Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze

Strzelał Thomas Partey, mocny strzał minął bramkę gości.

4
3
2
90+2'

Już tylko 120 sekund mają goście na doprowadzenie do remisu. Przed nimi oczywiście rewanż, który zapowiada się bardzo ciekawie.

23
15
12
5
11
90+1'

Wyjście Atletico, strzał Diego Costy z ok. 25 metrów był niecelny.

5
8
9
3
14
90'

Jeszcze 4 minuty emocji przed nami.

15
2
4
4
4
88'

Do notesu Szymona Marciniaka trafił Juergen Klopp.

30
41
10
11
15
88'

Jeszcze starają zmienić swoją sytuację goście. Liverpool gra w końcówce zbyt nerwowo.

5
3
1
2
3
85'

Gospodarze chcieli wyjść z kontrą. Na spalonym znalazł się jednak Renan Lodi.

7
4
5
4
6
82'

Gospodarze starają się kraść cenne sekundy. Na boisku zaczyna robić się nerwowo. Póki co Szymon Marciniak nie pokazuje kolejnych kartek.

10
5
1
6
79'
77'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Diego Costa.

4
2
3
3
2
76'

Upływają minuty. Coraz bliżej niespodzianki.

5
3
3
4
8
73'

Powinien być remis. Z pierwszej piłki uderzył Henderson, piłka jednak minęła bramkę strzeżoną przez Jana Oblaka.

21
15
9
12
21
71'

Mocno z dystansu uderzył Renan Lodi, piłka minęła cel.

2
3
5
3
1
70'

Atletico. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Vitolo.

3
5
3
2
4
68'

Mogło być groźnie pod bramką Alissona. Dogranie do Moraty, ten jednak nie zdołał groźnie uderzyć.

2
1
1
2
5
65'

Ostro potraktowany przez rywala został Angel Correa.

4
3
2
1
8
62'

Coraz mniej czasu ma Liverpool na zmianę swojej sytuacji. Goście stwarzają sobie niewiele okazji bramkowych.

6
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joe Gomez.

Liverpool FC
5
3
1
5
7
56'

Uderzał Fabinho, został zablokowany przez Moratę.

2
2
1
1
2
56'

Coraz wyraźniejsza przewaga Liverpoolu. Gospodarze bronią się coraz głębiej.

11
9
2
6
5
53'

W końcu dobra akcja Liverpoolu. Do uderzenia głową doszedł Mohamed Salah, piłka minęła jednak bramkę!

31
9
2
12
21
51'

Liverpool cały czas ma problemy. Piłkarze Atletico są dobrze dysponowani, na jak długo starczy im sił?

18
5
4
7
8
48'

Dobrze akcję rozegrali gospodarze, zabrakło im jednak dokładności.

14
6
5
4
6
46'

Liverpool FC. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Divock Origi.

16
13
14
12
9
46'

Atletico. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Marcos Llorente.

46'

3
45'

Sędzia doliczył minutę.

13
2
6
5
4
45'

10
43'

Coraz bliżej przerwy. Liverpool nie ma pomysłu na zaskoczenie rywala.

6
6
4
9
8
41'

Gra przerwana. Morata na spalonym.

18
4
1
3
4
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sadio Mane.

15
6
1
6
23
38'

Szukają wyrównującego gola piłkarze Liverpoolu. Wciąż jednak brakuje postawienia kropki nad "i".

13
10
4
14
11
35'

Wydawało się, że już nic nie jest w stanie uratować Atletico. Uderzał Salah, piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca!

14
6
5
24
11
34'

To mogła być groźna akcja gospodarzy. Thomas Lemar jednak był na spalonym, co dostrzegł sędzia.

15
9
8
7
10
31'

Sprzed pola karnego przymierzył Fabinho, podobnie jak wcześniej Robertson nie trafił w bramkę.

1
30'

A teraz na strzał zdecydował się Robertson. Mocne uderzenie, ale niecelne.

5
1
2
9
4
28'

Z dystansu uderzył Thomas Partey, piłka przeleciała daleko od bramki.

7
4
3
4
6
27'

Piłka w bramce Ateltico, ale trafienie Salaha nie zostało uznane. Na spalonym znalazł się Firmino.

16
12
6
15
16
26'

Alisson uratował Liverpool. W świetnej sytuacji znalazł się Morata, bramkarz nogami odbił piłkę uderzoną z boku pola bramkowego!

45
32
16
19
31
25'

Po raz kolejny gra została przerwana. Na spalonym Alvaro Morata.

7
6
5
7
12
24'

Trent Alexander-Arnold dogrywał z rzutu wolnego, ale po raz kolejny pewnie obronca Atletico.

8
5
4
9
10
21'

Correa dogrywał z rzutu rożnego, ale niedokładnie wznowił grę.

12
10
4
4
8
20'

Gospodarze mogli zadać drugi cios. Po dograniu Correi piłkę w ostatnim momencie wybił obrońca.

13
6
6
5
6
17'

Dogrywał Trent Alexander-Arnold, po raz kolejny dobrze defensywa gospodarzy.

14
6
4
6
7
15'

Kwadrans za nami. Liverpool bije głową w mur. Atletico cały czas konsekwentnie realizuje plan.

9
6
8
8
11
12'

Liverpool cały czas przeważa, Atletico dobrze się broni. Goście jak na razie bez okazji bramkowych.

25
10
6
6
6
9'

Liverpool stara się zepchnąć rywala pod jego bramkę. Goście przeważają, ale niewiele z tego wynika.

26
7
7
25
26
7'

Kolejna akcja Atletico, Angel Correa znalazł się jednak na spalonym i sędzia przerwał grę.

18
10
12
9
10
6'

Sędzia Marciniak jeszcze konsultował się z VAR-em, ale wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. 1:0!

39
23
11
14
21
4'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Szybki cios zadany przez gospodarzy! Po dograniu z rzutu rożnego piłkę niefortunnie odbił Fabinho. Futbolówkę pięć metrów przed bramką przejął Saul i wpakował do siatki. 1:0!

201
104
64
65
108
3'

Goście od początku starają się wysoko atakować rywala. Atletico jak na razie potrafi wyjść z opresji.