

Maurizio Sarri porozmawiał z Douglasem Costą w czasie przerwy w grze. Sędziowie długo zastanawiali się, czy Gonzalo Higuainowi należy się bramka, ale wypatrzyli naruszenie przepisów piłkarskich.

1
1
1
2
2
54'

Gonzalo Higuain dobił uderzenie Matthijsa de Ligta sparowane zbyt banalnie przez Nicolasa. Nie ma tym razem gola z powodu spalonego Argentyńczyka, który absorbował interweniującego bramkarza.

1
1
1
50'

Udinese Calcio wymieniło podania, ale nie przedarło się w pole karne mistrza Włoch, a na koniec Hidde ter Avest zgubił futbolówkę na skrzydle. W taki sposób Zebrette nie zagrożą Gianluigiemu Buffonowi.