4
2
1
88'

Valencia naciska, Atalanta muruje bramkę. Jednak zmasowane ataki Hiszpanów nie sieją spustoszenia.

5
6
2
84'

Dwójkowa akcja Zapata-Malinovskyi zakończona niecelnym strzałem tego drugiego. Wolny był jeszcze Pasalić i trzeba było z nim to rozegrać.

5
3
1
3
1
82'

Przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Diakhaby.

3
4
2
2
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Hans Hateboer.

Hans Hateboer #33
Atalanta Bergamo
2
2
2
79'

Kondogbia z dystansu, ale ponad bramką gospodarzy.

2
1
2
77'

Strzał Solera z woleja obok bramki Golliniego. Czas płynie na korzyść Atalanty.

4
3
2
1
2
75'
74'

Mają goście pretensje do sędziego. Ich zdaniem było zagranie ręką u Caldary, a potem De Roon faulował Solera. Sędzia odgwizdał jednak faul w ataku.

2
1
2
1
1
73'
73'

Przerwa w grze, w zbiorowej walce w powietrzu ucierpiało 2 piłkarzy Atalanty, w tym bramkarz.

1
71'

I znowu goście! Strzał Gayi zablokowany, a potem Maxi Gomez z niemalże zerowego kąta w słupek!

2
2
1
1
70'

Kolejna szansa dla Valencii! Minął się z piłką Maxi Gomez, ale dopadł do niej Czeryszew, który markował strzał kilka razy, aż w końcu to zrobił i trafił w nogi Golliniego!

4
2
2
1
68'

Uprzedzając żarty - tak, Czeryszew jest zgłoszony do gry i Valencia nie zaliczy wpadki jak kiedyś Real Madryt.

5
5
2
2
2
67'

Fatalne wyprowadzenie piłki przez Palomino. Przejął ją Czeryszew, który uderzył płasko zza pola karnego poza zasięgiem rąk Golliniego. Cenna bramka dla Valencii!

8
1
2
3
3
66'

Gol! Strzelił Denis Czeryszew.

14
5
8
6
15
65'
65'

Nie ma spalonego, czwarty gol uznany!

22
4
2
2
2
64'

Ale, ale... jest VAR! Sprawdzają sędziowie potencjalną pozycję spaloną.

2
1
4
3
4
63'

Kapitalnie urwał się Hateboer na prawej stronie i popędził na bramkę. Uderzył mocno, poza zasięgiem rąk Domenecha. 4:0, Atalanta jest w raju!

6
2
5
1
1
62'

Gol! Strzelił Hans Hateboer.

24
11
4
1
1
61'

Gollini źle wybija piłkę, pod nogi Maxiego Gomeza. Ten podaje do Guedesa, który z kilku metrów... trafia prosto w bramkarza! Valencia powinna to strzelić!

3
2
1
1
58'

Piękny strzał z dystansu Freulera, Domenech nie miał nic do powiedzenia, obrona została w blokach startowych. To już jest nokaut!

10
5
4
3
1
57'

Gol! Strzelił Remo Freuler.

27
12
14
1
2
55'

Atalanta ma teraz problem z wyprowadzeniem kontry, a Valencia nie gra specjalnie szybko.

3
2
3
2
4
51'

Dobra piłka od Torresa na nabiegającego Solera w polu karnym, ale Hiszpan z impetem wpadł na piłkę i nic nie mógł zrobić konkretnego pod bramką gospodarzy.

2
3
2
4
2
50'

Było blisko bramki samobójczej! Płaskie zagranie pod bramkę Papu Gomeza strącili obrońcy na tyle niefortunnie, że piłka przeleciała szybko tuż przed linią bramkową. Naprawdę niewiele brakowało do wyniku 3:0!

2
48'

Na razie Valencia nie jest w stanie wyjść z własnej połowy...

1
czas Druga połowa
45'

Doliczono minutę.

2
1
1
3
43'

Huknął Ilicić z 15 metrów w otoczeniu 3 obrońców pod poprzeczkę. Tą próbą ośmieszył pasywną dziś defensywę gości. Mamy 2:0!

18
10
5
1
2
42'

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Asystował mu Mario Pasalić.

29
14
7
2
5
40'

To mogło być 2:0, ale Papu Gomez przestrzelił w sytuacji sam na sam! Jednak gdyby bramka padła, to nie zostałaby uznana. Okazuje się, że Argentyńczyk był na minimalnym spalonym.

