4
4
4
84'

Gol jednak nie został uznany! Gliwiczanie prowadzą więc 1:0. Prawdopodobnie chodziło o spalonego.

14
7
3
4
16
84'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR, czy gol powinien zostać uznany.

4
2
1
1
4
82'

Prostopadłe podanie, Milewski sam na sam z bramkarzem Śląska. Ten broni uderzenie. Dopadł do piłki jeszcze Tuszyński i główkował w poprzeczkę. Piłkę do siatki dobił natomiast Milewski.

11
4
2
6
14
81'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Piasta. Wrzutka zbyt mocna i zabrakło już groźnego uderzenia na bramkę.

2
3
1
2
77'
76'
komentarz

1
1
74'

Znakomicie w defensywie spisał się Jakub Czerwiński. Obrońca Piasta tak wybijał piłkę, że ta prawie wpadła do bramki Piasta, ale dzięki zatrzymał napastnika Śląska.

2
2
1
71'

Najpierw z kilkunastu metrów strzelał Kristopher Vida, później poprawił Jorge Felix. W obu przypadkach górą był Matus Putnocky.

5
2
1
68'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Erik Exposito.

1
3
5
1
5
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Chrapek.

Śląsk Wrocław
1
1
4
3
7
66'

Zamieszanie w polu karnym Śląska. Zabrakło już jednak groźnego uderzenia na bramkę WKS-u.

3
5
3
3
6
64'

Z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Piotr Parzyszek! Blisko było o gola dla Piasta.

3
4
4
1
6
63'

Erik Exposito dogrywał w polu karnym do Chrapka. Ten oddał niecelny strzał.

5
4
2
3
2
62'

Znakomita okazja dla wrocławian! Najpierw zablokowany został Płacheta, który następnie dogrywał do Picha. Tego zablokował Jakub Czerwiński.

6
3
2
2
1
62'

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Przemysława Płachety. Piłka przeleciała obok bramki gliwiczan.

6
4
2
1
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
3
3
1
1
59'

Jorge Felix popędził środkiem boiska, ale wrocławianie zatrzymali go na własnej połowie.

1
56'

Przemysław Płacheta dośrodkował w pole karne gliwiczan. Obrońcy Piasta wybili piłkę.

5
3
3
1
9
53'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Piasta.

2
6
3
3
2
51'

Śląsk Wrocław rozgrywa piłkę na połowie Piasta. Gospodarze solidnie prezentują się jednak w defensywie.

4
5
1
4
47'

Mocny początek drugiej połowy. Oba zespoły oddały już po jednym uderzeniu na bramkę przeciwnika.

4
2
4
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45'

Groźnie teraz przed bramką Piasta. Po uderzeniu Picha piłkę sprzed linii bramkowej wybijał Jakub Czerwiński.

10
6
4
1
3
42'

W ostatniej chwili jeden z obrońców Śląska zablokował we własnym polu karnym strzał Parzyszka.

7
2
5
2
4
41'

Teraz Piast śmiało atakuje. Przedzierał się Piotr Parzyszek, lecz dobrze piłkę wybił Lubambo Musonda.

8
2
2
1
1
38'

Wrocławianie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

7
1
2
1
2
36'

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Asystował mu Martin Konczkowski.

Dośrodkowanie Konczkowskiego w pole karne Śląska. Parzyszek świetnie wyskoczył do piłki z około 11 metrów uderzeniem głową pokonał bramkarza WKS-u. 1:0 prowadzi Piast Gliwice.

33
6
3
8
23
35'

Uderzenie głową Israela Puerto z około 6 metrów. Znów obronił Frantisek Plach. Sporo tych okazji mają wrocławianie.

2
1
2
5
3
32'

Z pierwszej piłki z woleja z dystansu strzelał Jakub Łabojko. Końcówkami palców obronił Frantisek Plach.

9
4
3
5
4
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wrocławianie wybili piłkę, ale Piast się przy niej utrzymał.

5
1
2
1
2
29'

Z dystansu z pierwszej piłki strzelał Jorge Felix. Uderzenie niecelne, ale był rykoszet i będzie jeszcze rzut rożny dla gliwiczan.

4
2
1
1
1
27'

Z pola karnego z pierwszej piłki strzelał Przemysław Płacheta. Tym razem futbolówka przeleciała nad bramką.

7
3
4
3
2
24'

Pich znów szukał uderzenia z dystansu. Po jego strzale piłka przeleciała obok bramki Piasta.

9
3
2
3
2
23'

1
3
1
2
2
22'

W polu karnym Śląska pokazał się Kristopher Vida. Uderzył z kilkunastu metrów, ale obok bramki zielono-biało-czerwonych.

3
3
1
1
4
19'

To powinien być gol! Dobra akcja Piasta, zagranie w pole karne, gdzie piłka dotarła do Sebastiana Milewskiego. Ten miał przed sobą tylko bramkarza, a oddał niecelne uderzenie.

7
8
1
1
7
18'

Wrocławianie szukają dośrodkowań w pole karne gliwiczan. Lepiej jak na razie wygląda zespół WKS-u.

10
2
1
1
1
15'

Szybka akcja Śląska, którą wyprowadził Przemysław Płacheta. Skrzydłowy WKS-u strzelał zza pola karnego, a Frantisek Plach to uderzenie obronił.

7
1
1
1
4
12'

Przymierzył tym razem Robert Pich. Ładne uderzenie z dystansu, ale dobrze interweniował Plach.

8
2
2
2
2
10'

Wrocławianie atakują i szukają okazji na gola. Kolejne uderzenie z dystansu, Plach odbił piłkę do boku.

9
3
2
2
2
9'

Z około 20 metrów strzelał Erik Exposito. Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

6
3
2
2
2
6'

Piłka w bramce Piasta po strzale Płachety, ale ten był na spalonym i bramka nie została uznana.

5
2
2
10
7
6'

Tym razem dośrodkowanie Przemysław Płachety w pole karne Piasta. Wrzutka zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

2
2
2
3
3
4'

Dino Stiglec szukał dośrodkowania w pole karne Piasta. Wrzutka została zablokowana.

6
1
1
2
4
2'

3
1
1
1
3
16:43

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.