PKO Ekstraklasa: 33. kolejka
28 cze 2020 17:30
90+6'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Krzysztof Mączyński tym razem jednak zbyt mocno zagrał piłkę i ta wyleciała poza boisko.

46
17
7
14
33
90+6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tymoteusz Puchacz.

30
6
7
17
40
90+5'

Teraz wrocławianie rozgrywają piłkę na połowie Lecha.

47
16
10
12
46
90+3'

Ładne uderzenie Tymoteusza Puchacza z dystansu. Dobrze obronił Matus Putnocky.

37
18
12
18
29
90+2'

Lech szuka dośrodkowania w pole karne Śląska. Wrocławianie wybijają piłkę.

28
12
10
6
25
90'

Doliczone siedem minut.

36
8
27
8
17
90'

Na boisku leży jeden z piłkarzy Śląska. Chwilowa przerwa w grze.

6
5
8
3
15
90'

Oba zespoły starają się atakować.

7
3
9
1
2
87'

Jeszcze kilka minut do końca spotkania. Zanosi się na emocjonującą końcówkę meczu.

8
85'

Gol! Strzelił Jakub Łabojko. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

I już 2:2 we Wrocławiu! Krzysztof Mączyński z rzutu rożnego zagrał na drugi słupek. Jakub Łabojko zamknął akcję i uderzył z woleja, a piłka wpadła do bramki!

94
47
17
34
111
85'

Dobrze w defensywie spisał się Jakub Łabojko, który dogonił piłkarza Lecha i odebrał mu piłkę.

13
9
7
8
26
82'

Gol! Strzelił Jakub Moder.

2:1 prowadzi Lech Poznań. Jakub Moder oddał mocny strzał i piłka w bramce Śląska Wrocław.

Lech Poznań
135
60
5
19
64
82'
82'

Sędzia zdecydował się odgwizdać rzut karny dla Lecha za zagranie piłki ręką Israela Puerto.

69
27
4
9
37
80'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

43
22
7
8
19
79'

Trwa chyba analiza VAR, czy przy strzale ręką Kamińskiego nie było zagrania ręką jednego z zawodników WKS-u.

27
17
7
2
12
78'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Zamieszanie, przewrotką strzelał Jakub Kamiński i ostatecznie będzie jeszcze jeden rzut rożny dla Lecha.

12
6
5
3
8
76'

Gol! Strzelił Israel Puerto. Asystował mu Krzysztof Mączyński.

1:1 we Wrocławiu! Świetnie z rzutu wolnego dośrodkował Krzysztof Mączyński. Przed bramką Lecha na piłkę nabiegł Israel Puerto i z kilku metrów skierował ją do bramki.

48
15
7
13
52
75'

W polu karnym Lecha strzelał Przemysław Płacheta, lecz to było uderzenie niecelne.

15
10
2
2
2
74'

Nieco spokojniejsze na boisku ostatnie minuty.

13
8
4
4
6
71'
69'

Z dystansu strzelał Jakub Łabojko, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

19
10
7
3
2
68'
15
6
5
4
12
65'

Kolejorz szanuje piłkę i stara się ją rozgrywać na własnej połowie.

1
61'

Najpierw dobrze spisał się Mickey van der Hart, który obronił strzał Dankowskiego z dystansu, a chwilę później niecelnie główkował Erik Exposito.

22
16
3
2
5
58'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Zamieszanie przed bramką WKS-u, ale ostatecznie gospodarze wybili piłkę.

13
9
6
3
12
56'

Żółtą kartkę otrzymał tym razem Krzysztof Mączyński. On też nie zagra w następnym meczu. Zaostrzyło się spotkanie we Wrocławiu.

18
13
2
3
14
55'

Christian Gytkjaer nie będzie mógł zagrać w następnym meczu Lecha Poznań. Rywalem Kolejorza będzie Legia Warszawa.

21
9
5
11
32
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał tym razem Christian Gytkjaer.

18
9
2
9
22
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Śląsk Wrocław
23
14
3
5
6
53'

Znów akcja Śląska. Strzał Picha i dobrze spisał się Mickey van der Hart.

15
9
2
2
6
52'

Efektowny strzał Jakuba Łabojko z pierwszej piłki z około 25 metrów. Uderzenie minimalnie niecelne.

13
11
3
2
5
52'

Tym razem w polu karnym Lecha strzelał Przemysław Płacheta. Zablokował go Djordje Crnomarković.

10
9
4
4
2
51'

Ładna wymiana piłki pomiędzy zawodnikami WKS-u. W polu karnym Michał Chrapek dogrywał do Erik Exposito, lecz dobrze interweniowali obrońcy Lecha.

12
12
1
2
3
47'

Na boisku już zdecydowanie lepsze warunki do gry. Goście spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

17
9
2
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

10
7
3
1
45'

Doliczona jedna minuta.

5
4
11
2
5
45'

Ładna akcja Roberta Picha, lecz tuż przed polem karnym Lecha zatrzymał go Pedro Tiba.

11
7
2
1
1
44'

Wrocławianie szukają akcji oskrzydlającej, lecz dobrze prezentuje się defensywa Lecha.

14
7
5
3
1
41'

Jakub Kamiński znów urwał się na skrzydle. Tym razem zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne Śląska.

10
7
5
4
10
38'

Krzysztof Mączyński dośrodkował w pole karne Lecha. Piłki nie sięgnął Israel Puerto, a złapał ją bramkarz Kolejorza.

17
6
3
5
38'

Tym razem uderzenie z dystansu Kamila Dankowskiego. Znów rykoszet i piłka przeleciała obok bramki gości.

6
5
3
1
2
37'

Ładne uderzenie Przemysława Płachety z około 20 metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała minimalnie obok bramki Lecha.

8
4
5
4
3
34'

W polu karnym Pedro Tiba dogrywał do Christiana Gytkjaera. Tego dobrze przyblokowali jednak obrońcy Śląska.

12
11
7
6
13
34'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Wrzutka zbyt mocna i piłkę złapał Matus Putnocky.

6
3
5
6
9
32'

Krzysztof Mączyński szukał dośrodkowania w pole karne Lecha. Wrzutkę zablokował Jakub Moder.

20
11
2
1
4
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
4
5
1
3
29'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę wybił Lubambo Musonda.

4
1
2
14
27'

Kamil Dankowski oddał strzał na bramkę Lecha Poznań. Mickey van der Hart obronił to uderzenie.

17
6
1
2
4
25'

W polu karnym na zaskakujące uderzenie zdecydował się Przemysław Płacheta. Ładna akcja młodego pomocnika Śląska, ale strzał już niecelny.