Jessy Moulin w odpowiednim momencie zrobił krok do przodu na przedpolu i przechwycił podanie Juana Bernata w kierunku Kyliana Mbappe.

4
1
1
87'

Wymiana podań zawodników Paris Saint-Germain. Gospodarze jeszcze starają się rozerwać nareszcie rozsądnie ustawioną obronę Saint-Etienne, chociaż już bez stuprocentowej mobilizacji.

2
3
4
1
1
85'

Julian Draxler popełnił faul blisko pola karnego przeciwnika. Goście odetchnęli z ulgą, ponieważ zyskali kilkadziesiąt sekund.

1
81'
80'

Piłka w bramce Saint-Etienne, ale nie ma gola z powodu nieco wcześniejszego spalonego. Radość Edinsona Cavaniego nie potrwała tak długo jakby chciał.

1
2
78'

Kylian Mbappe spudłował z dogodnej pozycji. Kolejne szybkie rozegranie piłki i reprezentant Francji spróbował skomplikowanego, ale jakże widowiskowego rozwiązania. Strzelił krzyżakiem zza pola karnego nieznacznie obok słupka!

5
4
2
2
3
75'

Kwadrans do zakończenia podstawowego czasu. Paris Saint-Germain dba o emocje po obu stronach boiska. Nowi zawodnicy dostali szansę w ofensywie mistrza Francji.

1
72'
4
3
3
3
3
72'
71'

Gol! Strzelił Yohan Cabaye.

Po strzale z rzutu karnego w Sergio Rico miał szczęście Yohan Cabaye, który stał w odpowiednim miejscu i po interwencji bramkarza Paris Saint-Germain miał okazję na wykonanie dobitki. Pomocnik zdobył gola honorowego.

AS Saint-Etienne
6
4
4
4
7
71'

3
70'

Rzut karny dla Saint-Etienne. Szansa na gola honorowego po faulu Angela Di Marii.

3
2
2
3
3
70'

Kylian Mbappe również strzelił swojego gola.

1
1
1
67'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Mauro Icardi.

Coraz trudniej nadążyć za zawodniami Paris Saint-Germain. Akcja za akcją, gol za golem. Punktowanie żenująco prezentującego się przeciwnika trwa w najlepsze. Kylian Mbappe dostał nagrodę za dwie wcześniejsze asysty i tym razem on strzelił z bliska na 6:0 po podaniu Mauro Icardiego. Ponownie kluczowe podanie świetnie dysponowanego Angela Di Marii.

Paris Saint-Germain
5
5
1
66'

Bramka odsłonięta, mimo to Neymar nie strzelił swojego drugiego gola. Lekceważąco zachował się Brazylijczyk i spudłował.

1
1
1
1
1
65'

Juanowi Bernatowi zaplątała się piłka pod nogami w polu karnym przeciwnika, przez co nie dostarczył jej oczekującemu na możliwość oddania uderzenia z bliska Kylianowi Mbappe.

1
63'

Żwawe rozegranie Paris Saint-Germain zakończone uderzeniem po ziemi Neymara. Piłka przetoczyła się nieznacznie obok bramki Saint-Etienne. Kolejne trafienie stołecznego klubu wisiało w powietrzu.

2
2
1
1
1
61'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Wahbi Khazri. Wchodzi: Edmilson Correia.

wchodzi Wchodzi
Edmilson Correia #33
schodzi Schodzi
2
57'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Odsłaniają się goście i dostają kolejne ciosy jak grupa juniorów. Kylian Mbappe ponownie zachował się koleżeńsko i umożliwił Mauro Icardiemu skompletowanie hat-tricka. Jessy Moulin nie miał nic do powiedzenia, skoro nacierali na niego bezkarnie dwaj tak klasowi zawodnicy.

5
2
54'

Wysoki pressing zawodników Paris Saint-Germain. Już rozluźnieni i uśmiechnięci gospodarze nawet po mniej udanych atakach. Mogą grać swobodnie.

3
2
1
1
1
52'

Juan Bernat najczęściej jest rozczarowany po swoich niewykorzystanych sytuacjach podbramkowych. Nie porozumiał się w Neymarem i tylko skierował piłkę obok bramki Saint-Etienne.

3
1
1
1
1
51'

Mauro Icardi już z dwoma trafieniami na koncie.

3
1
49'

Beznadziejna strata Yohana Cabaye'a w centrum boiska, a po niej ekspresowo rozegrana akcja bramkowa przez Angela Di Marię, Kyliana Mbappe oraz Mauro Icardiego. Argentyńczyk skompletował dublet uderzeniem do odsłoniętej już bramki przez wyprowadzonego w pole Jessego Moulina.

6
1
1
46'

Druga połowa.

1
46'

AS Saint-Etienne. Schodzi: Maxence Rivera. Wchodzi: Charles Nathan Abi.

Charles Nathan Abi #31
Maxence Rivera #35
1
Czy Paris Saint-Germain zakończy strzelanie goli przy 3:0?
45'

Doliczona minuta.

1
43'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jessy Moulin.

