Do niemal pustej bramki uderzał Musiolik, piłkę sprzed linii wybił Wiśniewski.

4
1
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Asystował mu Igor Angulo. Angulo do Jimeneza, ten mijał rywali w polu karnym niczym tyczki i w sytuacji sam na sam spokojnie uderzył obok Gliwy. 4:1!

46
22
6
3
7
84'

Manneh uderzał, ale bardzo wysoko ponad bramką. To była jedna z nielicznych w ostatnim czasie akcji zabrzan.

3
2
1
2
82'

Brown Forbes w polu karnym skiksował, w końcu uderzył Tudor, jednak daleko od celu. Raków szuka kontaktowego trafienia.

3
1
2
1
1
80'

Lederman do Musiolika, ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

2
1
1
1
78'

Powinno być 3:2! Po zgraniu piłki do bramki z metra (!!!) nie trafił Jach.

7
12
5
2
4
77'

Sędzia nie zmienił decyzji, gramy w komplecie.

5
3
1
2
76'

Bardzo ostre wejście Prochazki, pachnie "czerwem".

4
2
1
4
4
76'

Sędzia jeszcze biegnie do monitora sprawdzić czy Prochazka nie powinien udać się wcześniej od reszty pod prysznic.

1
2
1
1
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Prochazka.

Górnik Zabrze
2
1
1
2
74'

Jeszcze trwały analizy, ale gol ostatecznie został uznany. 3:1!

8
6
2
3
2
73'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Rusłan Babenko. Wchodzi: Ben Lederman.

71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Igor Angulo. Już po emocjach? Sprzed pola karnego uderzył Manneh. Gliwa "wypluł" piłkę, poprawkę Angulo golkiper zbił na słupek, przy drugiej skapitulował. 3:1!

31
18
3
2
6
70'

Powtórki pokazały, że gola na 2:1 nie zdobył Krawczyk, ale był to samobójczy gol Jacha.

4
2
2
69'

Gliwa zderzył się z partnerem. Kolejna przerwa w grze.

2
1
68'

Petrasek ponownie krwawi. Obrońca jest opatrywany poza boiskiem.

5
1
1
66'

Po dograniu z rogu główkował Petrasek, Chudy wybił piłkę na kolejny korner.

5
2
3
2
66'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Daniel Bartl.

63'

Górnik prowadzi i szuka kolejnego trafienia. Na bramkę Rakowa sunie akcja za akcją.

8
6
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jarosław Jach. Janża dośrodkował z lewej strony, strzał Angulo odbił Gliwa, poprawiał Krawczyk, ale to Jach skierował piłkę do własnej bramki. 2:1!