2
1
5
84'

Dobra wrzutka Stolarskiego na Pekharta, ale Czech był pieczołowicie pilnowany i nie oddał czystego strzału głową. Potem próbował dobijać Slisz, ale niecelnie.

17
5
5
5
7
83'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Mączyński. Ostro podciął Luquinhasa.

14
8
4
4
8
81'

Dośrodkowanie Wszołka, rykoszet, piłka zatrzymała się na bocznej siatce. Putnocky miał wszystko pod kontrolą, ale będzie korner dla gospodarzy. Bardzo spokojnie rozgrywają legioniści ten mecz.

12
4
2
4
6
75'

Kontra Legii, napędzał się Pekhart i podhaczył go od tyłu Zivulic, co nie umknęło uwadze sędziemu.

25
8
3
5
14
75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Diego Żivulić.

Śląsk Wrocław
38
16
9
8
21
74'
73'
69'

Po drugiej bramce Gwilii Legia nie stworzyła sobie sytuacji, ale stara się trzymać piłkę na połowie rywala. Śląsk, zamiast przeważać, jest zmuszony do kontrataków.

17
9
2
3
3
66'

No cóż...

17
8
10
5
11
64'

Dośrodkowanie Mączyńskiego, piąstkuje Majecki, Stiglec dobija i kiksuje, trafia w swoją rękę.

12
5
5
5
5
61'

Legia stara się zwalniać grę, Śląsk szarpie jednak tempo, musi grać długimi piłkami.

7
4
5
2
2
61'

8
59'
11
6
4
4
5
55'

Dośrodkowanie Wszołka, zgranie głową Pekharta i uderzenie Gwilii z powietrza, Putnocky bez szans, obrona za wolna. 2:0 dla Legii!

55
26
7
8
15
54'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia. Asystował mu Tomas Pekhart.

115
49
14
22
51
52'

Dość niepewnie teraz Putnocky, ale udaje mu się ograć nacierającego Pekharta przed wybiciem.

5
3
1
3
6
49'

Ładna akcja Legii zakończona anemicznym strzałem Wszołka. Piłka nie toczyła się nawet w światło bramki, ale Putnocky i tak ją złapał.

10
7
5
3
5
46'
komentarz

Wracamy do gry! Czy przy Łazienkowskiej padną jeszcze bramki?

14
45+2'

Kolejna wrzutka Śląska i bardzo wysoko zawieszoną piłkę spokojnie łapie Majecki.

16
6
5
1
3
45+1'

Dobre zagranie Musondy w pole karne. Na posterunku jest jednak Majecki i pewnie łapie piłkę.

18
11
6
3
7
45'

Doliczono dwie minuty.

10
4
4
1
3
43'

Przerwa w grze, poważniejsze problemy zdrowotne Vesovicia po jednym starciu. Są na murawie lekarze.

14
4
9
14
12
42'

Kapitalnie zagrywa Karbownik do wybiegającego Pekharta, ale zgubił piłkę Czech pod presją rywala.

15
4
10
4
6
41'

Wyścig Martinsa z Exposito, obaj szarpali się za koszulki, ale zaczął faulować pierwszy Portugalczyk.

10
3
3
2
6
39'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Vesović.

17
5
3
4
15
38'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Żivulić.

27
9
4
7
21
36'

Dośrodkowanie Wszołka, źle wybita piłka i z bliskiej odległości Gwilia wbija piłkę do siatki. 1:0 dla Legii!

34
15
5
6
27
35'

Gol! Strzelił Walerian Gwilia.

151
64
19
51
129
33'

Jeden z członków sztabu Legii ukarany żółtą kartką.

44
16
7
7
16
32'
23
8
6
8
7
31'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Wszołek.

34
13
6
5
20
29'

Kante już nie daje rady, potrzebuje pomocy medycznej.

23
10
7
10
12
25'

Mocny strzał Mączyńskiego zza pola karnego, ale niecelny. Bardziej siłowe niż techniczne.

12
4
6
6
14
23'

Ładny strzał Antolicia, szukał miejsca pod poprzeczką, ale przesadził z siłą. Piłka poleciała nad bramką.

18
6
5
4
5
22'

Poważna strata Jędrzejczyka, kontra Śląska, ale Exposito przekombinował w dryblingu i stracił futbolówkę w polu karnym Legii.

10
6
7
8
8
20'

Ostre starcie w powietrzu Lewczuka z Exposito i obaj je dość mocno odczuli. Exposito oberwał łokciem w głowę, Lewczuk niebezpiecznie upadł.

6
4
7
5
10
17'

Teraz Martins zza pola karnego, ale jego bomba przeleciała ponad bramką.

18
8
8
7
6
16'

Wrzutka w pole karne, Gwilia strzela z powietrza, ale prosto w Putnockiego. Gruzin uderzył nieczysto, ale zaskakuje to, że był kompletnie nieobstawiony.

11
7
7
6
15
14'

Kante utyka, ale stara się grać na pełnych obrotach. Bardzo możliwe, że za kilka minut będzie musiał opuścić boisko.

15
13
7
9
10
12'

Trzeba przyznać, że oba zespoły dość szybko przenoszą się z piłką pod pole karne rywala, co jak na Ekstraklasę jest wyjątkowe.

22
14
13
4
3
9'

Ładny strzał Luquinhasa z woleja leci jednak ponad bramką. Ale bardzo ładnie się do niego zebrał, jak karateka.

11
16
9
10
7
7'

Strzał Kante z ostrego kąta, ale bardzo pewnie łapie Putnocky.

22
7
8
9
10
5'

Pressuje Legia, utrudnia rozegranie Śląskowi, ale jakoś udaje się dogrywać te piłki. Gdy tracą natychmiast faulują. To będzie ostry mecz!

7
7
7
6
8
2'

Kolejne spięcie między piłkarzami, sędzia musiał rozgonić towarzystwo.

11
11
13
7
7
2'

Sprytnie rozegrany rzut wolny, ale piłka zwolniła nieco na mokrej murawie, dzięki czemu Legia przejęła piłkę. W Warszawie leje jak z cebra.

6
6
8
5
7
1'

Już jest ostro, cios łokciem Wszołka w szczękę Exposito.