Getafe. Schodzi: Mathias Olivera. Wchodzi: Francisco Portillo.

2
1
83'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

Niewykorzystane okazje lubię się mścić. Jedno z najstarszych i najczęściej powtarzanych piłkarskich powiedzonek, ale przydaje się. Christian Eriksen strzelił na 2:0 z centralnej części pola karnego. Po płaskim dośrodkowaniu Danilo D'Ambrosio kompletnie pogubili się gracze Gatafe CF, za co karę wymierzył reprezentant Danii.

13
4
1
79'

Romelu Lukaku strzelił niecelnie. Powinno być zamknięcie tego spotkania przez reprezentanta Belgii. Trudno w to uwierzyć! Nie miał obok siebie żadnego przeciwnika 10 metrów przed bramką Davida Sorii, mimo to piłka przelała mu się po stopie.

2
1
1
78'

Wciąż jedyny skuteczny w tym meczu - Romelu Lukaku.

76'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jorge Molina!

Beznadziejne wykonanie rzutu karnego przez Jorge Molinę. Zmiennik podbiegał do piłki niepewnie, po czym kopnął ją obok bramki strzeżonej przez Samira Handanovicia. Pudło!

3
2
74'

Jedenastka dla Getafe CF.

2
2
74'

Anthony Taylor pofatygował się do monitora.

1
1
72'

Sędziowie sprawdzają, czy będzie rzut karny dla Getafe CF za zagranie ręką Diego Godina.

1
1
69'

Getafe. Schodzi: Allan Nyom. Wchodzi: Jason.

Jason #23
1
69'

Getafe. Schodzi: Jaime Mata. Wchodzi: Jorge Molina.

66'

Jaime Mata strzelił po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Niezła próba, ale tylko niezła, ponieważ futbolówka poleciała w środek bramki Interu Mediolan. Musiał to obronić Samir Handanović i wyłącznie korner dla Getafe CF.

65'

Angel Rodriguez dał o sobie znać po wejściu z ławki rezerwowych na boisko. Jego rajd po połowie Interu Mediolan zakończył się płaskim uderzeniem z dystansu poza lustro bramki Samira Handanovicia. Niewiele później spudłował również Jaime Mata.

61'

Wrzutka z rzutu wolnego wykonana przez Marcelo Brozovicia, a możliwość oddania uderzenia głową z bliska miał Daniele D'Ambrosio. Przeciwnik utrudnił zadanie Włochowi i zrobił to zdaniem Anthony'ego Taylora zgodnie z przepisami.

60'

Getafe CF straciło już kwadrans po przerwie. Ekipa Jose Bordalasa stara się odpowiadać atakami i zlikwidować przewagę Interu Mediolan zdobytą przez Romelu Lukaku, jednak Samir Handanović był w większych opałach na początku konfrontacji.

1
58'

Wicemistrz Włoch zgubił piłkę, a kontratak Getafe CF zakończył się płaskim dośrodkowaniem pod nogi przeciwnika. Zgarnął futbolówkę Roberto Gagliardini i jeszcze sprowokował zawodnika w żółtym stroju do popełnienia faulu.

1
53'

Marco Cucurella dostał podanie wrzutem z autu. Po nim szybkie dośrodkowanie. Poradzili sobie z nim najskuteczniej broniący defensorzy w calcio.

1
51'

Podopieczni Antonio Conte zdecydowanie lepiej usposobieni na początku drugiej połowy niż na starcie pierwszej części. Inter Mediolan trzyma Getafe CF w bezpiecznej odległości od bramki Samira Handanovicia.

1
49'

Korner dla Nerazzurrich. Przed wykonaniem dośrodkowania przez Ashleya Younga sędzia postanowił porozmawiać z przepychającymi się zawodnikami. Wreszcie kopnął futbolówkę Anglik i możliwość podwojenia przewagi Interu Mediolan mieli Danilo D'Ambrosio oraz Diego Godin.

