1:1
Zakończony
Hiszpania
90+6'

Remis w ostatniej akcji! Dośrodkowanie, zgranie głową i Gaya z najbliższej odległości wbija piłkę do siatki!

12
6
1
3
6
90+6'

Gol! Strzelił Jose Gaya. Asystował mu Rodrigo Moreno.

34
21
10
10
19
90+5'

Kolejna sytuacja, kolejne zamieszanie w polu karnym gospodarzy, kopanina straszna, ale bez strzału.

3
4
2
90+3'

Trzeba było opatrzeć Gintera, mocno oberwał, ale chyba wszystko z nim w porządku.

4
2
2
2
2
90+2'

Piłka w siatce Niemców, ale sędzia nie uznaje gola Ramosa! Obrońca faulował w ataku.

4
4
2
4
9
90+1'

Czas doliczony - 4 minuty.

4
4
1
2
90+1'

Robin Koch to nowy kolega Mateusza Klicha w Leeds.

1
90+1'

Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Robin Koch.

1
90'

Strzał kogoś z Hiszpanów z dystansu, ale taki na wiwat.

1
1
2
1
2
87'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, pędzi Tah, strzał przelatuje tuż nad poprzeczką!

1
1
86'

Znowu piłka na Wernera w polu karnym, ale podwójne krycie robi swoje. Niemcy mają jednak mecz pod kontrolą, Hiszpanii brak pomysłu na grę.

4
2
2
1
1
83'

Zmęczeni Niemcy w ofensywie, ale wciąż czegoś szukają.

2
2
80'

Hiszpania. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Oscar Rodriguez.

Oscar Rodriguez #18
1
2
1
79'

Nawinął Fati rywala, szukał też rzutu karnego. Sędzia nie dał się na to nabrać.

3
2
1
1
1
77'

Wrzutka z narożnika boiska, Suele głową i kapitalnie wybija to de Gea!

1
1
2
1
2
74'

Niemcy. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Suat Serdar.

1
1
1
2
3
73'

Piłka siatce po strzale Fatiego! ALE - Carvajal, który asystował, był wcześniej na spalonym.

3
3
71'

Kroos z dystansu, łapie de Gea.

3
2
1
3
2
70'

Dobry strzał Thiago zza pola karnego tuż obok bramki Trappa! Ale dawno Niemcy nie dali się tak zamknąć, jak w tej akcji.

1
1
66'

Ponownie nieco wolniejszy fragment gry, nieco chaotyczny...

1
1
63'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Matthias Ginter.

61'

Kolejna znakomita kontra Niemców, piłka do Wernera, a on na wślizgu trafia tylko w boczną siatkę!

1
1
60'

Werner sam na sam i... spalony! Szkoda sytuacji.

3
2
1
1
3
58'

Świetny strzał Rodrigo z obrotu, a piłka tylko otarła się o górną siatkę. Trapp nawet nie miał szans do niej wystartować.

2
1
1
4
57'
56'

Szuka Hiszpania gry skrzydłami, ale czujni są defensorzy niemieccy.

1
3
2
1
53'

Mocne dośrodkowanie Kroosa, rykoszet i świetny refleks de Gei! Po samobóju mogło być 2:0!

4
2
3
1
3
52'

Zagranie z lewej strony w pole karne do Wernera, ten zwodził obrońców do końca, aż zasłonią de Geę, uderzył po ziemi i piłka wylądowała w siatce. Bramkarz gości nie rzucił się do niej. 1:0 dla Niemców!

13
2
2
4
7
51'

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Robin Gosens.

29
13
9
8
15
48'

Teraz to Hiszpania pracują wysoko i agresywnie w pressingu, utrudniając rozegranie Niemcom. Ci jednak zachowują spokój.

3
4
2
1
3
czas Druga połowa
46'

Hiszpania. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Ansu Fati.

5
3
5
3
1
45'

Pędzi Rodrigo, strzela i broni to nogą Trapp! Jeszcze nie koniec akcji!

1
2
1
1
4
44'

Rajd Fabiana Ruiza, piłka do Rodrigo, ten chce odegrać, ale traci. Szkoda akcji...

1
1
2
43'

Wrzutka Thiago w kierunku Rodrigo, ale poślizgnął się napastnik Hiszpanii i nie wystartował do piłki.

1
1
1
40'

Częściej przy piłce Hiszpanie (47-53 posiadanie piłki w proc.), ale więcej strzelają Niemcy (4-2).

2
1
3
2
37'

Gaya zagrywa w pole karne, łapie piłkę Trapp. 0:0 przy wyrównanym spotkaniu.

2
2
1
1
2
36'

Wyścig Wernera z Ramosem, jest strzał, ale zablokowany. Wciąż jesteśmy pod polem karnym gości.

1
1
33'

Nieco zwolniło spotkanie, najpierw dłuższy fragment z Niemcami przy piłce, teraz Hiszpanie... ale oba zespoły bardziej szanują czas przy futbolówce.

1
1
1
2
1
29'

Kontra Niemców, szukał zagrania z lewej strony Werner, ale nie doszło do kolegów pod bramką.

2
1
1
28'

Sprytny strzał Ferrana Torresa, szukał okienka bramki, ale nie dokręcił piłki.

2
2
1
1
3
26'

Thiago próbował wkręcić z narożnika boiska, czujny był Trapp i wybił piłkę.

1
1
2
25'

Starają się Hiszpanie rozciągać grę, wykorzystywać bocznych obrońców, ale Niemcy są bardzo dobrze zorganizowani. Trudno wbić się w pole karne.

2
1
22'

Rzut wolny dla Hiszpanów, zamieszanie, wolej Busquetsa łapie jednak Trapp!

5
4
2
1
1
19'

Fenomenalne uderzenie Sane i jeszcze lepsza obrona de Gei! Ratuje dziś skórę Hiszpanom!

6
4
4
2
3
17'

Od dłuższej chwili rozgrywają Hiszpanie, ale dają się wypychać...

1
1
14'

Od razu odpowiedź Niemców i świetnie broni de Gea!

7
4
3
2
2
14'

Katastrofalny błąd obrony Niemiec, Rodrigo może strzelić na pustą, ale tego nie robi. Tuż przed strzałem wybija mu piłkę spod nóg bramkarz. Tak nie można...!

1
2
2
1
3
11'

Strzał głową Kehrera i świetna obrona de Gei!

3
1
2
9'

Genialna piłka od Kroosa do Wernea, napastnik Chelsea w sytuacji sam na sam, ale spalił akcję. Jednak podanie z głębi pola - prawdziwe ciasteczko, nawet Oreo nie jest takie dobre!

6
6
1
3
1
7'

Choć strzałów nie ma, akcje są bardzo szybko prowadzone. To się chyba szybko rozkręci.

3
1
1
1
4'

Niemcy zmuszają do gry dłuższymi piłkami. Obie ekipy są wciąż jednak daleko od stworzenia sobie sytuacji.

2
2
1
2
2
2'

Wysoko pracują w pressingu Niemcy, Hiszpanie wciąż jednak rozgrywają.

4
2
1
1'

Na wstępie dodajmy, że ostatni raz w ogóle obie ekipy grały ze sobą w marcu 2018 r. - wtedy padł remis 1:1. Natomiast o stawkę - w półfinale MŚ 2010, Hiszpania wygrała wówczas 1:0.