3:1
Zakończony
AS Roma
90+4'

Kapitalna interwencja Buffona po strzale z główki Kolarova. Włoch wyciągnął piłkę prawie na linii bramkowej.

6
2
1
1
1
90+3'

Jeszcze atakuje Roma. Lorenzo Pellegrini nie trafił w piłkę przy próbie strzału z półwoleja, a Aleksandar Kolarov huknął nad poprzeczką.

2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
87'

Oddala się półfinał Pucharu Włoch od Romy. Goście dochodzą do 20-25 metra, ale to wszystko na co ich stać w ostatnich minutach.

4
2
1
1
2
84'

Cristiano Ronaldo strzelił silnie po ziemi tuż obok słupka.

1
3
1
82'

Aaron Ramsey zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka po nodze rywala wyleciała na korner.

2
2
1
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi. Za faul.

2
4
76'

Trzecia zmiana w Juventusie. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Blaise Matuidi.

76'

AS Roma. Schodzi: Amadou Diawara. Wchodzi: Bruno Peres.

74'

Juventus skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

5
1
71'

Przypominamy - jeśli AS Roma doprowadzi do remisu, w Turynie będziemy mieli dogrywkę. O awansie do półfinału Pucharu Włoch decyduje tylko jeden mecz.

4
1
1
3
2
70'

Piłkarze Juventusu grają czujnie na tyłach, AS Roma  coraz bardziej ryzykuje. Będzie się jeszcze działo w Turynie.

3
1
1
67'

Druga zmiana w Juventusie. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Aaron Ramsey.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Higuain. Za ostre wejście w nogi rywala.

2
1
1
63'

Ależ szansa Higuaina! Juan Cuadrado świetnie znalazł Argentyńczyka w polu karnym, który z najbliższej odległości trafił w Pau Lopeza.

3
1
1
2
2
61'

Miralem Pjanić długo szykował się do strzału z rzutu wolnego, ale ostatecznie trafił w mur.

3
3
1
2
5
56'

I kolejna okazja dla Romy. Alessandro Florenzi wpadł w pole karne, strzelił po ziemi, ale świetnie nogami obronił Gianluigi Buffon.

3
1
1
2
2
55'

Roma zostawia dużo miejsca na tyłach i Juventus ma okazje do kontr. Piłkę w pole karne otrzymał Cristiano Ronaldo, ale do niepilnowanego Portugalczyka zdołał dobiec jeden z obrońców gości.

5
3
3
1
2
53'

Amadou Diawara uderzył z pierwszej piłki wyraźnie obok słupka.

2
1
2
2
2
50'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Gianluigi Buffon. I mamy bramkę dla Romy! Cengiz Under huknął z 17. metrów, a piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie ręki Buffona i wpadła do siatki. Spory pech golkipera Juventusu.

31
21
15
17
13
48'

Dzieje się od początku drugiej połowy! Gonzalo Higuain uderzył z główki w poprzeczkę.

3
2
2
4
1
47'

Roma wciąż wierzy! Lorenzo Pellegrini uderzył płasko z dystansu, ale Gianluigi Buffon z trudem odbił piłkę. Dopadł do niej jeszcze Nikola Kalinić, który w świetnej sytuacji trafił w słupek.

5
2
6
1
3
46'

Zaczynamy drugą połowę.

4
1
4
1
1
46'
45+2'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Asystował mu Douglas Costa. Juventus dobija Romę w końcówce pierwszej połowy! Po dośrodkowaniu Costy do siatki z główki trafił Bonucci. Sędziowie sprawdzali jeszcze sytuację w wozie VAR, ale akurat obrońca gospodarzy w momencie podania nie był na spalonym.

27
16
8
8
8
45+2'

Gianluca Mancini w ostatniej chwili zablokował Pjanicia, który strzelał w kierunku bramki z kilku metrów.

5
2
2
2
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

3
3
4
2
2
41'

Wymuszona zmiana w Juventusie. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Juan Cuadrado. Brazylijczyk opuścił boisko o własnych siłach, ale wyraźnie kulał.

5
3
3
5
6
41'

Danilo kontuzjowany. Nie będzie mógł kontynuować gry.

4
3
2
5
7
39'

Douglas Costa uderzył bez zastanowienia zza pola karnego, ale w końcu dobrą interwencję mógł zanotować Pau Lopez.

1
2
1
2
3
38'

Gol! Strzelił Rodrigo Bentancur. Asystował mu Douglas Costa.

Już 2:0! Bentancur z środka boiska rozegrał na prawą flankę do Douglasa Costy i otrzymał piłkę z powrotem już w polu karnym Romy. W sporym zamieszaniu Urugwajczyk zachował się wybornie i strzelił do siatki. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

22
12
5
5
8
35'

Cristiano Ronaldo zagrał przed pole karne do Danilo, który nieczysto trafił w piłkę i strzelił kilka metrów obok słupka.

2
4
1
3
5
32'

AS Roma utrzymuje się przy piłce, ale ma ogromne problemy z przedostaniem się w pole karne rywala.

4
1
1
1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante. Za faul w środku boiska.

3
3
2
4
3
26'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gonzalo Higuain. I mamy gola! Niezawodny Ronaldo! Juventus wyszedł z kontrą, Higuain zagrał do Portugalczyka za plecy, ale ten nie zniechęcił się. Ruszył w pole karne i z bardzo ostrego kąta strzelił pod nogami obrońcy w długi róg bramkarza. Świetnie to zmieścił.

44
23
4
5
5
24'

Coraz odważniej atakuje Roma. W ostatnich minutach to Juventus cofnął się na własną połowę i czyha na kontry.

3
2
1
1
2
20'

Alessandro Florenzi wstrzelił piłkę w pole bramkowe, gdzie Buffona starał się zaskoczyć Justin Kluivert. Holender jednak wyraźnie się pomylił.

3
1
1
1
3
17'

O awansie do półfinału zadecyduje ten jeden mecz i piłkarze drużyn na razie skupiają się głównie na tym, aby nie popełniać błędów w defensywie.

6
1
1
1
1
16'

Pierwsza składna akcja Romy na połowie Juventusu zakończyła się niecelnym dośrodkowaniem w kierunku Kolarova.

2
2
1
1
2
11'

Wojciech Szczęsny na ławce, Gianluigi Buffon na razie bezrobotny. W ostatnich minutach niewiele dzieje się w Turynie.

2
1
1
1
1
7'

Optyczna przewaga Juventusu. Roma na razie skutecznie broni się przed atakami mistrza Włoch.

7
3
1
1
2
Kto awansuje do półfinału Pucharu Włoch?
3
3'

Pierwsza akcja Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w swoim stylu ruszył lewą flanką, zbiegł do środka i strzelił zza pola karnego. Uderzenie do zapomnienia - piłka wyleciała na... aut.