Totolotek Puchar Polski: Półfinały
08 lip 2020 20:00
19:57

Kamil Jóźwiak fatalnie spudłował! Lechia Gdańsk w finale Totolotek Pucharu Polski! Gdańszczanie wygrali w rzutach karnych 4:3!

19:57

Coraz gorzej wygląda sytuacja zdrowotna van der Harta!

153
63
93
212
257
19:57

Gol dla Lechii Gdańsk! Trafił Maciej Gajos! 3:4!

430
144
64
92
436
19:57

Do piłki podszedł Dani Ramirez! Obronił Zlatan Alomerović! Lechia wyszła z ciężkiej opresji!

374
134
72
86
457
19:57

Jako piąty w Lechii strzelał Flavio Paixao i trafił w samo okienko! 3:3!

316
96
41
83
428
19:57

Dla Lecha strzelał Filip Marchwiński, obronił Zlatan Alomerović! Nadal 3:2!

279
95
57
93
457
19:57

Do piłki podszedł Egzon Kryeziu, ale drugi raz obronił van der Hart! Wciąż 3:2! Lech o krok od awansu do finału!

19:57

Tym razem strzelał Łukasz Zwoliński! Uderzył w samo okienko i trafił! 2:2!

19:57

W Lechii jako drugi do piłki podszedł Rafał Pietrzak! Obronił Mickey van der Hart! Bramkarz Lecha jednak ucierpiał przy interwencji. Wciąż 1:1!

456
118
43
57
163
19:57

Z Lecha pierwszy strzelał Christian Gytkjaer! Strzelił gola nie do obrony, 1:1!

426
111
32
47
172
19:57

Jako pierwszy do piłki podszedł Jarosław Kubicki! Strzelił po ręce bramkarza, ale zdobył bramkę! 0:1, prowadzi Lechia!

23
120+1'

Kobryń wybił piłkę przed pole karne, później jeszcze strzelał Jóźwiak, obronił Alomerović.

28
8
10
11
45
120'

Arbiter doliczył minimum minutę do drugiej części dogrywki.

39
11
13
13
23
120'

Nieudana wrzutka Ramireza. Od bramki Alomerović.

31
6
6
8
41
120'

Lech nie schodzi z połowy Lechii Gdańsk.

85
21
4
8
30
118'

Niecelny strzał Modera. Zabrakło niewiele, a Alomerović w ogóle nie ruszył się do piłki.

41
11
13
21
68
117'

Kryeziu sfaulował Modera na 20. metrze. Duża szansa przed Lechem Poznań.

63
25
6
10
34
115'

Przed szansą stanął Letniowski, który jednak został zablokowany na piątym metrze przez Paixao i Nalepę.

33
12
8
16
40
115'

Żółtą kartkę otrzymał Egzon Kryeziu. Sfaulował Marchwińskiego.

47
9
9
3
14
114'

Nieudany rzut rożny Gajosa. Sytuację wyjaśnili obrońcy Lecha Poznań.

40
7
3
3
14
113'
13
4
7
3
9
113'

Rajd Zwolińskiego, podał piłkę Kubickiemu, ten wywalczył rzut rożny dla Lechii.

41
8
7
7
36
112'

Tuż obok słupka strzelił debiutujący Kryeziu po podaniu Zwolińskiego. Zabrakło mu metra do szczęścia!

29
12
5
7
18
112'

Alomerović może kontynuować grę.

22
8
8
10
16
111'

Gytkjaer zderzył się z Alomeroviciem po tym, jak błąd popełnił Pietrzak. Faul napastnika Lecha Poznań.

12
5
15
5
9
110'

Ramirez strzelał z rzutu wolnego, broni Alomerović.

36
10
10
17
31
109'
21
10
7
5
6
108'

Conrado faulował Tibę w okolicach pola karnego. Szansa dla Lecha.

30
15
4
8
17
106'

Od początku zaatakował Lech Poznań, który wyraźnie nie chce rzutów karnych.