Piłka ponownie znalazła się w bramce przyjezdnych. Akcja została rozegrana na skraju pola karnego przez Angela Di Marię oraz Kyliana Mbappe, ale największe zasługi mieli obrońcy Saint-Etienne. Jeden kopnął piłkę w drugiego, a ta odbita od słupka oraz Jessego Moulina wpadła do siatki.

2
1
1
1
41'

Neymar zadał drugi cios rywalom.

1
39'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Angel Di Maria.

Przewaga liczebna potwierdzona golem i na 90 procent jest po zawodach. Neymar dostał przytomne podanie prostopadłe z głębi pola i w sytuacji sam na sam technicznym uderzeniem pokonał Jessego Moulina. Paris Saint-Germain ma już dwubramkową zaliczkę.

5
2
3
1
36'

Paris Saint-Germain nie przeprowadziło kolejnej fali ataków po wykluczeniu przeciwnika, a wymieniło usypiającą sekwencję podań. Realizator skoncentrował się w tym czasie na zaprezentowaniu wszystkich gości specjalnych na trybunach.

33'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, a po nim wrzutka Marco Verrattiego. Piłka uciekła reprezentantowi Włoch poza boisko.

1
31'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Wesley Fofana za faul na Angelu Di Marii.

Wesley Fofana #32
1
1
1
1
30'

Mahdi Camara strzelił niecelnie zza pola karnego po dość niezgrabnym, ale pozwalającym zdobyć przestrzeń rozegraniu Saint-Etienne. Wszystkie uderzenia przyjezdnych zza szesnastki, ale zaczynają zagrażać Sergio Rico.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Mathieu Debuchy za faul na Neymarze.

2
1
25'

Neymar oddał już piłkę, po czym został ostro potraktowany przez przeciwnia. Brazylijczyk otrzymał już pomoc od medyka swojego klubu.

1
1
23'

Mauro Icardi otworzył rezultat.

22'

Zaczynają strzelać piłkarze Saint-Etienne i Sergio Rico zaprezentował już dwie interwencje na linii. Czujność bramkarza Paris Saint-Germain sprawdził z dystansu między innymi Wahbi Khazri.

1
1
20'

Po dobrej wymianie podań Juan Bernat znalazł się z piłką blisko bramki Saint-Etienne. Strzelił z ostrego kąta zdecydowanie gorzej niż Mauro Icardi i futbolówka uciekła poza lustro bramki Jessego Moulina.

1
1
18'

90 procent celnych podań zawodników Paris Saint-Germain. Gospodarze spokojnie przesuwają się w kierunku bramki przeciwników i nie pozwalają im na dojście do głosu.

1
1
16'

Kylian Mbappe wykonał dośrodkowanie, ale dalekie od ideału, ponieważ piłka wylądowała na głowie przeciwnika. Gospodarze grający w granatowych strojach z biało-czerwonym pasem pozostają stroną przeważającą.

1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley Fofana za faul na wysokości własnego pola karnego.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Mahdi Camara za przerwanie faulem kontrataku Paris Saint-Germain.

Mahdi Camara #8
1
11'

Poderwali się goście. Franck Honorat rozpędził się na prawym srzydle, ale jego dośrodkowanie wylądowało za plecami wszystkich mogących pomyśleć o oddaniu uderzenia piłkarzy w biało-zielonych strojach.

1
1
9'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Saint-Etienne. Nie będzie zmiany spowodowanej kontuzją, a za wznowienie rywalizacji zabrał się Jessy Moulin.

2
1
7'

Mauro Icardi wcześnie strzelił gola.

1
1
5'

Faworyt w posiadaniu piłki po objęciu prowadzenia. Saint-Etienne jeszcze nie zbliżyło się w okolicę bramki strzeżonej przez Sergio Rico.

1
1
2'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Thomas Meunier.

Paris Saint-Germain na prowadzeniu. Gospodarze dopiero po raz drugi znaleźli się z piłką w polu karnym przyjezdnych i już strzelili gola. Mauro Icardi oderwał się od obrońców przeciwnika i strzelił celnie z ostrego kąta po przytomnym podaniu otwierającym Thomasa Meuniera. Piłkarz wypożyczony z Interu dał prowadzenie gospodarzom.

10
9
1
2
2
Czy Paris Saint-Germain wygra mecz z Saint-Etienne?
1
20:04

Wyprawa zawodników AS Saint-Etienne do Paryża.

20:04

Paris Saint-Germain jest niepokonane od 1 listopada. Ponadto w konfrontacjach z Saint-Etienne nie poniosło porażki od listopada 2012 roku.

1
20:04

W poprzednim sezonie Paris Saint-Germain nie zdobyło Pucharu Ligi Francuskiej, a zostało wyeliminowane właśnie w ćwierćfinale przez EA Guingamp. Tym razem klub ze stolicy Francji będzie dysponować atutem własnego boiska, a swojego przeciwnika pokonał niedawno na wyjeździe 4:0 w Ligue 1.

20:04

Paris Saint-Germain rozpoczęło rok od zwycięstwa w Pucharze Francji. Drugim wyzwaniem stojącym przed mistrzem kraju jest pokonanie AS Saint-Etienne w Pucharze Ligi Francuskiej