3
3
5
118'

Wiatr tak mocno wieje na stadionie, że piłka nie chce ustać w narożniku boiska, by Cracovia mogła wykonać rzut rożny.

6
6
6
1
3
117'

I jeszcze Pasy pod bramką GKS-u. Hanca wywalczył rzut rożny.

10
4
2
5
6
115'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Thiago.

Akcję rozpoczął Thiago, który ruszył z piłką na prawe skrzydło. Płaskie dośrodkowanie, piłka dwa razy skozłowała, minęła Kamawuakę i trafiłą do Holendra, który pewnym uderzeniem pokonał Jałochę!

44
30
11
16
25
113'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew za przerwanie kontry rywali faulem.

5
6
5
5
4
113'

Centra Thiago, piłka odegrana klatką piersiową do Vestenicky'ego, lecz zabrakło dokładności w podaniu.

3
3
2
3
5
111'

Nie ma łatwego życia Biernat. Po meczu będzie mocno poobijany.

3
3
1
1
2
110'

Starcie Dytjatewa i Biernata w polu karnym GKS-u. Rzut wolny dla gospodarzy.

5
3
5
3
5
109'

Żółtą kartkę otrzymał Keon Daniel.

4
3
2
2
4
108'

Rzut wolny ma Cracovia pod linią boczną.

5
3
3
2
2
106'

Piątkowski z dystansu, ale niezbyt mocno. Łapie piłkę Lukas Hrosso.

komentarz

Drużyny zmieniły już strony, piłkarze uzupełnili płyny.

7
2
1
1
2
105+1'

Sprytnie przelobować bramkarza Cracovii chciał Piątkowski, ale jeden z obrońców Cracovii wybił piłkę z linii bramkowej!

9
7
5
3
7
105'

A teraz już akcja pod bramką miejscowych. Strzał Thiago odbija Jałocha!

5
2
3
2
2
104'

Piątkowski zamknął dośrodkowanie z prawej strony strzałem głową i... znów poprzeczka!

5
2
3
3
2
103'

Jeszcze jeden rzut wolny dla GKS-u. To pierwszoligowiec jest bardziej chętny do strzlenia bramki.

8
5
3
1
3
102'

Zakotłowało się pod bramką gości! Najpierw strzał Staniuchy odbił nogą Hrosso, a dobitka Szumilasa huknął w poprzeczkę! Blisko tyszanie!

7
6
2
3
3
101'

Cracovia. Schodzi: Rafael Lopes. Wchodzi: Thiago.

3
5
1
2
1
100'

Helik przewraca Biernata w polu karnym GKS-u. Faul w ataku, rzut wolny dla gospodarzy.

4
2
3
2
1
97'

Wejście Monety w pole karne z piłką. Ten przewraca się, ale rzutu karnego nie ma.

4
1
96'

Trudno nazwać to "wyczekiwaniem na karne", ale wygląda na to, że obie ekipy rozgrywają akcje dużo wolniej.

2
3
2
95'

Poradzili sobie z tą akcją goście.

3
3
1
1
1
94'

Powalczył przy narożniku boiska Grzeszczyk i wywalczył rzut wolny.

3
1
1
1
2
93'

Agresywnie atakowany Moneta przez rywali z Krakowa, ale - zdaniem sędziego - czysta interwencja.

2
2
91'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Michal Siplak.

91'

1
90+3'

Faulowany Helik. Jeszcze szukają szansy piłkarze Pasów.

1
1
3
90+2'

Doliczone są trzy minuty.

4
1
90'

Gol! 1:1! Wojciech SzumilasAsysta Mateusza Piątkowskiego.

Napędził akcję prawym skrzydłem Mateusz Piątkowski, który wyłożył piłkę tuż za linię pola karnego do wbiegającego Szumilasa. Ten poprawił sobie piłkę i trafił w okienko krakowskiej bramki

88'

Faul na Rapie. Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Steblecki.

1
1
2
2
87'

Dośrodkowanie zbyt płaskie i tyle z zagrożenia.

86'

Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

4
2
3
1
2
85'

Który to już raz Cracovia szuka dośrodkowania na głowę Lopesa?

83'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Grzeszczyk za faul.

81'

Najpierw Wojciech Szumilas chciał dośrodkowywać. A gdy piłka do niego wróciła, pokusił się o strzał. Piłka poleciała nad poprzeczką.

1
79'

Sergiu Hanca faulowany w środkowej strefie boiska.

77'

Wrzucał z głębi pola Grzeszczyk do Mańki, lecz strzał tego drugiego nie poleciał nawet w światło bramki.

1
1
1
75'

Centrował z prawej strony Gol, lecz bez dokładnego adresata.

1
74'

Jeszcze szukają pozycji do strzału z dystansu tyszanie. Ale próby cały czas blokowane, nawet nie lecą w światło bramki.

1
70'

Nieporozumienie albo niedokładność cały czas w szeregach gospodarzy.

1
1
1
1
68'

Jeszcze próbuje GKS. Najpierw uderzał Mańka, potem Moneta. Na posterunku jednak Hrosso.

1
1
66'

GKS Tychy. Schodzi: Łukasz Sołowiej. Wchodzi: Wilson Kamawuaka.

1
64'

Był jeszcze rzut rożny dla piłkarzy z Krakowa, ale faulował jeden z graczy gości.

1
63'

Spontaniczny strzał Helika lewą nogą lobem i... piłka trafia w słupek bramki Jałochy!

1
60'
60'

Niecelny strzał oddał Sergiu Hanca z dystansu.

59'

Lopes przepuścił piłkę zagraną z lewej strony i... nikt do niej nie doszedł.

57'

Stracie Biegańskiego z Wdowiakiem. Gra przerwana i zostanie wznowiona od rzutu sędziowskiego.

55'

Mają problemy z dokładnością podań tyszanie.

1
54'

Rzut wolny dla Cracovii w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
53'

Steblecki chciał okiwać rywali ruletą, lecz stracił piłkę.

1
1
1
51'

Gol dla Pasów! Strzelił Mateusz WdowiakAsystował mu Pelle van Amersfoort.

Znakomicie piętką spod linii bocznej zagrał Hanca, do piłki dotarł van Amersfoort, który długim podaniem znalazł wbiegającego w pole karne Wdowiaka. Ta spontaniczna, acz ładna akcja przyniosła Cracovii upragnioną bramkę.