3
3
10
85'

Po zagraniu z rzutu rożnego na czystej pozycji znalazł się Giorgos Giakoumakis. Strzelał z 11 metrów, ale to było uderzenie niecelne.

6
3
2
6
10
83'
83'
82'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dominik Furman!

Dominik Furman uderzył technicznie, podcinką, w środek bramki. Martin Chudy nie dał się zaskoczyć i złapał piłkę. Nie ma gola z rzutu karnego.

Wisła Płock
21
13
8
12
24
81'

Po analizie VAR sędzia wskazał na rzut karny! Daniel Ściślak faulował Szwocha.

18
11
5
4
7
80'

Trwa chyba jeszcze analiza VAR, czy faul nie był w polu karnym.

13
5
4
3
6
79'

Będzie rzut wolny dla Wisły niemal z narożnika pola karnego.

6
7
3
2
4
76'
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cezary Stefańczyk.

5
3
2
3
6
71'

W odpowiedzi znów ładnie mierzył Jesus Jimenez, lecz kolejny raz dobrze interweniował Kamiński.

3
68'

Gol! Strzelił Hubert Adamczyk.

Kapitalna bramka i 1:0 dla Wisły Płock! Piłkarz Wisły dopadł do wybitej piłki i oddał techniczny strzał z 16 metrów w samo okienko. Przepiękny gol!

Wisła Płock
41
26
2
5
10
65'

Ładny, efektowny strzał z dystansu oddał Jesus Jimenez. Znów dobrze interweniował Krzysztof Kamiński.

7
7
3
3
4
62'

Znakomitą okazję w polu karnym Wisły wywalczył sobie Jesus Jimenez. Strzelał z kilku metrów, lecz znakomicie obronił Krzysztof Kamiński.

9
6
3
3
4
59'

Ładne dośrodkowanie Dominika Furmana z rzutu wolnego. W polu karnym Górnika zabrakło jednak uderzenia na bramkę.

1
57'
57'

Aktualnie sporo gry w środkowej strefie boiska.

4
2
2
1
3
55'
51'

Wisła Płock rozgrywa piłkę na połowie Górnika i szuka okazji na gola.

12
5
2
4
3
47'

Z dystansu mocny aczkolwiek niecelny strzał z pierwszej piłki oddał Daniel Ściślak.

4
1
3
3
5
46'

Z około 16 metrów technicznie uderzył Mateusz Szwoch. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

2
2
2
2
5
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
1
1
2
45'

Doliczona jedna minuta.

4
2
2
1
1
44'

Dogranie przed bramkę Górnika, skąd piłkę dobrze wybił Aleksander Paluszek.

3
1
1
3
3
43'

Górnik szuka okazji na gola i rozgrywa piłkę na połowie Wisły. Gospodarze dobrze jednak oddalają grę od własnego pola karnego.

4
2
3
2
2
41'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Gospodarze wybili piłkę.

6
6
2
4
2
38'

Dobra okazja dla Wisły. Najpierw strzał z kilku metrów niemal z linii bramkowej wybił Aleksander Paluszek, a po chwili dobitka była już niecelna.

6
1
3
4
3
34'

Zanosiło się na groźną akcję Górnika, lecz dobrze w polu karnym Wisły przyblokowany został Przemysław Wiśniewski i piłkę przejął Krzysztof Kamiński.

5
6
3
3
3
Czy w tej części spotkania padnie przynajmniej jeden gol?
3
1
1
1
1
31'

Dośrodkowanie w pole karne Górnika, gdzie faulował jeden z zawodników Wisły i sędzia przerwał grę. Piłka dla zabrzan.

3
1
2
3
6
28'

Górnicy spokojnie rozgrywają piłkę. Do bramki Wisły jednak daleko.

2
25'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Nie jest to porywające widowisko.

3
2
5
2
2
22'

Z rzutu wolnego strzelał Dominik Furman. Piłka trafiła w mur.

5
4
3
2
8
21'

Teraz będzie rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki Gónika jednak około 30 metrów.

5
5
2
2
4
18'

Erik Janza dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Krzysztof Kamiński wypiąstkował piłkę, a jeszcze wpadł w niego zawodnik Górnika i sędzia odgwizdał faul. Piłka dla gospodarzy.

8
4
1
1
3
17'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

3
1
1
2
4
15'

Jak na razie brakuje w tym spotkaniu dobrych okazji strzeleckich.

3
2
3
2
2
13'

Gra wznowiona.

4
1
1
1
1
12'

Ładnym dryblingiem popisał się Torgil Gjertsen, ale ostatecznie po chwili stracił piłkę. Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zabrzan.

5
2
6
4
4
8'

Piłkarze Górnika spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

6
3
4
1
4
4'

Zamieszanie pod bramką Górnika. Z problemami piłkę łapał Martin Chudy, ale ta ostatecznie znalazła się w jego rękach.

3
3
3
5
8
3'

Dobrze z bramki teraz wyszedł Krzysztof Kamiński i zatrzymał atakującego Giorgosa Giakoumakisa.

8
3
4
3
5
1'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Płock. Piłkę pewnie złapał Krzysztof Kamiński.

6
3
3
1
5
17:06

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.