1
3
4
82'

Mogła być szybka odpowiedź Lecha! Skóraś sam na sam z bramkarzem, Pesković nogą zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

23
5
8
5
26
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Djordje Crnomarković. Zagranie z autu do Crnomarkovicia, ten podał do Szymańskiego. Bramkarz Lecha nie zdołał przyjąć piłki na śliskiej murawie i ta wtoczyła się do bramki. Już tylko 1:2!

11
19
14
28
72
79'

Daniel Pik wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak wysoko ponad bramką.

4
3
2
1
1
77'

Kolejna okazja przed Lechem. Po dograniu z rogu Skóraś głową uderzył dwa metry obok słupka.

8
2
5
3
5
76'

Lech Poznań. Schodzi: Jakub Moder. Wchodzi: Karlo Muhar.

3
8
8
11
75'

Przed świetną szansą znalazł się Bała, jednak zawodnik Cracovii skiksował mając do bramki już tylko dziesięć metrów.

4
1
2
1
73'

Cracovia. Schodzi: Tomas Vestenicky. Wchodzi: Tomasz Bała.

wchodzi Wchodzi
Tomasz Bała #18
schodzi Schodzi
2
2
2
72'

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Michał Skóraś. Prawą stroną obrońcy urwał się Skóraś, młody gracz Lecha wpadł w pole karne i zagrał do Marchwińskiego, który pięknym uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza. 0:2!

101
50
3
6
8
71'

Moder uderzył z rzutu wolnego, Pesković zachował czujność i wybił piłkę na rzut rożny.

3
2
3
2
6
69'

Cracovia stara się zepchnąć Lecha pod jego pole karne. Gospodarze mają jednak z tym problem.

5
4
4
2
1
67'

Jóźwiak opuścił boisko z urazem kolana po ostrym wejściu rywala.

1
4
9
17
64'

Ostro potraktowany przez Loshaja Jóźwiaka. Kapitan Lecha przez moment zbierał się z boiska.

10
14
61'

Cracovia. Schodzi: Michał Rakoczy. Wchodzi: Daniel Pik.

2
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Moder.

Lech Poznań
3
1
1
9
11
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Satka.

Lech Poznań
3
1
6
12
10
57'

Atak pozycyjny Lecha, goście jednak dość wolno rozgrywają swoje akcje.

1
2
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Jablonsky.

16
10
1
4
3
54'

Indywidualną akcję przeprowadzil Jablonsky, który zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów. Trochę zaskakująca decyzja, uderzenie bylo wyraźnie niecelne.

3
2
1
3
3
53'

Mocna wrzutka w pole karne, Pesković zdołał wybić piłkę ponad poprzeczkę.

6
1
52'

Lech nie kwapi się do ataku, goście cenią to, co już mają.

1
2
2
1
9
49'

Bohdan Butko popełnił błąd, Thiago ruszył z piłką, już był z nią w polu karnym, ale w ostatnim momencie zablokował go Satka!

13
8
2
4
46'

Rzut wolny dla Cracovii, dogranie na piąty metr, a tam Ołeksij Dytiatjew spudłował uderzając głową!