1
1
1
90+1'

Pięknie z rzutu wolnego uderzył Rooney, Romero pofrunął i wybił piłkę spod poprzeczki na rzut rożny!

5
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Ighalo uderzał z dziesięciu metrów, jednak piłka poszybowała ponad poprzeczką.

2
86'

Sprzed pola karnego uderzył Wayne Rooney, kilka metrów ponad bramką United.

1
1
1
85'

Uderzenie na bramkę Romero, bramkarz United błędy nie popełnił.

2
1
1
1
1
84'

Gra toczy się w środku pola. Tutaj już wszystko od dawna jest już wiadome.

81'

Uderzał Jesse Lingard, piłka uderzona z ok. 16 metrów potoczyła się obok słupka.

80'

United. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Brandon Williams.

1
1
1
1
1
80'

Derby. Schodzi: Louie Sibley. Wchodzi: Graeme Shinnie.

wchodzi Wchodzi
Graeme Shinnie #4
schodzi Schodzi
Louie Sibley #40
77'

Zagranie do Marriotta, strzał z okolica narożnika pola karnego zdołał odbić Romero.

1
1
1
1
1
75'

Dalot znalazł sobie miejsce do oddania strzału. Próba z ok. 10 metrów była niecelna.

73'

United. Schodzi: Fred. Wchodzi: Anthony Martial.

1
1
1
1
1
72'

Ighalo w polu karnym wycofał do Maty, który uderzył niecelnie.

70'

Gol! Strzelił Odion Ighalo. Derby na kolanach! Mata z prawej strony pola karnego do Ighalo. Strzał Nigeryjczyka zablokował obrońca, ale poprawka pod poprzeczkę była skuteczna. 0:3!

9
4
1
1
3
69'

Na uderzenie zdecydował się Andreas Pereira, piłka poszybowała daleko od bramki.

1
1
1
1
1
67'

Derby. Schodzi: Martyn Waghorn. Wchodzi: Jack Marriott.

Jack Marriott #14
67'

United. Schodzi: Bruno Fernandes. Wchodzi: Andreas Pereira.

66'

Fani gości już świętują, a ich ulubieńcy w ataku. Strzelał Mata, bramkarz zdołał odbić piłkę.

1
1
1
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Bailly.

61'

Po błędzie bramkarza Mata starał się przelobować Roosa, ale golkiper zdążył wrócić do bramki i złapać piłkę.

2
1
1
1
1
60'

Sibley przed meczem chyba zjadł tatara. Bardzo agresywny jest zawodnik Derby.

komentarz

1
1
1
1
1
59'

Akcję Derby County niecelnym uderzeniem zakończył Jayden Bogle.

56'

Sprzzed pola karnego uderzał Scott McTominay, niewiele z tego wyszło.

1
1
1
1
1
54'

Szukają gospodarze kontaktowej bramki. Przed momentem akcja została przerwana. Powodem spalony.

1
1
1
52'

Scott McTominay ostro potraktowany przez Sibley'a. Sędzia nie wyciągnął kartki.

50'

Do dośrodkowania z prawej strony doszedł Martyn Waghorn. Strzał głową o centymetry minął bramkę United!

5
2
1
1
1
47'

Uderzał Bird, piłka odbiła się od obrońcy, Romero na posterunku.

46'

To mogła być groźna akcja Derby, do zagrania na jedenasty metr nikt jednak nie doszedł.

4
3
2
2
2
46'

Wracamy do gry po przerwie.

20:37

45+2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wayne Rooney.

Derby County
2
2
1
1
2
45+2'

Niebezpiecznie pod bramką United, uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
45'

44'

Derby. Schodzi: Thomas Lawrence. Wchodzi: Morgan Whittaker.

Morgan Whittaker #49
1
1
1
1
2
41'

Gol! Strzelił Odion Ighalo. Asystował mu Luke Shaw. Shaw zagrał w pole karne do Ighalo, ten poradził sobie z obrońcami i uderzył przy słupku do bramki. 0:2!

8
6
1
1
2
39'

Zaatakowali gospodarze. Strzelał Sibley, ale wywalczył rzut rożny.

1
1
1
39'

Jeden z graczy Derby zagrał ręką. Sędzia nakazał grac dalej.

1
1
37'

Urazu doznał Lawrence. Zawodnik Derby zszedł na moment z boiska. Czy na nie wróci?

1
1
1
35'

Uderzał Scott McTominay, piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

1
1
33'

Gol! Strzelił Luke Shaw. Trzy uderzenia zawodników United odbijali obrońcy. W końcu doszedł do piłki Shaw i strzelił z woleja lewą nogą z ok. 20 metrów. Futbolówka odbiła się od murawy i przelobowała bramkarza. 0:1!

13
9
3
3
3
32'

Ighalo przejął piłkę w polu karnym, uderzył z sześciu metrów, ale bramkarz klatką piersiową odbił futbolówkę!

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Bez goli, ale mecz może się podobać.

1
26'

Goście rozgrywali piłkę pod polem karnm Derby. W końcu uderzył Mata, ale zbyt lekko i bramkarz pewnie interweniował.

1
23'

Po ostrym wejściu rywala problemy ma Bruno Fernandes.

1
1
1
2
7
20'

Zamieszanie w polu karnym Derby, ale gospodarzom udało się wyjść cało z opresji.

2
2
1
1
2
18'

Wayne Rooney uderzył z rzutu wolnego, Romero wybił piłkę, która leciała do bramki tuż przy słupku.

6
1
2
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luke Shaw.

1
1
1
15'

Groźna akcja United, ale dogranie na piąty metr na rzut rożny wybił obrońca.

1
1
1
13'

Goście rozgrywają akcje na połowie gospodarzy. Miejscowi po przejęciu piłki natychmiast ruszają z kontrą.

1
1
1
1
10'

Ależ by było! Sibley uderzył sprzed pola karnego, Romero rzucił się, ale piłki nie był w stanie sięgnąć. Futbolówka minęła bramkę o centymetry.

5
1
8'

Optyczna przewaga gości, zawodnicy Derby nastawieni na wyprowadzanie kontr.

1
2
2
1
2
5'

Niewiele dzieje się na boisku, jak na razie bez okazji bramkowych.

1
2
2
2'

Atak gospodarzy, dogranie w pole karne, ale spokojnie interweniował obrońca United.