Klubowe Mistrzostwa Świata
18 gru 2019 18:30
90+1'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. A jednak! To jest czas Tje Reds! Anglik płasko zagrał w pole karne do Firmino, a ten tylko trącił piłkę i z najbliższej odległości rozstrzygnął losy tego półfinału!

36
24
2
5
9
90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

. Schodzi: Rodolfo Pizarro. Wchodzi: Jonathan Gonzalez.

wchodzi Wchodzi
Jonathan Gonzalez #25
schodzi Schodzi
Rodolfo Pizarro #20
1
2
90'

Liverpool raczej nie uniknie dogrywki.

1
89'

Keita wpadł w pole karne, ale powstrzymał go Sanchez.

3
85'
84'

Spieszy się coraz bardziej graczom The Reds. Kwesita tego czy nie za późno.

1
2
82'

CF Monterrey. Schodzi: Dorlan Pabon. Wchodzi: Maximiliano Meza.

81'

Mocno uderzył Mane, a Balovero złapał piłkę.

1
1
81'

Coraz mniej czasu ma Liverpool na wygranie meczu unikając dogrywki.

1
1
79'

CF Monterrey. Schodzi: Cesar Montes. Wchodzi: Miguel Layun.

78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jesus Gallardo.

2
78'

Celna główka Sancheza. Nie sprawiła ona problemów Alissonowi.

77'

Żółtymi kartkami ukarani zostali trenerzy Monterrey i Liverpoolu, którzy mieli sobie za wiele do powiedzenia.

1
1
6
2
1
74'

Milner wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie strzał oddał Origi. Futbolówka trafiła w Mane i wyszła poza boisko.

1
72'

Gallardo posłał nieprzyjemną piłkę w kierunku Alissona, który wypiąstkował ją na aut.

71'

Główka Hendersona po wrzutce z narożnika minęła słupek.

68'

Liverpool FC. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Sadio Mane. Nie może dziwić ta roszada. Szwajcar prezentował się bardzo mizernie.

68'

Z dystansu uderzył Funes Mori. Alisson wybił piłkę na róg.

67'

Zbyt słabe uderzenie Salaha. Pewnie piłkę złapał Barovero.

66'

Zakotłowało się w polu karnym The Reds! Najpierw Pizarro nie zamknął dośrodkowania Mediny, a całą akcję groźnym, choć niecelnym strzałem zakończył Funes Mori.

1
64'

Nieco aktywniesji robią się Anglicy. Pomóc w tym ma jeszcze bardziej szykujący się do wejścia Sadio Mane.

1
62'

Origi wpakował piłkę do siatki, jednak był na wyraźnym spalonym.

1
1
60'

Znacząco z dystansu przestrzelił Oxlade-Chamberlain.

2
58'

Żółtą kartkę po faulu na Funesie Morim otrzymał Joe Gomez.

Liverpool FC
2
1
1
1
58'

Bardzo ładna akcja Keity i strzał z kilkunastu metrów. Pomocnik uderzył jednak wprost w Balovero.

1
56'

Mieli szansę Meksykanie na szybkie wyjście z kontrą, ale Rodriguez źle dogrywał do Pabona.

55'

Tragiczna wrzutka Lallany. Liverpool nadal nie przekonuje.

1
54'

Origi próbował uderzać, ale został zablokowany.

52'

Salah nie opanował płaskiego podania w pole karne. Przy piłce Monterrey.

51'

Kolejna próba Pabona. Tym razem Alisson złapał piłkę.

50'

Bardzo dobre uderzenie Pabona z kłopotami sparował Alisson.

49'

Gomez sfaulował Pizarro przed polem karnym. Okazja dla Rayadas.

48'

Fatalne uderzenie Robertsona z obrębu pola karnego.

1
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Leonel Vangioni.

1
47'

Długie dogranie do Origiego przejęli obrońcy.

1
46'

Salah rozpoczął drugą odsłonę.

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
42'

Keita próbował miąć Barovero, ale golkiper Monterrey w ostatniej chwili wygarnął piłkę spod nóg rywala.

