PKO Ekstraklasa: 32. kolejka
25 cze 2020 19:00
90+3'

Gol! Strzelił Rafael Lopes.

Gol dla Cracovii i już tylko 3:2 prowadzi Śląsk. Po dograniu przed bramkę WKS-u Lopes najpierw trafił w słupek, a po dobitce skierował już piłkę do bramki.

27
9
7
10
38
90+2'

Jeszcze niecelne uderzenie z dystansu jednego z zawodników Cracovii.

17
8
8
5
5
90+2'

Wrocławianie dobrze oddalają grę od własnego pola karnego.

21
8
4
5
5
90'

Doliczone trzy minuty.

6
4
4
1
2
88'
11
7
6
5
5
87'

Bardzo ładny, aczkolwiek jednak niecelny strzał z dystansu oddał Mateusz Wdowiak.

3
4
4
3
3
85'

Śląsk atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

5
82'

Cracovia. Schodzi: Milan Dimun. Wchodzi: Florian Loshaj.

79'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta. Asystował mu Erik Exposito.

Fantastycznie podanie z głębi pola Erika Exposito do Płachety na wolne pole. Ten mimo asysty obrońcy w polu karnym zdołał oddać mocny strzał, po którym piłka wpadła do bramki. 3:1 dla Śląska. Świetny mecz Płachety.

71
36
13
7
12
79'

Sergiu Hanca wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Wypiąstkował ją Matus Putnocky.

5
1
1
2
4
75'

8
75'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksij Dytiatjew.

10
9
5
5
7
74'

Spora sprzeczka piłkarzy obu drużyn na boisku.

3
1
3
1
4
72'

Blisko było o gola dla Cracovii. W polu karnym WKS-u dobrze pokazał się Sergiu Hanca. Obrócił się z piłką i oddał minimalnie niecelny strzał.

4
3
5
1
4
71'

Rafael Lopes dośrodkował przed bramkę Śląska, gdzie dobrze interweniował Matus Putnocky.

6
6
3
2
2
69'

Bardzo aktywny jest Przemysław Płacheta. Przed chwilą kolejna groźna akcja młodego skrzydłowego, ale jednak zakończona niecelnym dograniem przed bramkę Cracovii.

11
4
2
3
3
69'

Z dystansu niecelnie strzelał Sergiu Hanca.

4
7
4
2
3
68'

Cracovia. Schodzi: Sylwester Lusiusz. Wchodzi: Thiago.

3
2
2
2
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sylwester Lusiusz.

1
4
3
65'

Dośrodkowanie Lubambo Musondy w pole karne Cracovii. Wrzutka jednak niedokładna - piłka poza boiskiem.

5
2
2
3
3
64'
62'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Przemysław Płacheta.

Już 2:1 prowadzi Śląsk! Przemysław Płacheta tym razem dograł piłkę do Exposito. Ten minął obrońcę i oddał mocny, perfekcyjny strzał pod poprzeczkę!

66
30
5
5
9
60'

Gol! Strzelił Przemysław Płacheta. Asystował mu Robert Pich.

Robert Pich świetnie dośrodkował w pole karne Cracovii, akcję zamknął Przemysław Płacheta i skierował piłkę do bramki. 1:1 we Wrocławiu!

67
30
5
7
13
60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekkie zamieszanie przed bramką WKS-u, a ostatecznie piłkę złapał Matus Putnocky.

3
59'

Sergiu Hanca dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili piłkę, po chwili jeszcze jedna wrzutka. Cracovia wywalczyła rzut rożny.

2
1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubambo Musonda.

1
1
1
2
2
58'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Erik Exposito. Napastnik WKS-u został zablokowany.