17
33
50
90+2'

Holendrzy grają górą, oddalają zagrożenie i przeciągają grę. A Włosi skończyli mecz i wygrali grupę.

83
24
10
18
25
90'

Doliczono aż 5 minut.

57
37
21
24
33
88'

Jeszcze próbujemy walczyć, jeszcze chcemy zamykać rywala, ale bez większego konceptu...

27
75
15
21
35
84'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Steven Berghuis. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza Wijnaldum, piłka jeszcze ociera się o włosy Piątka i wpada do siatki. Niestety, było za dobrze, a nie mamy nagle mocy, by odpowiedzieć...

336
185
41
97
199
84'

Holendrzy chcę ewidentnie ten mecz wygrać, a my na przetrwanie gramy...

61
31
8
18
46
84'

Holandia. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Luuk de Jong.

24
6
6
11
21
82'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Jóźwiak.

18
15
18
16
55
81'

Polska. Schodzi: Arkadiusz Reca. Wchodzi: Maciej Rybus. Reca schodził w towarzystwie lekarzy, jakiś uraz.

33
24
10
15
30
79'

Kędziora do Piątka i... spalony. Szkoda, zapowiadała się fajna kontra.

31
21
16
24
42
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek.

66
22
6
16
61
77'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Pod poprzeczkę, nie do obrony.

140
71
21
77
207
76'

RZUT KARNY DLA HOLANDII! Bednarek popchnął Wijnalduma w polu karnym.

123
88
34
66
308
75'
73'

Berghuis z dystansu, ale piłka odchodziła od bramki i wznowi grę Fabiański.

13
11
4
7
24
71'
71'

Holandia. Schodzi: Calvin Stengs. Wchodzi: Steven Berghuis.

14
71'
70'

Polska. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Jakub Moder.

44
19
7
9
21
70'

Holandia. Schodzi: Patrick van Aanholt. Wchodzi: Owen Wijndal.

Owen Wijndal #12
6
5
9
7
15
70'

Jakiego mamy farta... Stengs na Wijnalduma, ten jeszcze wystawia koledze, który głową uderza w poprzeczkę. Jednak gracz Liverpoolu palił akcję.

24
14
8
9
13
68'

A Włosi prowadzą 2:0. Chyba wywalczą ten awans...

14
9
8
18
24
68'

Jerzy Brzęczek wciąż czeka ze zmianami, a przydałaby się świeża krew.

31
14
6
9
19
67'

Napędzają się goście, ale popełniają faul w ataku, kopnięty Płacheta.

7
5
7
6
11
65'

Urywa się Depay, wbiega Klaasen, jest zagranie, ale drugi z Holendrów nabiega na piłkę. Od bramki Fabiański.

20
4
3
5
9
64'

Depay uderza po ziemi i Fabiański opuszkami palców to paruje!

34
8
8
5
9
63'

Piątek ze skraju pola karnego... Niecelnie.

14
4
11
9
20
62'

Jóźwiak kręci rywalami na lewej stronie, hamuje grę, dobiega Reca, a Jóźwiak gra mu za plecy. Na szczęście Holendrzy nie skontrowali.

7
4
6
6
11
60'

Krychowiak uderzył Depaya, pracuje na czerwoną kartkę.

28
15
14
12
63
58'

Malen płasko w pole karne, nie zgarnął piłki de Jong, mamy spokój.

18
6
6
10
12
57'

Holandia. Schodzi: Hans Hateboer. Wchodzi: Denzel Dumfries.

15
53'

Depay mocno w pole karne, trąci piłkę Kędziora i mija się z nią Hateboer przed bramką! Wznowi grę Fabiański.

21
6
4
5
8
52'

Padolino Depaya po starciu z Kędziorą przed naszym polem karnym, sędzia upomina Holendra i naszego gracza, wolny dla "Oranje".

17
5
4
4
18
51'

Kiepski korner Holendrów, Klich wypuszcza na kontrę Jóźwiaka, ale skrzydłowy Derby przegrywa pojedynek biegowy z de Jongiem.

14
4
4
4
20
49'

Świetne wejście Recy, został wolny Piątek, do niego piłka, ale odczytał to Krul i wybił na rzut rożny.

26
11
8
4
10
47'

Co za kontra Polaków, Zieliński, Piątek, Klich, Płacheta, jest strzał... OBOK BRAMKI! Jezus Maria... To powinna być bramka! Nie zdążył przełożyć Płacheta na lewą nogę, ale kompletny piłkarz musi też słabszą umieć uderzyć!

55
11
14
12
26
46'
113
25
150
52
107
czas Druga połowa
45+1'

Ładny strzał Płachety, ale prosto w bramkarza! Szkoda!

67
24
9
16
20
45'

Doliczono dwie minuty.

21
11
6
9
21
44'

Van Aanholt płasko w pole karne, dokłada nogę Kędziora i blokuje!

46
15
6
7
13
43'

Stengs podciął Jóźwiaka, ale obeszło się bez kartki.

12
9
10
13
47
42'

Liczba strzałów: POL 4-7 NED.

25
19
15
19
19
41'

Ta relacja jest naprawdę gorąca!

24
76
5
11
19
40'

Uwaga, de Jong i kapitalnie Fabiański odbija trudny strzał!

