Puchar Króla: 1/16 finału
22 sty 2020 21:00
90+2'

Gol! Strzelił Brahim Diaz.

Hiszpan minął dwóch rywali na skraju pola karnego, wszedł do "szesnastki" i skutecznie przymierzył na dalszy słupek. Pomocnik podwyższył na 3:1.

Real Madryt
15
7
3
3
3
90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

1
1
1
1
1
89'

Brahim Diaz wyszedł z piłką na aut bramkowy.

5
2
2
2
2
84'

I druga szansa! Dani Carvajal dośrodkował z prawej strony, niecelnie głową uderzył Ferland Mendy. Kiedy bramkarz leżał na murawie, Luka Jović miał okazję na dobitę, ale trafił w słupek!

2
2
4
2
1
84'

Brahim Diaz kropnął w słupek!

1
1
3
3
4
80'

. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Isco.

6
2
1
1
1
80'

. Schodzi: Javi Navas. Wchodzi: Diego Gonzalez.

1
79'

Carlos de la Nava był o krok od gola! Napastnik uderzył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale czujny był Alphonse Areola!

7
2
1
1
1
78'

Jest w formie Dani Carvajal. Obrońca wślizgiem wybił bardzo groźne dośrodkowanie Juana Gongory.

5
1
1
1
1
75'

. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Luka Jović.

6
1
1
1
1
74'

Druga groźna akcja Karima Benzemy. Francuz poluje na swojego gola. Piłka tym razem trafiła boczną siatkę.

5
3
1
1
1
72'

Karim Benzema uderzył zza pola karnego, ale piłka odbiła się od bandy reklamowej.

2
2
1
1
1
70'

Brahim Diaz był o krok od piłki w polu karnym gospodarzy. Było bardzo blisko trzeciego gola dla Realu.

4
1
1
1
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Romero za faul na Danim Carvajalu.

2
66'

Nieudane dośrodkowanie Marcelo z lewej strony. Juan Gongora wybił piłkę.

1
1
65'

Świetna odpowiedź gospodarzy! Guille Andres płasko podał do Carlosa de la Navy, który oddał strzał w polu karnym. Dobrą paradą popisał się jednak Alphonse Areola.

1
62'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Asystował mu Marcelo.

Drugi zmiennik strzela gola! Niezłą centrą popisał się Marcelo, a Brahim Diaz szczęśliwie został trafiony piłką, która wylądowała w siatce Salamanki.

13
10
4
4
3
61'

Real Madryt przy piłce, ale ma duże problemy, żeby dostać się pod bramkę Unionistasu.

3
3
1
57'

Gol! Strzelił Alvaro Romero.

Znakomita indywidualna akcja filigranowego zmiennika. Romero przejął podanie z prawej strony i popędził na bramkę. Najpierw "posadził" Edera Militao, a potem zatańczył z Nacho zanim oddał precyzyjny strzał z kilkunastu metrów. 1:1 w Salamance.

16
12
8
6
7
55'

Katastrofalna próba Juana Gongory. Obrońca chciał oddać groźny strzał z dystansu. Alphonse Areola mógł tylko zareagować śmiechem.

1
55'

. Schodzi: Ivan Garrido Ciaurriz. Wchodzi: Alvaro Romero.

Ivan Garrido Ciaurriz #11
53'

. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Brahim Diaz.

4
1
1
1
1
51'

Eder Militao dobrze ustawiony i zatrzymał kontratak gospodarzy.

3
1
49'

I jest w końcu groźna akcja gości! Gareth Bale płasko wycofał piłkę, Vinicius Junior zmienił jej tor lotu piętą i wydawało się, że Karim Benzema odda strzał. Tymczasem Francuz przepuścił podanie i dał uderzyć Fede Valverde. Niecelna próba Urugwajczyka.

2
1
1
48'

Spokojny początek gry po przerwie. Bez akcji ofensywnych.

1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Real.

3
45'

Real dostał się pod bramkę gospodarzy. Vinicius Junior próbował wycofać piłkę, ale na posterunku czuwał Juan Gongora i wybił podanie.

2
2
2
1
1
43'

Końcówka pierwszej połowy należy do Salamanki. III-ligowiec utrzymuje się na piłce i radzi sobie z tym nawet na połowie Realu.

