PKO Ekstraklasa: 34. kolejka
05 lip 2020 15:00
90+5'

Kapitalne dogranie Pospisila, do piłki doszedł Puljić, ale z siedmi metrów w bramkę nie trafił!

5
10
2
4
9
90+4'

Jagiellonia jeszcze w ataku. Goście szukają zwycięskiej bramki.

10
4
4
3
10
90+3'

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Pewny strzał Puljicia, Stipica w przeciwnym rogu. 2:2!

Jagiellonia Białystok
20
10
6
6
29
90+2'

17
90+2'

Rzut karny dla Jagiellonii!

12
7
7
6
26
90+1'

Sędzia Marciniak biegnie do wozu VAR. Będzie analiza czy w polu karnym Nunes nie sfaulował Wójcickiego!

6
4
2
1
14
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
4
2
11
90'

Kolejne zamieszanie pod bramką Pogoni. Akcję niecelnym uderzeniem zakończył Romanczuk.

3
2
1
1
5
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Runje.

13
2
1
1
3
85'

Techniczny strzał oddał Tomas Prikryl, pomylił się o metr.

7
1
2
6
85'

Pogoń chciała wyprowadzić kontrę, ale Kowalczyk znalazł się na spalonym.

2
2
1
5
8
85'

Atak pozycyjny Jagiellonii, Pogoń skupiona pod własnym polem karnym.

3
1
2
82'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Asystował mu Ivan Runje. Runje zagrał z własnej połowy, źle zachowała się obrona Pogoni i bramkarz. Prikryl minął Stipicę i strzałem do pustej bramki trafił na 2:1!

13
5
1
7
26
81'

Minuty płyną, a Jagiellonia nie potrafi zagrozić poważniej Portowcom.

9
3
1
1
5
78'

Kolejne uderzenie w meczu Bidy. Piłka o metr minęła słupek, po drodze otarła się jeszcze o obrońcę.

1
1
1
2
4
75'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby w meczu miało coś się zmienić.

9
3
2
73'
73'

Kontra Jagiellonii, ale gościom zabrakło dokładności w końcowej fazie akcji.

2
1
1
2
72'

Pogoń gra w osłabieniu, ale potrafi skutecznie oddalić grę od własnej bramki.

8
2
1
4
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartłomiej Wdowik.

5
2
1
4
69'

Nunes uderzył z rzutu wolnego, Drygas nie trącił piłki, ale Węglarz i tak musiał interweniować.

6
1
1
67'

Bida mądrze wycofał piłkę do Wdowika, ten uderzył z pierwszej piłki, ale przestrzelił.

2
4
2
2
65'

Niewielkie zamieszanie pod bramką Pogoni. Po raz kolejny zabrakło uderzenia.

2
1
1
63'

Na murawie leżą Stec i Stipicia. Runje już wstał. Cała trójka zderzyła się na przedpolu.

2
2
4
3
3
62'
komentarz

60'

Pogoni na moment udało się oddalić grę od własnej bramki. Portowcy starali się zagrozić gościom.

2
1
2
1
56'

Kolejny strzał Kadleca. Ponownie dobrze ustawiony Stipica złapał piłkę.

4
1
1
1
4
55'

Do uderzenia doszedł Bida, zawodnik Jagiellonii został jednak zablokowany.

5
2
1
6
52'

Po nim głową z siedmiu metrów anemicznie i wprost w bramkarza uderzył Frączczak.

1
5
1
3
52'

Kontra Pogoni, ale w końcowej fazie akcji Stecowi zabrakło zdecydowania. Będzie rzut rożny.

2
1
3
50'

Z ok. 30 metrów uderzał Kadlec, dobre kilka pięter ponad bramką Pogoni.

2
4
3
2
49'

Od początku 2. połowy Jagiellonia w ataku. Goście chcą szybko odrobić straty.

3
6
2
6
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Stec.

4
1
1
3
2
46'

2
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
1
3
44'

Jagiellonia w końcu na dłużej pod polem karnym Pogoni. Goście szukają kontaktowej bramki.

3
2
3
2
2
41'

Płaski strzał sprzed pola karnego Romanczuka, piłkę spokojnie złapał Stipica.

6
2
2
3
5
40'

Jagiellonia rozgrywa piłkę, ale daleko od bramki Stipicy. Pogoń konsekwentnie w defensywie.

5
3
1
2
4
38'

Pogoń prowadzi dwoma golami. Jagiellonia nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom.

5
4
2
1
3
35'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Pewny strzał Frączczaka. Węglarz w przeciwnym rogu. 2:0!

46
21
9
8
10
34'

Jeszcze trwają analizy. Dla nas decyzja kontrowersyjna.

6
3
2
1
12
33'

Rzut karny dla Pogoni! Faulowany przez Węglarza był Frączczak.

19
6
2
2
3
33'

Piłka zgrana na siódmy metr do Szymonowicza. Strzał z pierwszej piłki poszybował wprost w ręce bramkarza.

4
1
1
1
30'

Żurawski padł w polu karnym, ale faulu nie ma. Wcześniej był spalony.

4
2
2
2
3
14:48

28'

Strzał Bidy zablokował obrońca, poprawka Puljicia przeleciała obok słupka.

5
2
2
2
3
26'

Do uderzenia z ok. 7 metrów z okolic narożnika pola bramkowego doszedł Tomas Prikryl. Czujność w bramce zachował Stipica, który sparował piłkę na rzut rożny!

13
6
3
6
24'

Z ok. 18 metów uderzał Wójcicki, piłka przetoczyła się kilka metrów obok słupka.

3
3
2
1
4
23'
20'

Pogoń gra w osłabieniu, Jagiellonia przez moment także w dziesiątkę. Poza boiskiem przebywa Tiru.

1
2
2
17'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Hubert Matynia.

10
8
4
5
13
15'

W zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Bidy. Ten natychmiast uderzył z siedmiu metrów, pomylił się nieznacznie!

6
5
1
4
13'

Do dogrania z rogu po raz kolejny doszedł Drygas. Tym razem uderzył głową, ale pomylił się dość wyraźnie.

3
1
1
12'

Przerwa w grze. Urazu doznał Tiru.

1
1
1
10'

Frączczal pięknie uderzył z rzutu wolnego. Tuż obok słupka! piłka otarła się o boczną siatkę.

11
5
2
3
4
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Bida.

2
1
1
1
7'

Pierwsze groźniejsze wyjście Jagiellonii. Z ok. 19 metrów uderzył Imaz, piłka przeleciała metr obok lewego słupka.

3
2
1
1
1
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hubert Matynia.

5
2
1
2
5
3'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Hubert Matynia. Matynia dośrodkował z rogu na szósty metr. Niepilnowany Drygas urwał się obrońcom i wślizgiem wpakował piłkę do bramki. 1:0!

41
15
3
5
2'

Pierwszy rzut rożny dla Portowców. Piłka została wybita przed pole karne. Uderzał Kowalczyk, po nodze obrońcy na kolejny korner.

7
2
2
3
1
14:48

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).