42
7
4
4
9
39'

Płaski strzał Depaya ląduje w koszyczku ułożonym z rąk "Fabiana". Wcześniej kiepskie wybicie piłki przez Glika.

17
11
2
6
14
38'

Holendrzy naciskają, zmuszają Bednarka do błędów. Trzeba zachować kocentrację.

12
6
17
8
18
35'

Podwójny faul Holendrów. Cierpią Jóźwiak i ktoś jeszcze z naszych graczy.

12
9
11
25
40
32'

Centra Płachety, defensorzy "Oranje" wygrywają w powietrzu z "Lewym" i Jóźwiakiem.

6
8
11
21
17
31'

Zieliński mocno w pole karne, odbija to cudem Krul, dwóch naszych dostawiało nogę tuż przy nim!

13
25
7
5
10
30'

W końcu fragment, gdzie gramy dłużej piłką, całkiem ładnie ją prowadzimy.

52
22
8
7
10
29'

Płacheta z dystansu. Przesadził. Jednak można było piłkę szybciej rozegrać.

18
9
8
11
12
27'

Malen, pole karne, Malen chce wystawić piłkę, podaje na Depaya, ale w ostatniej chwili wybijamy piłkę!

22
10
9
7
18
26'

Kręcą nami Holendrzy pod polem karnym, uwaga Wijnaldum ze strzałem i w ostatniej chwili Glik dostawia nogę i odbija piłkę za boisko!

11
7
15
5
18
24'

A tymczasem Italia prowadzi z Bośniakami. Relacja live z tego meczu TUTAJ.

8
7
3
6
24
23'

De Jong, za mocno w pole karne. Z drugiej strony poprawia Stengs, jednak nie dokręcił dobrze piłki.

5
15
4
5
11
22'

Płacheta drybluje, szuka "Lewego", dorzuca piłkę, ale wybijają obrońcy.

12
2
4
19
13
22'

Murawa jest w słabym stanie, łatwo wypadają kępki trawy, robią się wgłębienia.

2
31
4
5
12
21'

Blind z dystansu, ale nieczysto, poślizgnął się, mamy trochę spokoju.

12
5
6
1
8
20'

Płacheta w pole karne, do piłki chce dojść Jóźwiak, ale szybszy jest król. Przerwa w grze, ucierpiał skrzydłowy Derby County. Dostał przypadkowego kopniaka w krocze, gdy mijał Krula. Holender miał mimowolnie uniesioną nogę.

5
8
7
10
22
19'

Pamiętacie wypowiedź Brzęczka po meczu z Austrią? "Dzisiaj kończyliśmy mecz z 3 zawodnikami z Championship, czyli 2. ligi angielskiej. Austria ma 18 zawodników z Bundesligi. Apeluję o rozsądne ocenianie naszego potencjału" - mówił wówczas. A dzisiaj Jóźwiak i Płacheta, czyli gracze z Championship, robią najwięcej wiatru.

24
20
5
6
10
18'

Hateboer wpada w pole karne, ale świetnie wypycha go Zieliński. Zaczynamy od bramki.

32
9
7
6
8
16'

Uwaga, Płacheta na lewą nogę, Płacheta z ostrego kąta i w słupek! Dobija "Lewy" i piłka... ląduje na trybunach. Szkoda!

20
14
45
23
23
16'

My mamy młodych skrzydłowych, ale Holendrzy też mają. Stengs ma 20 lat, Malen 21.

9
7
8
12
10
15'

Gramy pod presją, z trudem wychodzimy z piłką spod własnego pola karnego.

4
10
6
5
18
14'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Krychowiak. Ostry faul w środku pola.

23
26
10
15
64
13'

Stengs w pole karne, niekryty Malen głową tuż obok słupka bramki! Mamy szczęście, ale nie można na tyle pozwalać w obronie!

4
4
10
7
42
12'

Znowu "Oranje", miękka piłka na wchodzącego Klaasena, ale jej nie sięga, łapie Fabiański. Obrona robi się dziurawa jak ser.

5
5
9
35
11'

Kapitalna piłka do Wijnalduma, sam na sam, a trafia prosto do rąk Fabiańskiego! Ale Holender za łatwo uwolnił się spod krycia Bednarka.

14
11
13
10
34
10'

Od razu dynamiczna kontra Polski, pędzi Reca, gra w pole karne i niewiele brakowało, aby doszła piłka do Lewandowskiego!

51
13
14
9
11
9'

Depay, wyprzedza Glika, Depay i świetnie przecina piłkę Fabiański!

38
10
3
5
19
5'

Gol! Strzelił Kamil Jóźwiak. Asystował mu Robert Lewandowski. "Lewy" wypuszcza Jóźwiaka lewą stroną, ten sprintem pędzi przez pół boiska, objeżdża Klaasena jak pachołek, potem mija Blinda w polu karnym, strzela lekko obok bramkarza, słupek i piłka mija linię bramkową. To jest naprawdę niespodziewane prowadzenie, brawo!

1011
388
145
49
63
4'

Staramy się grać szybko na skrzydła. Holandia jest w stanie rozgrywać krótkimi podaniami.

36
10
7
15
16
2'

Holendrzy klepali, ale przejęliśmy piłkę, próbowaliśmy skontrować, jednak dość wolno. Zieliński swoim dośrodkowaniem przerzucił pole karne, potem faul w ataku.