Strzał Lo Celso z rzutu wolnego niecelny.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Podhaczył Sona blisko swojego pola karnego.

4
90'

Doliczono 4 minuty.

90'

Szansa dla Sona, kręcił rywalem niemalże do samego końca w polu karnym. Strzał jednak zablokowany, a w dodatku Koreańczyk złapany przy wcześniejszym podaniu na spalonym.

1
1
89'

Przypomnijmy - w razie remisu NIE MA DOGRYWKI, a mecz będzie powtórzony w innym terminie.

2
88'
88'

Odebranie piłki w środku pola, zagranie do Ingsa na lewą stronę, ten na 13. metr do wbiegającego Boufala, który przymierzył mocno pod poprzeczkę! Lloris bez szans na obronę, mamy remis!

4
2
87'

Gol! Strzelił Sofiane Boufal. Asystował mu Danny Ings.

6
4
3
1
86'

Wejście Redmonda w pole karne, ale przed podaniem stracił równowagę i zagrał niedokładnie. Strata, ale Southampton nie ma zamiaru odpuścić.

1
1
84'

Kolejna szansa Ingsa i kolejne pudło, niewiarygodne. Świetna dośrodkowanie Redmonda, a napastnik gospodarzy był niekryty. Pewnie żałuje tego strzału Ings.

1
1
1
2
1
82'

Mocne dośrodkowanie Lucasa z prawej strony, ale za mocne dla kolegów. Wcześniej wypchnął Bednarka z boiska, ale nie zdecydował się na rajd i Polak zdołał do niego ponownie doskoczyć, by zwolnić akcję.

81'

Szansa dla Southamptonu. Ings podbijał sobie piłkę w polu karnym, dotknęła ona ręki Tangangi, a potem złapał ją Lloris. Sędziowie milczą w tej sytuacji. Ings prawdopodobnie też pomagał sobie ręką.

1
80'

Jak wygląda druga połowa Bednarka? Mało widoczny, ale dobrze trzyma pozycję i wyłącza z gry Lucasa. Nie można go obwiniać za straconą bramkę.

2
1
1
1
1
79'

Bardzo ładny strzał Ingsa z dystansu mija jednak bramkę Llorisa.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Bertrand. Grał dość ostro.

76'

Przerwa w grze, Lo Celso zderzył się z Redmondem i ma problemy z oddychaniem, są przy nim lekarze.

1
1
1
1
1
74'

Southampton FC. Schodzi: Michael Obafemi. Wchodzi: Che Adams. Koniec zmian w szeregach gospodarzy.

71'
1
1
1
1
1
70'

Son wypuszczony do sytuacji sam na sam, ale szybszy jest Gunn, który interweniuje nogami poza polem karnym.

69'

Mamy teraz dość mało ofensywy i mało konkretny fragment meczu. Są próby zagrań w pole karne, ale nieskuteczne, dużo też walki w środku pola.

1
1
1
1
1
66'

Statystyki:

Posiadanie piłki w proc. 57-43 dla Southampton

Strzały: 6-7, więcej ma Tottenham

62'

Genialna piłka Lo Celso do Sona, ale Koreańczyk za mocno kopnął piłkę i przeniósł ją nad bramką rywala. To była wyborna szansa na 2:0.

2
1
1
1
1
60'

Po analizach wideo bramka... zostaje uznana!

2
1
1
2
59'

Ale.... jest VAR! Sprawdzają linię spalonego oraz czy Alli biegnący środkiem faulował Danso.

58'

Kontra gości. Rajd Lo Celso, podaje do Lameli, ten wypuszcza Sona z lewej strony, który nie daje szans bramkarzowi na interwencję! Tottenham prowadzi!

1
2
1
58'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

Tottenham Hotspur
7
7
2
2
57'

Szansa dla gospodarzy, dziubnął piłkę Ings po dośrodkowaniu, ale wyłapał jego lekki strzał Lloris.

56'

Tottenham Hotspur. Schodzi: Gedson Fernandes. Wchodzi: Erik Lamela.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gedson Fernandes #30
1
53'

Obafemi szybko w pole karne i o centymetry pomylił się wbiegający Danny Ings!

1
51'

Strzał Moury pewnie wyłapany przez Gunna.

50'

Ostre starcie Danso z Lo Celso przed polem karnym gospodarzy. Rzut wolny dla gości, Danso też tutaj ucierpiał. Może jednak kontynuować grę.

46'

Rajd Redmonda, próba wstrzelenia piłki bliżej Djenepo, ale skrzydłowy gospodarzy zablokowany. Korner dla Southampton.