53
21
4
13
8
czas Druga połowa dogrywki
105'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Tomasz Makowski. Wchodzi: Egzon Kryeziu. To debiut Słoweńca w Lechii Gdańsk.

104'

Piłka w kierunku Gytkjaera, ten próbował bezpośredniego strzału przewrotką, jednak nie trafił czysto w piłkę i ta przeleciała nad poprzeczką.

9
3
10
5
9
103'

Problemy mięśniowe Tomasza Makowskiego. Młodzieżowiec Lechii może jednak kontynuować grę.

11
3
5
10
5
102'

Tym razem akcja z drugiej strony! Maciej Gajos wkręcił rywala przed polem karnym, po jego strzale świetnie obronił van der Hart!

37
15
6
11
19
101'

Tym razem z ostrego kąta strzelał Juliusz Letniowski. Strzelił celnie, jednak wprost w ręce Alomerovicia.

13
2
1
3
8
99'

Po bardzo długiej akcji Lecha Poznań, Jóźwiak strzelił zza pola karnego obok spojenia słupka z poprzeczką bramki Alomerovicia.

13
11
4
9
6
97'

I błyskawicznie gra przeniosła się pod drugą bramkę! Piłkę uderzył Gytkjaer - niecelnie.

14
8
5
19
8
96'

Lewą nogą zza pola karnego strzelał Makowski, obronił pewnie van der Hart.

19
4
3
6
14
95'

Zza pola karnego strzelał Ramirez, trafił jednak w... Tibę. Od bramki Alomerović.

15
16
4
5
10
94'

Stuprocentowa szansa Lecha Poznań! Strzał Gytkjaera z najbliższej odległości, świetna obrona Alomerovicia, który zrehabilitował się za wcześniejszą stratę bramki i niepewne interwencje!

25
11
6
15
44
93'

Dwa rzuty rożne Lecha w krótkim odstępie. Piłkę wybił Łukasz Zwoliński.

15
6
4
9
8
91'

Conrado podał piłkę do Paixao, ten jednak tym razem nie trafił czysto glową!

26
7
6
11
15
czas Pierwsza połowa dogrywki
90+4'

Tiba został zablokowany przez dwóch rywali. Dogrywka coraz bliżej!

31
15
14
8
32
90+4'

Gajos uerzył głową obok bramki.

43
20
8
16
29
90+3'

Conrado tym razem wywalczył rzut rożny dla Lechii. To może być ostatnia szansa w meczu.

52
12
12
8
47
90+2'

A jednak sędzia zadecydował, że nie ma karnego!

114
58
25
33
216
90+1'

Ręka w polu karnym Lechii. Mamy rzut kary dla Lecha! Trafiony został Conrado, który nie schował w porę ręki.

139
52
13
17
52
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 3 minuty. Pachnie dogrywką.

26
8
9
5
10
90'

Kolejny rzut rożny Lecha Poznań. Tiba przyjął piłkę, jednak podał do nikogo. Od bramki Alomerović.

16
6
5
10
18
88'

Kompletnie nieudany stały fragment gry bity przez Modera.

18
11
6
13
28
87'

Tym razem z lewej strony atakował Puchacz! Podwójna asysta ze strony piłkarzy Lechii, którzy wybili na rzut rożny.

13
4
3
6
3
86'

Nieudany rzut rożny Lecha Poznań. Wybijał z poświęceniem Mario Maloca, który był nieco zamroczony po przyjęciu piłki na głowę.

14
5
7
14
11
85'

Lech w natarciu, tym razem Maloca wybił piłkę na rzut rożny.

28
17
7
4
12
84'

Lech Poznań nadal atakuje! Tym razem z dystansu uderzał Tiba, który jednak przymierzył obok słupka!

36
14
7
14
19
82'

Niecelny strzał Kamila Jóźwiaka.

20
7
7
20
15
81'

Uderzał Puchacz, piąstkował Alomerović.

19
9
6
8
12
78'

Zagranie Ramireza do nikogo. Piłka w rękach Alomerovicia.

