2
2
2
90+4'

Nadal nie ma dośrodkowania lub nawet strzału ze strony gospodarzy. A piłka jest jakieś 20-25 metrów od bramki Leno.

2
2
3
1
1
90+3'

Umiejętnie odcinają możliwość dośrodkowania rywalom piłkarze z północnego Londynu.

3
3
1
1
1
90+2'

Ostatnia zmiana u gości. Schodzi: Sokratis Papastathopoulos. Wchodzi: Ainsley Maitland-Niles.

90+1'

1
90'

Co najmniej pięć minut potrwa jeszcze to spotkanie.

2
2
1
2
3
88'

Zeszło trochę powietrze z Olympiakosu po stracie bramki.

3
2
1
1
1
87'

Sokratis i Mustafi mają kłopoty z powstaniem z murawy. U pierwszego z nich to skurcz. U drugiego efekt starcia.

1
1
1
2
1
86'

Jeszcze rzut rożny, dośrodkowanie na głowę Sokratisa Papastathopoulosa i... poprzeczka!

1
1
1
3
4
85'

Kapitalna szansa na 2:0! Lacazette otrzymał podanie od Aubameyanga, ten strzelił z 15. metra i tylko kapitalna internencja Jose Sy ustrzegła Olympiakos od straty bramki!

2
1
1
2
4
84'

Fortounis wywalczył rzut rożny. Olympiakos nie rezygnuje.

2
2
2
3
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

1
1
1
1
1
81'

Gol dla Arsenalu! Strzelił Alexandre Lacazette. Asystował mu Bukayo Saka!

Asysta drugiego stopnia Aubameyanga, który uruchomił podaniem Sakę, a ten szybko przedłużył piłkę do Lacazette'a. Nie zdążył Sa z interwencją.

11
5
1
1
1
81'

Odrobina kopaniny w polu karnym Arsenalu po rzucie rożnym, lecz gwizdek arbitra milczał. Chciał to wszystko rozwiązać strzałem po ziemi z 20. metra Kostas Fortounis, lecz minimalnie chybił.

1
1
1
1
1
80'

Camara ma chyba rozregulowany celownik.

1
1
1
1
1
79'

Następna interwencja Luiza na rzut rożny. Po raz czwarty wznawiają w ten sposób grę miejscowi.

1
1
1
1
1
78'

Kolejny rzut wolny, znów Valbuena, tym razem głową próbował Ba. Brakowało centymetrów do poprzeczki.

1
1
1
1
1
77'

Pudło Ceballosa. Daleko tej piłce było do bramki.

1
1
1
1
1
76'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Giorgios Masouras. Wchodzi: Maximiliano Lovera.

1
75'

Arsenal. Druga zmiana. Schodzi: Joe Willock. Wchodzi: Nicolas Pepe.

#28
1
1
74'

Kolejna próba Valbueny z rzutu wolnego, wypuścił na chwilę piłkę Leno, ale został wślizgiem zaatakowany przez El Arabiego. To musiało boleć.

1
1
72'

Piłkę po rzucie wolnym miał otrzymał Ba i znalazł się w świetnej sytuacji, ale... był na spalonym. Ma czego żałować, jego główkę ledwo wybronił Leno.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

1
1
1
1
1
69'

Lacazete odciągnął uwagę obrońców i bramkarza, podał na pustą bramkę do Aubameyanga, lecz w ostatniej chwili zdązył jeden z defensorów.

67'

Wypiąstkował piłkę Leno na aut po dośrodkowaniu Valbueny. Bramkarz Arsenalu zdjął ją z głowy Masourasowi.

65'

Papastathopoulos fauluje Valbuenę, ale z rzutu wolnego zagrożenia nie było.

1
1
1
2
1
64'

Olympiakos Pireus. Schodzi: Andreas Bouchalakis. Wchodzi: Kostas Fortounis.

Andreas Bouchalakis #5
63'

Saka dośrodkowywał z lewego skrzydła, Lazazette zamykał akcję głową wbiegając na siódmy metr, ale nie trafił dobrze w piłkę.

1
1
1
1
1
62'

Szukają za wszelką cenę drogi do bramki piłkarze z Pireusu. Nadal jednak jest daleko.

60'

Abdelaoui do Masourasa, lecz jego dośrodkowanie zablokowane.

1
57'

Zmiana w Arsenalu. Schodzi: Gabriel Martinelli. Wchodzi: Dani Ceballos.

54'

David Luiz strącił piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu By.

53'

Jedni i drudzy w ostatnim czasie zabierają piłkę w ostatniej chwili przed oddaniem strzału lub dośrodkowaniem.

52'

Próba szybkiej odpowiedzi gospodarzy w postaci dojścia pressingiem do wyprowadzających piłkę rywali. Na chwilę udało się wywalczyć futbolówkę na 20. metrze, ale goście po chwili ugasili pożar.

51'

Z rzutu wolnego uderzał David Luiz, minimalnie obok słupka.

1
1
1
1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Bouchalakis.

49'

Lacazette zatrzymywany w polu karnym, ale interwencja Ousseynou By była czysta.

1
47'

Zbyt mocne zagranie Saki z lewej strony. Trudno powiedzieć, czy to strzał czy jednak dośrodkowanie.

46'

Długo konstruowali akcję na prawym skrzydle gospodarze, aż w końcu dośrodkowanie Guilherme złapał Leno.