. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

Dośrodkowanie Daniela Jamesa wychodzi poza boisko,  od bramki Bravo

1
1
1
komentarz

4 minuty dłużej potrwają nadzieje kibiców Manchesteru United

1
90'
komentarz

Wszystko z powodu zbyt późnej reakcji sędziego na źle wykonany aut przez Juana Matę

2
90'

Sędzia gwiżdże, piłkarze grają... spore zamieszanie na boisku

88'

Fred prosto w mur!!

3
2
2
2
3
87'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

Manchester City
3
1
86'

Harry Maguire faulowany tuż przed polem karnym City. To może być kluczowy moment meczu!

2
84'

Druga nieuznana bramka City! Tym razem Sergio Aguero pokonuje De Geę, sędzia liniowy jednak trzyma w górze chorągiewkę!

12
5
2
4
2
81'

Niefortunne zderzenie Otamendiego z Walkerem. Ten drugi cierpi na murawie

1
1
79'

Manchester United  Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Juan Mata.

76'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Nemanja Matić. Doigrał się Serb, balansujący na granicy czerwonej kartki od kilkunastu minut

Manchester United
3
1
2
komentarz

Fatalnie podawał Maguire, który oddał piłkę stojącemu bez opieki w polu karnym Davidowi Silvie, ten jednak zamiast strzelać odegral do Gundogana, który zbyt długo myślał co zrobić i Maguire zdołał naprawić swój błąd

73'

Co robi City!? Ciężko opisać to w jaki sposób zmarnowali kolejną 100% sytuację!

72'

Kolejny atak City, tym razem zakończony bardzo złym podaniem Gundogana. Od bramki De Gea

1
71'

I kolejny rzut rożny dla City i kolejny raz pewnie wybijają obrońcy. Tym razem jeszcze jednak piłkę przed polem karnym zgarnia Kyle Walker i oddaje bardzo mocny strzał. Na posterunku jednak De Gea!

1
1
69'

7. rzut rożny dla Manchesteru City. United wciąż czeka na pierwszy tego typu stały fragment gry

2
68'
67'

Brandon Williams nie opanował piłki podanej od Luke'a Shawa. Aut dla City

65'

Martial próbował pokonać Bravo, jednak znajdował się na trudnej pozycji i jego uderzenie mija bramkę City

1
63'

Victor Lindelof pewnie przyblokowuje Bernardo Silvę. Od bramki rozpocznie De Gea

1
58'

Co zrobił Raheem Sterling!? Anglik wybiegł sam na sam z De Geą, wdał jednak się w niepotrzebne dryblingi, w trakcie których udało mu się jednak położyć na ziemii De Geę. Koniec końców uderzył jednak ponad bramką!

3
4
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri.

55'

Martial próbował z dystansu. Strzał jednak był oczywisty i lekki. Bravo bez problemów łapie piłkę

1
53'

Kolejny raz odgwizdywany jest faul Nemanji Maticia. Serb igra z ogniem, mając na koncie już żółty kartonik

1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić.

2
1
1
1
49'

Niezła wrzutka Freda w pole karne City, jednak Harry Maguire przenosi piłkę nad poprzeczką bramki Bravo

1
1
2
46'

Wracamy na murawę

1
45+2'

Świetne wyjście De Gei, który naprawia błąd Lindelofa. Hiszpański golkiper przed własnym polem karnym ofiarnie wybił piłkę spod nóg Aguero

4
1
45+2'

Nie do końca wiadomo co Rodri miał na myśli. Hiszpan podał dokładnie do nikogo. Od autu United

2
1
45'

2 minuty doliczył sędzia Kevin Friend do 1. połowy

1
1
44'

Długie podanie Lindelofa mija jednak wszystkich zawodników. Od bramki rozpocznie Bravo

1
2
1
2
42'

GOL! Sędzia jednak trzyma chorągiewkę w górze! Piękna akcja Manchesteru City zakończona bramką Sterlinga nie zostaje uznana, bowiem Anglik znajdował się na ofsajdzie

10
2
4
2
10
40'

Jesse Lingard jest wściekły. Anglik jest pewien, że był faulowany wychodząc za linię obrony City