11
6
3
6
16
76'

Ale szansa Lecha! Kolejna bomba ze strony Modera, tym razem trafił w słupek z 40. metra!

91
33
23
26
32
74'

Nieudane dośrodkowanie Cornado w kierunku Paixao. Piłka dla Lecha.

25
10
3
2
5
73'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Ze Gomes. Wchodzi: Conrado.

9
3
1
2
5
73'
72'

Świetny strzał Modera, doskonale ustawiony Alomerović odbił bombę ze strony piłkarza Lecha!

17
1
3
3
6
71'

Ze Gomes zablokował dośrodkowanie Butki.

7
3
2
10
11
71'

Przed polem karnym Lecha piłkę mógł zgarnąć piłkę Gajos, jednak po jego przyjęciu, ta odskoczyła mu na... 20 metrów.

7
13
1
1
7
69'

Dwójkowa akcja Jóźwiaka z Puchaczem, piłkę przed pole karne wybił Maloca.

7
1
2
9
5
68'

Nieudane podanie Jóźwiaka w kierunku Kamińskiego. Piłka w rękach Alomerovicia.

11
2
6
12
15
65'

Gol! Strzelił Dani Ramirez. Asystował mu Jakub Moder.

Błyskawiczna odpowiedź Lecha Poznań! Ramirez dostał piłkę przed pole karne i pokonał Alomerovicia, który nie popisał się w bramce Lechii.

250
98
24
32
92
62'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Rafał Pietrzak.

Lech grał, Lechia strzelła gola! Pietrzak doskonale podał piłkę do Flavio Paixao, ten mimo że był kryty przez Satkę i Crnomarkovicia wcisnął piłkę do bramki Lecha. Lechia prowadzi i jest bliżej finału Totolotek Pucharu Polski!

143
63
22
71
173
62'

Dla odmiany akcja Lechii, Mihalik nie poradził sobie z dośrodkowaniem w pole karne.

2
3
2
2
5
60'

Nic nie wynika z krótko rozegranego rzutu rożnego Lecha Poznań.

4
1
1
4
8
58'

Tym razem mocno niecelny strzał Ramireza.

6
3
1
5
9
57'

Ciekawy strzał Modera zza pola karnego. Piłka minimalnie minęła słupek! Zabrakło centymetrów!

31
17
8
6
11
56'

Alomerović piąstkował po rzucie rożnym Modera.

10
6
1
3
11
56'

Pietrzak zablokował podanie rywala i wybił piłkę na rzut rożny. Na razie po 55 minutach nie mieliśmy jeszcze żadnego celnego strzału.

4
2
6
6
2
53'

Ataki Lecha nie ustają.

36
16
5
7
14
51'

Portugalczyk najpierw uderzył w piłkę, później podcjął rywala, jednak arbiter VAR zgodził się z sędzią - nie ma karnego. Mamy kontrowersję w Poznaniu.

14
17
8
5
32
51'

Sędzia analizuje czy Ze Gomes nie faulował piłkarza Lecha.

13
4
8
1
6
50'

Puchacz przewrócił się w polu karnym rywala. Sędzia pozostał niewzruszony.

8
5
4
4
16
48'

Początek II połowy taki, jak pierwsza część spotkania. Przeważa Lech, jednak nie ma z tego nawet strzałów.

8
5
2
4
7
47'

Jóźwiak wrzucał piłkę w pole karne Lechii. Zablokował ją Fila, który nieco ucierpiał przyjmując ją na brzuchu.

5
4
1
11
2
czas Druga połowa
43'

Z drugiego boku boiska wrzucał piłkę Pietrzak, lechici wyszli z kontrą, jednak nie zdołali przeprowadzić składnej akcji.

11
16
3
11
4
43'

Rzut rożny bity przez Gajosa. Najwyżej skoczył jednak Crnomarković i wybił piłkę za boisko.