2
46'

Druga połowa spotkania i Inter Mediolan przystąpił do niej ze skromną zaliczką. Getafe CF postara się o zredukowanie strat po powrocie z szatni na boisko.

4
1
komentarz

Piłkarze powoli sposobią się do powrotu na boisko.

2
1
komentarz

Romelu Lukaku na razie kluczowym zawodnikiem wieczoru.

2
1
Czy Getafe CF wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

42'

Ostre przewinienie na Nicolo Barelli, ale Anthony Taylor sędziuje po brytyjsku i nie zamierza pokazać żółtego kartonika.

1
40'

Getafe CF jakby wyszumiało się po dynamicznym otwarciu meczu. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego miała co prawda przed momentem korner, ale przeciągnięte dośrodkowanie zostało strącone przez Samira Handanovicia. Słoweniec nie interweniował super pewnie, ale skutecznie.

1
37'

Ponownie można cieszyć się Ligą Europy.

35'

Romelu Lukaku przymierzył na 1:0 w narożnik bramki. 30. gol w sezonie reprezentanta Belgii.

1
33'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alessandro Bastoni.

Najskuteczniejszy napastnik Interu Mediolan pokazał klasę. Romelu Lukaku opanował piłkę w polu karnym Getafe CF po podaniu przez dwie linie Alessandro Bastoniego, po czym przestawił sobie Xabiera Xtxeitę i oddał uderzenie po ziemi w narożnik bramki. Trzeba było poczekać na błysk Romelu Lukaku przez ponad dwa kwadranse, ale cierpliwi zostali nagrodzeni.

Inter Mediolan
Asysta:
Alessandro Bastoni #95
12
6
1
30'

Dwa kwadranse rywalizacji za zawodnikami. Długo przeważali piłkarze z Hiszpanii, ale kibice Interu Mediolan doczekali się już reakcji swojego ulubionego klubu.

2
1
27'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka została strącona w kierunku bramki Davida Sorii. Coraz więcej obowiązków ma golkiper Getafe CF, który przez 25 minut spotkania nie zajmował się niczym poza pomocą w rozgrywaniu piłki.

2
26'

Lautaro Martinez odpowiada za pobudkę Interu Mediolan. Tym razem poczęstował Davida Sorię uderzeniem zza pola karnego i ponownie musiał wykazać się bramkarz Getafe CF. Była jeszcze szansa na wykonanie dobitki, ale nie zorganizowali się kompani Argentyńczyka.

1
25'

Po błędzie Davida Timora zespół z Lombardii miał szansę na objęcie prowadzenia. Dotychczas najgroźniejszy atak podopiecznych Antonio Conte. W pole karne Getafe CF wparował Lautaro Martinez i poczęstował płaskim uderzeniem Davida Sorię. Nie pomylił się bramkarz formalnych gości.

1
23'

Swobodnie grają piłkarze Getafe CF. Należą się gratulacje za początek spotkania podopiecznym Jose Bordalasa, choć z drugiej strony powinni oni już objąć prowadzenie. Genialne szanse zmarnowali Nemanja Maksimović oraz Jaime Mata.

2
1
21'

Ogromne problemy Nerazzurrich w ataku pozycyjnym, a na dodatek obrońcy zostawiają dużo miejsca zawodnikom ofensywnym Getafe CF. Pachnie mocno prowadzeniem przyjezdnych z Hiszpanii.

2
1
19'

Jaime Mata miał ogromną szansę na strzelenie gola Interowi Mediolan! Po płaskim dośrodkowaniu Marco Cucurelli miał dużo miejsca w polu karnym, ale za długo układał sobie piłkę na stopie i pozwolił na dramatyczny blok Nicolo Barelli.

3
1
16'

Romelu Lukaku przedzierał się w pobliże bramki strzeżonej przez Davida Sorię. Reprezentant Belgii nie wypracował sobie miejsca do oddania uderzenia. Atak ponowił na lewym skrzydle Ashley Young, ale również ani nie strzelił, ani nie dośrodkował.

