Ładnie zabrał się z piłką Kramarić, ale uderzył nieczysto, złapał to spokojnie Lloris.

1
1
89'

Wszystkie siły Chorwaci rzucili do ataku, ale nie tworzą sobie klarownych sytuacji.

1
1
86'

Kovacić technicznie, ale prosto do rąk Llorisa.

1
2
83'
83'

Francja. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Lucas Hernandez.

79'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lucas Digne. Genialny cross od Pogby do nabiegającego Digne'a, ten od razu na pole karne i strzałem na wślizgu Mbappe wbił piłkę do siatki. Francja znów prowadzi!

18
8
2
2
6
78'

Chorwacja. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Domagoj Bradarić.

77'

Groźna szansa Francji, dobrze uderza Mbappe, ale jeszcze lepiej zachowuje się Livaković, który broni próbę z pola karnego!

1
74'

Francja. Schodzi: Adrien Rabiot. Wchodzi: Paul Pogba.

72'

Kibice Chorwacji zaczynają gwizdać, gdy rywal jest przy piłce.

1
69'

Brekalo z dystansu wysoko nad bramką.

1
1
67'

Chorwacja nie odpuszcza, cały czas gra bardzo szeroko, dorzuca piłki jak szalona. Kibice cały czas dopingują.

2
2
1
2
4
65'

Gol! Strzelił Nikola Vlasić. Asystował mu Josip Brekalo. Modrić zamarkował dośrodkowanie, zagrał na tył pola karnego do Brekalo, ten głębiej do wolnego Vlasicia, a on bez namysłu uderzył na bramkę i dał remis Chorwacji.

12
9
2
4
2
61'

Chorwacja. Schodzi: Bruno Petković. Wchodzi: Ante Budimir.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bruno Petković #20
1
58'

Francja powolutku zaczyna odzyskiwać kontrolę nad przebiegiem gry.

1
1
56'

Zamknięta Francja na własnej połowie, to nie jest codzienny obrazek.

1
2
57'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Umerović.

Filip Umerović #2
Chorwacja
1
54'

Ciekawostka - Nikola Vlasić to młodszy brat legendarnej skoczkini wzwyż Blanki Vlasić.

1
53'

Cięty strzał Vlasicia z dystansu, ale piłka tak odbijała się od murawy, że odchodziła od bramki. Wznowi grę Lloris.

1
50'

Kombinacyjnie Griezmann z Tolisso, wydawało się, że gracz Bayernu się pogubił, ale nic z tych rzeczy. Wywalczył korner.

2
47'

Perisić do linii końcowej, zagrywa w pole karne, ale nikt nie zamyka tej akcji.

czas Druga połowa
46'
45'

Lenglet główkuje, ale tuż obok słupka.

43'

Petković chce nabrać Lengleta, ten go przewraca, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Szybsza w grze jest Chorwacja.

1
40'

Statystyka:

Posiadanie piki: 47-53 w proc.

Strzały: 5-2

Chorwacja mniej gra piłką, ale tworzy więcej sytuacji.

1
37'

Popędził teraz Lovren prawą flanką, ale dorzucił piłkę prosto w ręce Llorisa.

1
35'

Wrzutka Umerovicia, skacze Perisić, wybijają Francuzi, ale są pretensje o zagranie ręką. Gra zostaje jednak puszczona.

1
34'

Chorwacja wykonuje sporo akcji skrzydłami, ale Perisić i Pasalić nie mogą się przedrzeć. Muszą ścinać do środka, gdzie od razu robi się gęsto. Potrzeba tu czyjegoś błysku.

1
1
31'

Centrostrzał Perisicia, ale nie wyszedł mu zupełnie.

29'

Teraz taka wymiana ciosów z obu stron, ale agresywniejsza jest Chorwacja. Mocno uderzył Pasalić w polu karnym, ale został zablokowany. Potem dobijał, ale w nogi Llorisa.

25'

Perisić mocno i za mocno, piłka przeleciała ponad bramką.

1
24'

Lenglet fauluje Petkovicia przed polem karnym. Szansa z rzutu wolnego dla wicemistrzów świata.

1
23'

Coraz wyżej wychodzą Chorwaci w pressingu, to nieco utrudnia rozgrywanie gościom. Trudniej im o granie krótkich piłek.

20'

Uwaga, główka Lovrena, ale piłka tylko ociera się o górną siatkę.

1
1
19'

Martial sam na sam, goni go obrońca, Francuz upada, ale nie ma rzutu karnego.

2
16'

Mendy dorzuca piłkę, łapie piłkę tuż przed Mbappe Livaković.

1
15'

To powinno być 2:0! Mbappe wypuszcza ładnie Martiala, ten ogrywa bramkarza i wystawia piłkę nabiegającemu Kylianowi, ale snajper PSG pomylił się i posłał piłkę z kilku metrów tuż obok słupka!

1
3
11'

Francja stara się grać szybką piłkę na małej przestrzeni, Chorwaci to jednak dobrze czytają.

1
1
2
8'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Francja naciska, zamyka rywala. Jest zagranie z prawej strony wybite przez Vidę pod nogi Griezmanna. Ten uderzył bardzo mocno pod poprzeczkę w polu karnym i dał prowadzenie.

21
8
3
1
2
5'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Vlasić.

3
2
2
2
2
4'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne. Nieprzepisowo powstrzymał kolejną kontrę Chorwatów.

1
1
1
2
1
2'

Francja nacisnęła od razu, ale nadziała się na kontrę zepsutą przez Perisicia.