Czas ucieka, a przyjezdni nie potrafią zagrozić bramce strzeżonej przez Kacpra Bieszczada.

1
1
1
79'

Biała Gwiazda w końcu oddaliła grę od własnego pola karnego i wymienia piłkę w okolicy pola karnego lubińskiej ekipy.

1
1
2
77'

Wisła Kraków od pewnego czasu jest bezradna, a Zagłębie dąży do strzelenia swojego czwartego gola.

5
3
1
4
4
75'

Groźnie, ale minimalnie niecelnie z dystansu uderzył Sasa Zivec.

2
2
2
2
2
73'

Aleksander Buksa był faulowany i będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

1
3
1
1
2
71'

1
68'

Miedziowi starają się kontrolować boiskowe wydarzenia. Natomiast goście nie potrafią odebrać piłki rywalom.

3
2
1
1
2
66'

2
1
1
1
1
64'

Tempo gry teraz spadło. Przy piłce dłużej starają się utrzymać gospodarze.

2
3
62'

Wisła Kraków. Zniesiony został kontuzjowany: Alon Turgeman. Wchodzi: Aleksander Buksa.

60'

Problemy zdrowotne Alona Turgemana, który najprawodopodbniej naderwał mięsień w nodze.

2
3
2
3
3
59'

Wiślacy atakowali lewą flanką, jednakże bezskutecznie.

3
3
1
1
2
57'

Gol! Strzelił Łukasz Poręba. Asystował mu Filip Starzyński.

Już 3:1 dla Zagłębia Lubin! Dokładnie z rzutu rożnego dośrodkował Filip Starzyński, zaś celnie główkował Łukasz Poręba.

KGHM Zagłębie Lubin
23
13
3
5
7
57'

Tym razem z dystansu huknął Lubomir Guldan, lecz Mateusz Lis nie dał się pokonać.

4
2
3
4
4
55'

Mateusz Lis wygrał sytuację sam na sam z Damjanem Boharem. Powinno być 3:1 dla lubinian.

3
2
2
2
3
54'

Tym razem świetnym strzałem popisał się Alon Turgeman, zaś jeszcze ładniej interweniował Kacper Bieszczad, który odbił piłkę na korner.

4
4
1
1
2
53'

Nieźle przed pola karnego przymierzył Sasa Zivec, a piłkę pewnie złapał Mateusz Lis.

2
1
2
3
2
52'

Grę od własnej bramki dalekim wybiciem wznowił Mateusz Lis.

1
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

Wisła Kraków
2
2
1
3
3
50'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Lubomir Guldan.

2
1
1
1
2
50'

Rafał Boguski bardzo dobrze zagrał w obronie i uchronił przyjezdnych przed stratą gola.

1
2
1
1
Czy w tym spotkaniu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
46'
46'

Początek drugiej odsłony starcia w Lubinie.

1
1
43'

Miedziowi nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego kolejnego trafienia podczas tego spotkania.

2
2
3
1
3
Czy KGHM Zagłębie Lubin utrzyma swoje prowadzenie do końca meczu?
1
1
38'

Gol! Strzelił Sasa Zivec. Asystował mu Patryk Szysz.

KGHM Zagłębie Lubin wygrywa 2:1! Składna akcja gospodarzy. Patryk Szysz zszedł do linii końcowej i wycofał piłkę do nadbiegającego Sasy Zivca, a ten pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

16
12
4
10
11
37'

2
35'

Żółtą kartkę otrzymał Nikola Kuveljić, który faulowal przeciwnika.

1
2
34'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sasa Zivec.

3
5
1
1
1
33'

Vullnet Basha był nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala.

2
1
31'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Asystował mu Alan Czerwiński.

KGHM Zagłębie Lubin doprowadziło do remisu 1:1! Płasko z prawego skrzydła dośrodkował Alan Czerwiński, a z pierwszej piłki uderzył Filip Starzyński i pokonał Mateusz Lis. Po drodze piłka otarła się po nodze Lukasa Klemenza.

15
10
1
5
13
31'

Tym razem krakowska ekipa w ofensywie. Aktywny jest Alon Turgeman, strzelec gola w tym meczu.

4
2
1
29'

Mateusz Lis popisał się znakomitą interwencją po celnym uderzeniu Sasy Balicia.

4
4
2
2
2
28'

Zespół z Krakowa cofnął się i czyha na swoją okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

3
4
26'

Lubinianie nie forsują tempa i wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

1
2
1
24'

Sfaulowany został Alon Turgeman i sędzia odgwizdał rzut wolny.

5
4
3
1
4
23'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się goście.

4
1
21'

Znakomicie w obronie zagrał Marcin Wasilewski i pewnie rozbił atak KGHM-u Zagłębia Lubin.

8
7
2
2
3
17'

Patryk Szysz zagrał piłkę ręką i rzut wolny będzie miała Wisła.

8
4
1
2
2
15'

KGHM Zagłębie Lubin - 64 proc.

Wisła Kraków - 36 proc.

2
7
1
4
13'

Lukas Klemenz zablokował Czerwińskiego i będzie korner dla Zagłębia Lubin.

2
2
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
4
9'

Gol! Strzelił Alon Turgeman.

Wisła Kraków wyszła na prowadzenie 1:0! Nieźle przymierzył Lubomir Tupta, a piłkę do boku odbił Kacper Bieszczad. Do futbolówki dopadł Alon Turgeman i popisał się skuteczną dobitką. Defensywa Zagłębia powinna się lepiej zachować w tej sytuacji.

39
25
5
4
6
7'

Filip Starzyński dośrodkowywał z rzutu rożnego, lecz nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do piłki.

2
1
1
6'

Aktualna tabela dolnej części PKO Ekstraklasy:

1
4'

Miedziowi spokojnie budują swój atak pozycyjny.

2
1
2
1
3'

Nieudane zagranie Damjana Bohara i piłkę złapał Mateusz Lis.

2
2
1
1
1
2'

Wiślacy wznowią grę od rzutu wolnego.

4
4
1
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli przyjezdni.

5
1
1
2
czas Start meczu
19:57

Dzisiaj w szeregach gości nie zagra między innymi kontuzjowany Jakub Błaszczykowski.