7
9
4
3
4
41'

Butko obsłużył Jóźwiaka po akcji prawą stroną boiska. Polak strzelał głową, jednak chybił.

10
7
7
10
8
40'

Wciąż atakuje Lech, Lechia cofnęła się całym zespołem i czeka na okazje.

29
19
11
6
6
37'

Doskonałe podanie Ramireza do Jóźwiaka! Temu jednak Maloca zgarnął piłkę w polu karnym. Chorwat trafił w piłkę, choć kibice Lecha domagali się karnego.

17
7
11
7
11
35'

Fatalny strzał Modera z dystansu. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

11
6
5
6
8
33'

Tym razem na spalonym Gytkjaer.

10
5
5
14
11
32'

Tym razem po wrzutce Modera czujni w polu karnym obrońcy Lechii wybili piłkę.

12
4
2
3
5
32'

Moder wrzcał piłkę w pole karne i wywalczył kolejny "róg"

15
7
3
6
9
31'

Rajd Puchacza, który minęł Kubickiego i Filę. Nie przedarł się jednak przed Nalepę, który wybił piłkę na rzut rożny.

12
6
2
4
4
29'

Makowski podał piłkę Ze Gomesowi, ten wbiegł w środek i zza pola karnego uderzył z dystansu! Piłka minimalnie minęła słupek Lecha!

31
14
6
15
25
28'

Strzał Jóźwiaka po szybkim ataku - zablokowany.

6
4
2
3
3
27'

Lech atakuje, prowadzi grę, ale nic z tego nie wynika.

5
7
3
6
15
25'

Indywidualna akcja Gytkjaera, który jednak nie zdecydował się na strzał. Wszedł poiędzy dwóch rywali i stracił piłkę.

9
6
3
6
10
22'

Świetnie zapowiadająca się akcja Lecha! W sytuacji nie zdołał się jednak odnaleźć Kamiński i łatwo stracił piłkę. Stracona szansa poznaniaków!

9
7
5
12
10
21'

Nieudane zamknięcie dobrze zapowiadającej się akcji Lecha Poznań.

2
6
2
9
8
20'

Po wrzutce Gajosa, najwyżej skoczył obrońca Lechia.

9
3
2
1
5
19'

Pietrzak wrzucił piłkę z rzutu wolnego, wywalczył tylko rzut rożny.

2
3
2
6
3
16'

Fatalny strzał Gajosa, piłka ledwo dotyczyła się do bramki Lecha.

20
8
5
4
9
15'

Szansa Lecha! Ramirez strzelał na bramkę Lechii, jednak jego uderzenie zostało zablokowane przez Malocę!

9
4
4
6
8
13'

Najlepsza akcja Lechii do strzelenia gola! Po wrzutce Pietrzaka, z 8. metra chybił Paixao!

34
17
8
10
17
12'

Długa akcja Lecha, jednak Lechia broni się większą liczbą zawodników i gdańszczanie nie dali piłkarzom z Poznania oddać strzału.

7
3
6
4
10
11'

Ze Gomes zablokował podanie Tiby.

7
5
6
5
8
10'

Seria nieudanych zagrań z obu stron.

4
6
8
5
6
8'

Fatalnie dograna piłka przez Ramireza. Od bramki Alomerović.

6
5
5
6
8
8'

Zablokowany strzał Ramireza, Lech wywalczył rzut rożny.

11
4
5
7
7
6'

Długa akcja Lecha Poznań. Najpierw jednak nieudanie dograł piłkę Tiba, a po chwili niecelnie strzelił Ramirez.

8
8
5
8
5
4'

Akcja Puchacza po drugiej stronie boiska. Był on jednak powstrzymywany skutecznie przez Filę.

10
7
8
8
5
3'

Makowski wrzucił piłkę w pole karne. Tam był Paixao, jednak pomimo kiksu Modera Portugalczyk nie zdołał dojść do piłki. Niewiele mu zabrakło!

6
5
6
4
4
2'

Pierwsze dwie minuty bardzo spokojne. Bez prób akcji z obu stron.