2
13'

Pierwsze podanie w pole karne Getafe CF. Z piłką nie zabrał się tam Lautaro Martinez, który na dodatek pomagał sobie ręką. Blisko Argentyńczyka znajdowali się skoncentrowani podopieczni Jose Bordalasa.

2
11'

Nemanja Maksimović nie zdołał strącić piłki w lustro bramki Interu Mediolan. Samir Handanović nie musiał zrobić nic poza odprowadzeniem futbolówki wzrokiem poza boisko. Przecieka jednak poważnie obrona z Włoch.

1
10'

Getafe CF pozostaje znacznie konkretniejsze w działaniu. Przedstawiciel La Liga wywalczył korner, a po dośrodkowaniu Marco Cucurelli zakotłowało się w polu karnym Interu Mediolan. Dwóch zawodników składało się do oddania strzału i zostali zablokowani w ostatnim momencie.

2
1
7'

Głęboko wycofał się po futbolówkę Lautaro Martinez i sprowokował przeciwnika do faulu. Inter Mediolan żwawo wznowił grę krótkim podaniem z rzutu wolnego i przystąpił ponownie do rozgrywania.

1
5'

Fatalne otwarcie Interu Mediolan, ale ma szczęście, że nie dał się zranić. Wicemistrz Włoch stara się pozbierać po nieudanym otwarciu meczu, ale wymienienie podań między mobilnymi przeciwnikami jest problematyczne.

2
2'

Rewelacyjna parada Samira Handanovicia. Nemanja Maksimović sprawdził formę Słoweńca strzałem głową po dośrodkowaniu Allana Nyoma z prawego skrzydła. Łatwo dał się wyprzedzić Diego Godin i bramkarz musiał ratować jego skórę. Getafe CF ma czego żałować.

2
20:06

Hymn Ligi Europy na pustym stadionie w Gelsenkirchen. Inter Mediolan w czarno-niebieskich pasiakach adekwatnych do przydomka Nerazzurri, a Getafe CF w żółtych koszulkach oraz spodenkach.

3
Czy Inter Mediolan awansuje do ćwierćfinału Ligi Europy?

17:20

Konferencja przed meczem w Gelsenkirchen.

1
1
17:20

Getafe CF rywalizuje po raz trzeci w europejskich pucharach. W 2008 roku zespół z Hiszpanii był w ćwierćfinale Pucharu UEFA, w którym został wyeliminowany przez Bayern Monachium. W 2010 roku pożegnał się z Ligą Europy po meczach w fazie grupowej.

1
17:20

Piłkarze Interu Mediolan w Niemczech.

1
17:20

Zespół Antonio Conte walczy w Lidze Europy o poprawienie swojego położenia w rankingu UEFA. W następnym sezonie Inter Mediolan ponownie będzie występować w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

1
17:20

Na zakończenie sezonu w Serie A piłkarze Interu Mediolan zwyciężyli 2:0 z Atalantą w Bergamo. Dzięki temu podopieczni Antonio Conte zagwarantowali sobie wicemistrzostwo Włoch, a sezon zakończyli zaledwie punkt za Juventusem FC.

3
1
17:20

Trening Interu Mediolan w Gelsenkirchen.

2
1
17:20

Inter Mediolan nie wywalczył trofeum w Italii. Scudetto zdobył Juventus FC, Puchar Włoch wywalczyło SSC Napoli, a Superpuchar Włoch - Lazio. Przed Nerazzurrimi ostatnia szansa w sezonie na wypełnienie gabloty w klubie.

2
1
17:20

Zawieszona w marcu Liga Europy powróciła w sierpniu. W jednej z ciekawszych rywalizacji o wejście do ćwierćfinału Inter Mediolan zmierzy się z Getafe CF. Lepszy zespół w parze wyłoni jeden mecz na neutralnym terenie w Gelsenkirchen.