1
2
1
40'

Dani Carvajal znowu powstrzymał rywali. Obrońca wybił groźne dośrodkowanie z prawej strony.

3
1
1
1
1
38'

Gareth Bale dośrodkował z prawej strony, piłkę odbił Karim Benzema, ale Vinicius Junior nie zdążył przejąć podania kilka metrów od bramki.

2
1
1
38'

Dani Carvajal na swoim miejscu. Obrońca uprzedził dwóch wychodzących na bramkę zawodników Salamanki.

3
1
37'

Świetne odegranie Casemiro w pole karne do Jamesa Rodrigueza. Kolumbijczyk przejął kozłującą piłkę, spróbował przelobować bramkarza, ale trafił w poprzeczkę!

1
2
2
1
1
35'

Groźna szansa Los Blancos. Karim Benzema zabawił się z kilkoma rywalami w polu karnym, uderzył lewą nogą, ale w boczną siatkę.

1
3
1
34'

Akcja Garetha Bale'a. Walijczyk próbował dośrodkować z prawej strony, ale zablokował go obrońca

2
33'

Karim Benzema złapany na spalonym.

1
2
31'

Niezłe dośrodkowanie w wykonaniu Juana Gongory. Ten piłkarz Salamanki jest szczególnie aktywny. Jednak piłkę wybili obrońcy Realu.

2
27'

Niezłe wejście lewą stroną Juana Gongory. Boczny obrońca dośrodkował piłkę zewnętrzną częścią stopy, ale zbyt mocno, żeby któryś z kolegów sięgnął piłkę.

1
26'

Teraz dużo walki na połowie boiska. Żaden zespół nie potrafi przedrzeć się pod bramkę rywala.

1
23'

Zmarnowana szansa Realu. Zbyt lekkie dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza z lewej strony.

3
1
1
18'

Gol! Strzelił Gareth Bale.

Obrońca SUnionistasu głową wybił dośrodkowanie. Piłkę przejął Bale i precyzyjnym strzałem w polu karnym dał Królewskim prowadzenie!

Real Madryt
24
7
3
2
3
19'

Groźna akcja gospodarzy! Juan Gongora kropnął z dystansu, ale czujny jest Alphonse Areola!

1
1
14'

Kolejna akcja Realu, nakręcają się goście. Casemiro wywalczył rzut wolny przed polem karnym.

3
1
1
13'

Strzał z dystansu Viniciusa daje "Królewskim" rzut rożny.

11'

Mocne zagranie Bale'a z prawej strony, ale bardzo dobrze była ustawiona defensywa z Salamanki.

2
8'

Akcja gospodarzy, prostopadłe podanie w kierunku Garrido, ale dopadł do niego Nacho i uniemożliwił rajd. Napastnik próbował jeszcze wymusić faul.

7'

Mocno rozciąga grę Real Madryt i zmusza rywala do grania długich, niedokładnych podań.

1
4'

Kontra Unionistasu, przewrócił się Javi Navas, ale bez udziału rywala. Długo jednak nie podnosił się z murawy, ale wygląda na to, że wszystko z nim w porządku.

1
1
4'

Akcja Realu, ale długą piłkę w pole karne pewnie łapie bramkarz gospodarzy.

2'

Na razie gospodarze są w ofensywie, ale z dość dużą swobodą Real zatrzymuje akcje ok. 30 metrów od własnej bramki.

1
czas Start meczu
20:48

Zawodnicy są już na murawie. Wygląda na to, że jest komplet widzów na trybunach.

3
2
2
2
3
Kto awansuje do 1/8 finału Pucharu Króla?
Real Madryt
1
16:04

Tak cieszyli się III-ligowcy, kiedy wylosowali Real Madryt.

1
16:04

W takich "kameralnych" warunkach rozegra się spotkanie Salamanca - Real.

1
16:04

Dla Realu Madryt będzie to dopiero pierwsze spotkanie w tym sezonie Pucharu Króla. Dużo wcześniej swoją rywalizację zaczęła Salamanca. Rywal Królewskich zdążył w poprzednich fazach pokonać Baleares (1:0) i Deportivo La Coruna (2:1).

1
16:04

Mecz poprowadzi Mario Melero Lopez.

1
16:04

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Króla. Real Madryt zagra na wyjeździe z III-ligowym Unionistas de Salamanca. Początek spotkania o godzinie 21.