3
1
5
90+3'

Oziębała bliski gola! Daleko przed bramkę wyszedł Staniszewski i ubiegł piłkarza Rakowa.

2
1
90+2'

Nieudany rzut rożny Arki. Po zameiszaniu Raków wybił piłkę w kierunku środkowej części boiska.

2
90'

Arbiter przedłużył mecz o minimum 4 minuty.

4
3
3
1
3
88'

To powinien być gol! Ben Lederman strzelił w spojenie słupka z poprzeczką!

6
4
1
2
1
87'

Vejinović próbował strzału z rogu pola karnego i posłał piłkę... w aut.

2
1
1
1
84'

Drugi gol rozochocił gdynian. Marcus podał piłkę do Schritladze, Gruzin uderzył głową w sam środek bramki.

3
5
2
2
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Felicio Brown Forbes. Uderzył przypadkowo, jednak niezwykle mocno w twarz Młyńskiego.

Raków Częstochowa
1
1
1
2
1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Vinicius da Silva. Asystował mu Oskar Zawada.

Ciekawie rozegrany rzut rożny Arki. Nalepa wrzucał piłkę, przedłużył ją Zawada, a gola strzelił Marcus. Arka nadal w grze!

22
11
3
4
14
81'

Piłkarze Rakowa nie zmieścili się w polu gry. Rzut rożny dla Arki.

3
1
2
2
2
78'
ZMIANA

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Fran Tudor.

78'

Kolejna indywidualna akcja Browna Forbesa. I znów stracił piłkę kosztem rywali.

3
3
1
1
1
76'

Indywidualna akcja Browna Forbesa, który jednak zgubił piłkę kosztem obrońców rywali.

3
1
5
1
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Nalepa. Za przerwanie kontry.

2
2
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Kościelny. Sfaulował Młyńskiego centymetry od pola karnego.

2
1
2
1
3
70'

Nieczysto w piłkę uderzył Sapałą. Broni Staniszewski.

2
1
1
2
1
70'
ZMIANA
69'

Długa akcja Rakowa. Bartl stracił jednak piłkę. Spektakularna strata.

1
67'

Niecelny strzał Dancha po rzucie rożnym Arki.

1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Kościelny. Asystował mu Kamil Piątkowski.

Po doskonałym podaniu Piątkowskiego, piłkę głową strzelił Kościelny! Raków łapie oddech.

37
17
3
6
4
64'

Powinno być 3:1! Lederman doskonale wrzucił piłkę w pole karne, tam głową strzelił cennie Petrasek, ale najlepszą swoją interwencję w PKO Ekstraklasie zaliczył Staniszewski!

4
2
1
2
3
63'

Sapała wrzucał piłkę z rzutu rożnego, Strzał Petraska zablokowany przez Zawadę.

3
2
3
1
3
56'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Patryk Kun.

Arka nadal w grze! Bliski strzelenia gola był Marcus, jednak "ubiegł go" w tym Kun, kompletnie zaskakując bramkarza swojej drużyny bardzo nieudaną interwencją.

14
12
4
5
21
55'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek. Za faul.

1
54'

Do piłki doszedł Marcus Vinicius da Silva! Brazylijczyk strzelił nad poprzeczką.

2
1
1
51'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Sapały. Arkowcy nie mieli problemów z wybiciem piłki.

2
1
2
2
49'

Nieoczekiwana akcja Arki! Młyński wrzucił piłkę w kierunku Zawady, ten nie trafił w bramkę z szóstego metra!

8
4
2
1
2
48'

Tym razem akcja Browna Forbesa. Wybił Marić.

1
2
1
47'

Zablokowany strzał Bartla. Później strzelał Musiolik, obronił Staniszewski.

2
1
1
4
4
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

. Schodzi: Petr Schwarz. Wchodzi: Ben Lederman.

45+1'

Po rzucie rożnym Rakowa, częstochowianie oddali strzał z dystansu. Obronił Staniszewski.

3
1
1
2
45'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum minutę.

2
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu David Tijanić.

Przy pasywnej obronie Arki, Tijanić doskonale wystawił piłkę Schwarzowi! Ten zza pola karnego przymierzył idealnie obok słupka. Raków prowadzi już 2:0!

28
11
4
3
8
42'

Celny strzał Schwarza, obronił Staniszewski.

4
2
2
1
1
40'

Stuprocentowa szansa Rakowa! Z 12. metra strzelał Petrasek, któremu jednak zeszła piłka i trafił obok słupka!

13
13
6
1
3
38'

Pierwszy strzał Arki i od razu celny! Zza pola karnego wprost w Szumskiego przymierzył Młyński.

7
4
3
2
2
36'

Rzut rożny bił Nalepa. Po zamieszaniu, piłkę przed siebie wybili piłkarze Rakowa. Wciąż Arka czeka na swój pierwszy strzał w meczu.

3
3
2
1
1
34'

Marciniak bezsensownie podał piłkę do Tijanicia. Ten strzelił w sam środek bramki, gdzie był dobrze ustawiony Staniszewski.

1
4
4
34'

Sapała dograł piłkę w pole karne, tam czujny Staniszewski.

3
2
2
32'

Kompletnie nieudany rzut wolny Schwarza. Raków wywalczył tym razem rzut rożny.

5
2
3
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Piątkowski.

Po rzucie rożnym, piłkę nogą w kierunku własnej bramki skierował Maciej Jankowski. Ta odbiła się jeszcze przez Kamila Piątkowskiego i młodzieżowiec Rakowa otworzył wynik spotkania!

36
15
4
6
12
26'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zbozień.

3
3
2
2
3
23'

Nieudany rzut rożny Schwarza. Główkowali gdynianie.

3
2
1
2
3
22'

KOmpletnie nieudany rzut wolny Michała Nalepy. Piłka przeleciała sporo metrów obok bramki.

2
1
1
3
5
21'

NIe jest to wielkie widowisko. Na stadionie w Bełchatowie gra tylko jeden zespół.

1
1
1
3
18'

Zablokowany strzał Rakowa z dystansu.

9
2
1
3
4
17'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Kopczyński. Za faul. Kopczyński będzie pauzował w kolejnym meczu.

3
3
2
2
7
15'

Arka broni się całym zespołem. Raków zdecydowanie przeważa.

3
3
2
2
6
12'

Dośrodkowanie Kuna w pole karne, Musiolik probował główkować, jednak minął się z piłką.

5
6
1
2
2
10'

Na spalonym Patryk Kun.

7
4
1
5
4
8'

Ciągle przeważa Raków. Dla odmiany akcja Arki Gdynia, Zbozień zbliżył się do pola karnego, jednak oddał piłke do tyłu. Arka prowadzi grę od własnej połowy.