1
90'

Arbiter doliczył cztery minuty.

89'

Shaqiri dośrodkował w pole karne. Wypiąstkował de Gea. Hiszpański bramkarz w tej akcji został sfaulowany.

1
1
88'

Hiszpania. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Rodri.

86'

Szwajcaria. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Edimilson Fernandes.

84'

Szwajcarzy wciąż nie potrafią oddać celnego strzału.

1
81'

Uderzenie Gerarda z dwunastu metrów. Strzelił z woleja wysoko nad poprzeczką.

81'

Szwajcaria. Schodzi: Loris Benito. Wchodzi: Steven Zuber.

79'

Shaqiri starał się dograć w pole karne. Został zablokowany.

78'

Hiszpanie wymieniają mnóstwo podań, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Remo Freuler.

2
74'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Pau Torresa, lecz ten nie zorientował się w porę i nie zdołał oddać strzału.

1
73'
71'

Szwajcarzy starali się wyjść z akcją, lecz arbiter odgwizdał spalonego.

68'

Kolejna wrzutka i znów strzelał Ramos. Tym razem niecelnie.

67'

Po wrzutce z rzutu rożnego piłka trafiła do Ramosa. Hiszpan trzy razy próbował oddać strzał, aż wreszcie został zablokowany i wywalczył kolejnego kornera.

1
1
66'

Ofensywne wejście Gayi, ale akcja przerwana, gdyż Hiszpan zagrał piłkę ręką.

64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikel Merino.

63'

Wciąż Hiszpanie częściej są przy piłce. Szwajcarzy nie potrafią stworzyć ofensywnej akcji.

60'

Szwajcaria. Schodzi: Djibril Sow. Wchodzi: Ruben Vargas.

60'

Merino dostał piłkę na dziesiątym metrze i uderzył nad bramką.

57'

Hiszpania. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Adama Traore.

57'

Hiszpania. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Sergio Canales.

55'

Akcja Szwajcarów przerwana z powodu spalonego, na którym było aż trzech zawodników.

1
1
1
52'

Oyarzabal blisko zdobycia drugiego gola. Po interwencji Sommera nie trafił jednak do pustej bramki.

1
50'

Torres dograł w tempo do Fatiego. Ten już składał się do strzału, lecz w porę przeszkodził mu Elvedi.