2
41'

Juergen Klopp nie może być zadowolony. Jego zespół gra zbyt wolno i statycznie.

1
39'

Funes Mori próbował lobować Alissona z własnej połowy. Ciężko stwierdzić gdzie swój lot zakończyła piłka.

1
37'

Pabon płasko zagrał w kierunku bramki i w ostatniej chwili Moriego uprzedził Alisson.

1
2
34'

Sanchez gnał za Salahem i dopadł go tuż przed polem karnym. Była to kluczowa interwencja stopera Monterrey.

1
33'

Nieco statycznie gra Liverpool. Brakuje błysku w poczynaniach podopiecznych Kloppa.

2
2
1
1
1
31'

Mocna, jednak zdecydowanie przestrzelona próba w wykonaniu Gallardo.

1
27'

Bardzo ładne uderzenie Pabona do boku sparował Alisson.

1
1
3
2
1
25'

Przewaga Liverpoolu jest widoczna. Wydaje się, że kwestią czasu pozostaje to, kiedy zespół z Anfield Road wyjdzie ponownie na prowadzenie.

3
3
1
1
2
23'

Tym razem Milner ruszył do podania piętą od Salaha i zdołał oddać strzał. Na posterunku Barovero.

2
2
1
1
1
22'

Salah mięciutko dogrywał w pole karne w kierunku Milnera, ale kapitan The Reds nie ruszył do piłki.

1
1
21'

Długie podanie w kierunku Pizarro przejął Alisson.

1
1
19'

Gallardo zderzył się z Milnerem i obaj potrzebują pomocy medyczej.

3
17'

Liverpool nie ruszył podrażniony na rywala. The Reds bez pośpiechu budują swoje ataki i szukają luk w defensywie rywala.

1
14'

Gol! Strzelił Rogelio Funes Mori. Sanchez próbował strzelać przewrotką, ale wyszło z tego podanie do Montesa. Ten mocno uderzył na bramkę, a Alisson wybił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Funes Mori i z kilku metrów wpakował do siatki. Błyskawiczna odpowiedź, jest 1:1!

8
13'

Mocno, aczkolwiek niecelnie uderzył Pabon.

1
12'

Gol! Strzelił Naby Keita. Asystował mu Mohamed Salah. Kapitalne otwierające podanie Egipcjanina w pole karne, gdzie wbiegł Keita i pewnym strzałem w sytuacji sam na sam wyprowadził Liverpool na prowadzenie.

13
13
3
5
10'

Próba szybkiego wypadu przez Monterrey, ale połapali się w tej akcji stoperzy The Reds.

2
8'

Oxlade-Chamberlain bardzo ładnie dograł pod pole karne do Salaha, którego wślizgiem zatrzymał Vangioni.

2
1
2
1
1
7'

Liverpool spokojnie rozgrywa piłkę. Meksykanie póki co tylko starają się przeszkadzać.

1
1
1
5'

Shaqiri niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

1
4'

Milner dośrodkował z prawej strony na głowę Origiego, ale snajpera The Reds uprzedził Sanchez.

1
1
3'

Origi walczył pod polem karnym z Sanchezem i faulował swojego rywala.

1
Kto wygra mecz?
Padnie remis
18:13

Spotkanie poprowadzi Roberto Tobar Vargas (Chile).

18:13

Juergen Klopp nie wystawił najmocniejszego składu na ten mecz. W wyjściowej "11" brakuje m.in. Trenta Alexandera-ArnoldaRoberto Firmino czy Sadio Mane. Z kolei Virgila van Dijka z gry wykluczyła choroba. Wobec tego na środku obrony wystąpi Jordan Henderson.

18:13

Na zwycięzcę tego dwumeczu czeka brazylijskie Flamengo, które we wtorek pokonało 3:1 saudyjskie Al-Hilal.

1
18:13

W drugim półfinałowym spotkaniu Klubowych Mistrzostw Świata meksykański CF Monterrey zmierzy się z liderem Premier League oraz zdobywcą Ligi Mistrzów, angielskim Liverpoolem FC.