1:0
Zakończony
Lazio Rzym
90+2'

Marco Parolo strzelił obok bramki gospodarzy po dośrodkowaniu Sergeja Milinkovicia-Savicia. Skrajna nieskuteczność Lazio trwa w doliczonym czasie.

8
5
3
2
4
90'

Doliczone pięć minut.

2
5
88'

Piłka w bramce Napoli, ale ponownie nie ma gola z powodu spalonego. Francesco Acerbi był za obrońcami gospodarzy w momencie uderzenia Sergeja Milinkovicia-Savicia, które trafiło w słupek.

2
1
3
1
85'

Mario Rui w odpowiedzi w słupek! Thomas Strakosha został w blokach i obserwował jak piłka odbija się od aluminimum po podaniu Arkadiusza Milika oraz uderzeniu Portugalczyka.

2
1
2
4
84'

Poprzeczka! Ciro Immobile gra jeden z najbardziej pechowych meczów w ostatnich miesiącach. Napastnik Lazio huknął w obramowanie. Centymetrów zabrakło, żeby piłka nareszcie znalazła się w siatce Napoli.

5
1
1
5
80'

Obrońcy w błękitnych strojach zagrodzili drogę do piłki Ciro Immobile i ten nie zdołał jej przechwycić po zgraniu Sergeja Milinkovicia-Savicia.

3
2
77'
8
3
3
3
3
76'

Lazio Rzym. Schodzi: Senad Lulić. Wchodzi: Jony.

3
1
1
75'

Kwadrans do końca podstawowego czasu i bardziej niebezpieczne były ostatnie kontrataki Napoli niż pieczołowite wymiany podań Lazio.

2
2
2
73'

Arkadiusz Milik był blisko gola!

17
14
11
5
4
71'

Ciro Immobile przegrał pojedynek z Davidem Ospiną, a na dodatek był wyraźnie na spalonym w momencie podania z drugiej linii Marco Parolo. Kolejna zmarnowana szansa na wyrównanie Biancocelestich.

1
1
1
1
1
70'

Lazio Rzym. Schodzi: Stefan Radu. Wchodzi: Patric.

1
2
1
68'

SSC Napoli. Schodzi: Jose Callejon. Wchodzi: Eljif Elmas.

66'

3
1
1
1
65'

Lorenzo Insigne oddał strzał z trudnej pozycji. Piłka przeleciała obok bramki zespołu ze stolicy Włoch. Po przeciwnej stronie boiska spudłował również Joaquin Correa.

3
2
1
63'

Piłka w bramce Napoli, jednak nie ma gola z powodu spalonego Ciro Immobile. Reprezentant Włoch znajdował się za obrońcami gospodarzy, kiedy futbolówka odbiła się od Sergeja Milinkovicia-Savicia.

1
1
2
1
2
61'

Po głębokim dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ciro Immobile oddał strzał z bardzo ostrego kąta. Piłka wylądowała w bocznej siatce w bramce neapolitańczyków.

2
1
1
1
60'

Lazio w ataku, ale Biancocelestim uciekł już kwadrans po przerwie i nie można powiedzieć, że David Ospina jest w tarapatach.

1
1
1
3
57'

Joaquin Correa dostał piłkę przed polem karnym przeciwnika i oddał strzał po ziemi. Podobnie jak wielu wcześniejszym próbom rzymian zabrakło w niej energii.

2
1
1
1
55'
54'

Biancocelesti zaatakowali gospodarzy pressingiem, a David Ospina ratował sytuację wykopując piłkę poza boisko.

6
3
2
1
53'

Obrazki z Neapolu.

1
2
2
51'

Ciro Immobile zabrał piłkę szarżującemu Manuelowi Lazzaremu i skierował ją w lustro bramki Napoli. Zbyt przewidywalne oraz delikatne uderzenie zostało powstrzymane przez Davida Ospinę.