Doliczono 3 minuty, naciskają Szwajcarzy.

Teraz Kroos uderzył zza pola karnego, ale to był strzał daleki od doskonałości.

1
1
1
85'

Dośrodkowanie, Vargas dochodzi do piłki, strzela piętą, ale piłka przeturlała się obok bramki...

85'

Xhaka z wolnego, nisko leci piłka, ale czujny Leno odbija na rzut rożny!

1
83'

Aebischer z woleja z dystansu obok bramki Leno.

1
1
2
4
82'

Końcówka meczu, Niemcy chcą ograniczyć sytuacje Szwajcarów.

2
1
81'

Szwajcaria. Schodzi: Djibril Sow. Wchodzi: Michel Aebischer.

wchodzi Wchodzi
Michel Aebischer #8
schodzi Schodzi
80'

Zuber przed obronę do Elvediego, ten strzela z 15 metrów nad bramką.

78'

Niemcy. Schodzi: Robin Gosens. Wchodzi: Emre Can.

75'

Niemcy zaczynają się przebudzać, ale Szwajcaria jest w niezłym rytmie. Obie ekipy na teraz dalekie są od stworzenia sytuacji.

1
72'

Szwajcaria. Schodzi: Breel Embolo. Wchodzi: Ruben Vargas.

Ruben Vargas #18
1
1
72'

Embolo opuścił boisko, kontuzja.

2
1
70'

Ostre starcie Gintera z Embolo, szwajcarski pomocnik potrzebuje pomocy lekarzy.

1
67'

Dwójkowa akcja Zubera z Embolo, ten drugi przekombinował w polu karnym, powinien strzelać!

1
62'

Niemcy. Schodzi: Niklas Suele. Wchodzi: Jonathan Tah.

60'

Bomba Ruedigera złapana pewnie przez Sommera.

2
1
1
59'

Teraz Xhaka zza pola karnego, ale efekt podobny.

1
59'

Seferović z dystansu nad bramką.

1
58'

Kontra Szwajcarów, Embolo popędził lewą stroną, zbiegł w pole karne, znalazł miejsce na podanie do wpadającego Widmera, a wahadłowy gospodarzy uderzył ostro, po koźle i nie dał szans Leno na interwencję. Mamy remis!

2
1
2
1
1
57'

Gol! Strzelił Silvan Widmer. Asystował mu Breel Embolo.

11
8
2
6
54'

Indywidualnie Draxler, najpierw strzela w kolegę, potem wbiega w gąszcz rywali i szuka rzutu karnego, ale sędzia nie dał się na to nabrać.

1
52'

Ginter płasko w pole karne do Draxlera, ten strzela i gdyby nie interwencja w ostatniej chwili Elvediego, padłąby druga bramka.

1
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Steffen.

1
1
49'

Znowu wysoko pressują Niemcy, Szwajcarzy starają się odpowiadać tym samym.

1
1
czas Druga połowa
46'

Niemcy. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Julian Brandt.

44'

Xhaka z dystansu, czujny jednak Leno wybija ten strzał za bramkę!

3
1
42'

Seferović sam na sam, ostry kąt i... słupek ratuje Niemców przed utratą gola!

2
1
1
38'

Werner z półwoleja i... piłka leci tuż nad poprzeczką! Sommer nie zdążyłby nawet ruszyć.

2
1
1
1
36'

Szwajcarzy chcą za wszelką cenę wbić w piłkę w pole karne, szukają Seferovicia. Jest im o to jednak dość trudno.

1
1
1
32'

Werner płasko w pole karne, wpada Draxler, który strzela prosto w Sommera! - Dobija Sane i znowu broni Sommer! Dobitka była już ze spalonego, ale prawa dla bramkarza gospodarzy!

1
1
1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Niklas Suele.

28'

Kapitalna piłka do Sowa, ten do Seferovicia, a snajper Helwetów skiksował. Futbolówka wróciła do Sowa, który już palił akcję.

26'

Świetna wejście Steffena w pole karne, jest mocny strzał i bardzo dobra interwencja Leno!

24'

Okazja Helwetów, główkę Widmera łapie spokojnie Leno.

2
1
1
1
1
23'

W grę ofensywą Niemcy angażują Gintera i Ruedigera, szukają czegoś na skrzydłach, ale brak pomysłu i specjalnych chęci na coś kombinacyjnego.

1
1
19'

Siedli Niemcy na Szwajcarach, nie dają im odetchnąć.

1
1
17'

Sow wycofuje górą do bramkarza i... na jego szczęście piłka zatrzymała się na bocznej siatce. To mógł być gol samobójczy, bezsensowne zagranie.

15'

Zdobył Ginter piłkę w polu karnym rywala, znalazł miejsce na wycofanie do Gundogana, pomocnik Niemców strzela z gracją, po ziemi i wciska piłkę tuż przy słupku. Szwajcaria 0:1 Niemcy!

5
1
1
2
2
14'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Matthias Ginter.

12'

Świetne zagranie Benito, puszcza piłkę Embolo, Seferović może pędzić sam na sam, ale szybciej do futbolówki dochodzi Leno.

1
2
1
11'

Zaczyna coś się dziać. Wrzutkę Niemców wybija za boisko Akanji, jest korner.

2
1
7'

Teraz to gospodarze nie chcą oddać piłki, ale mecz jest prowadzony w żółwim tempie.

4'

Szwajcarzy starają się nie zostawiać miejsca na rozegranie akcji. Niemcy są zmuszeni grać długimi i wysokimi piłkami.

1
1
2'

Na razie Niemcy spokojnie prowadzą piłkę, ale Szwajcarzy atakują wysoko.

1
czas Start meczu
20:32

Niemcy dziś cali na bało, Szwajcarzy za to cali na czerwono.

20:32

Ostatni raz obie reprezentacje ze sobą zagrały w 2012 r., przed Euro w Polsce i na Ukrainie. Helweci wygrali ten sparing 5:3.

1
2
20:32

Spotkanie oczywiście bez udziału publiczności.

2
2
20:32

Sędzią tego starcia będzie Anglik Michael Oliver. Gramy na St. Jakob Park w Bazylei.

1
20:32

W poprzednich meczach w LN Szwajcarzy przegrali z Ukrainą 1:2, a Niemcy zremisowali z Hiszpanią 1:1.