2
1
1
1
2
37'

Ładnie zakręcił piłkę De Roon przy strzale zza pola karnego, ale przeleciała ona tuż nad poprzeczką!

5
3
3
35'

Świetna okazja Valencii, ale piłka po zagraniu Guedesa tuż przed linią bramkową nie znalazła adresata! Goście zaczynają się rozkręcać!

3
1
1
2
3
33'

Maxi Gomez strzela z dystansu, ale jego uderzenie zablokowane. Szuka Valencia już każdego możliwego rozwiązania, ale dobrze organizuje się w obronie ekipa gospodarzy.

1
1
1
1
30'

Kocioł w polu karnym Atalanty. Zagapili się obrońcy i dopuścili Ferrana Torresa do sytuacji sam na sam. Gracz gości strzelił jednak w słupek. Potem 2-3 dobitki, ale dość nieporadne.

2
1
1
4
26'

8 piłkarzy strzelało gole dla Atalanty w tym sezonie LM.

3
3
3
25'

Atalanta wydaje się bardzo uporządkowana, natomiast Valencia zupełnie nie ma pomysłu, jak zagrozić Golliniemu.

2
1
21'

Strzał Gosensa z ostrego kąta ląduje na bocznej siatce. Wcześniej z uderzeniem wahali się Ilicić i De Roon.

4
1
1
20'

Akcja Valencii. Dośrodkowanie z prawej strony, Maxi Gomez strzela głową i sygnalizuje rękę jednego z rywali. Sędzia jednak milczy.

5
3
2
2
3
16'

Przyczaił się Papu Gomez z dośrodkowaniem, aż w końcu to zrobił, gdy zobaczył wybiegającego z prawego skrzydła Hateboera. Papu podaje, Holender strzela z 3 metrów. Piłka odbija się od ręki broniącego Domenecha, ale wpada do siatki. Atalanta prowadzi!

7
3
2
2
16'

Gol! Strzelił Hans Hateboer. Asystował mu Alejandro Gomez.

40
13
8
2
4
15'

Nieco zwolniło tempo meczu, Atalanta oddała inicjatywę gościom, sama nastawiła się na defensywne granie. Valencia nie może jednak zagrać niczego konkretnego.

3
2
1
11'

Valencia zaczyna zdobywać przestrzeń do grania piłką, ale nie forsuje tempa.

1
1
8'

Kapitalna okazja Atalanty, ale Domenech okazuje się lepszy od Pasalicia w sytuacji sam na sam! Rzut rożny po świetnej kontrze dla gospodarzy.

3
4
2
3
1
5'

Papu Gomez strzela i... piłka przelatuje tuż nad poprzeczką! Niezła próba kapitana Atalanty!

6
1
1
4'

Rajd Papu Gomeza, podciął go Parejo tuż przed polem karnym. Jest szansa na strzał z rzutu wolnego.

2
1
3'

Valencia gra wysokim pressingiem. Z kolei Atalanta stara się grać dynamicznie piłką na małej przestrzeni.

4
1
1'

Kaszaaaankaaaa!

1
7
1
czas Start meczu
20:45

Sędzią meczu jest Anglik Michael Oliver.

3
2
1
1
1
20:45

Atalanta dziś w swoich granatowo-czarnych strojach, Valencia w białych koszulkach i pomarańczowych spodenkach.

3
1
1
1
20:45

"Nietoperze" marzą, by wrócić na salony europejskie i znowu śmiało zbliżać się do zespołów z najwyższej półki. Z kolei prezes Atalanty stwierdził, że to najważniejszy mecz w historii klubu. Gdyby udało się awansować do ćwierćfinału, to cała Lombardia nie mogłaby zasnąć.

1
20:45

Oba zespoły rzutem na taśmę wyszły ze swoich grup. Atalanta zajęła 2. miejsce w grupie C za Manchesterem City, a przed Szachtarem Doniec i Dinamem Zagrzeb. Co ciekawe, na półmetku fazy grupowej Włosi nie mieli żadnego punktu!

Z kolei Valencia okazała się najlepsza w grupie H przed Chelsea, Ajaksem i Lille. Tam było za to naprawdę ciasno.

2
20:22

Liga Mistrzów w pełni, czas na kolejne arcyciekawe starcia! Jednym z nich jest mecz na legendarnym San Siro, gdzie Atalanta podejmie Valencię. Dobry wieczór Państwu i serdecznie zapraszamy na relację live ze spotkania "czarnych koni" tej edycji LM!