1
86'

Cracovia. Schodzi: Tomas Vestenicky. Wchodzi: Daniel Pik.

85'

Ładnie Milewski zabrał się z piłką w polu karnym, oddał soczysty strzał, ale tuż nad bramką.

1
79'

Zaraz ostatnie 10 minut tego dość wolnego meczu.

75'

Cracovia. Schodzi: Ivan Fiolić. Wchodzi: Thiago.

2
1
1
1
1
75'

Badia z narożnika na głowę niekrytego Jodłowca, strzał i Hrosso bez szans na interwencję. Mamy remis!

8
7
2
2
5
74'

Gol! Strzelił Tomasz Jodłowiec. Asystował mu Gerard Badia.

15
7
3
5
6
73'

Wpada Steczyk w pole karne, strzela i wywalczył tylko rzut rożny. Mógł lepiej to rozegrać.

2
1
1
2
3
70'

Zaskakujący strzał Dimuna z dystansu leci tuż nad poprzeczką!

3
1
1
2
1
69'

Dytjatjew, zasłaniając piłkę, uderzył Steczyka łokciem w twarz. Jednak to wejście tego drugiego uznano za faul.

1
2
1
1
1
66'
65'

Badia wpada w pole karne, zagrywa dziwną piłkę z ostrego kąta. Nie wiadomo, czy to strzał, czy to podanie.

1
2
1
1
1
64'

Kontra Piasta, Milewski pędzi prawą stroną, przerzuca ciężar gry, ale zagrywa za wysoko. Strata.

62'

Szuka koronkowej gry na skrzydłach Cracovia, ale bardzo szybko Piast utrudnia tam granie.

59'

Od razu bardzo aktywny jest Badia, szuka gry, podań, pressuje.

57'
55'

Piast sprawia wrażenie nieco poddenerwowanego. Cracovia potrafi popełnić proste błędy w rozegraniu, jednak w obronie jest w pełni skoncentrowana.

1
51'

Cracovia. Schodzi: Florian Loshaj. Wchodzi: Milan Dimun.

50'

Ciekawostka statystyczna: Piast oddał dwa razy więcej strzałów od Cracovii, a posiadanie piłki jest na remis.

2
1
1
1
47'

Piast stara się grać nieco szybciej, kieruje więcej długich piłek na napastników. Cracovia spokojnie rozgrywa.

komentarz

Wracamy do gry! Padną jeszcze bramki?

3
44'

Żółtą kartkę otrzymał Pelle van Amersfoort.

42'

Dośrodkowanie z lewej strony, rykoszet i Plach wybija piłkę tuż sprzed linii bramkowej!

1
1
2
39'

Co za sytuacja Cracovii, gol był na wyciągnięcie nogi, ale źle zagrali Vestenicky i Wdowiak. Zamiast dzióbnąć w stronę bramki, zrobili to do boku.

1
1
2
36'

Strzał Sokołowskiego zza pola karnego leci jednak wysoko nad bramką.

2
1
33'

Świetne uderzenie Fiolicia z dystansu, ale jeszcze lepsza parada Placha!

30'

Wypuszczony Rapa na prawej stronie, zagrywa płaską, szybką piłkę do Wdowiaka, a ten z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki. 1:0 dla gości! W tej chwili Cracovia wyprzedza Lechię!

12
8
1
29'

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Cornel Rapa.

21
17
2
2
1
26'

Kirkeskov z autu do Parzyszka, ten obraca się w polu karnym z obrońcą na plecach i uderza z powietrza tuż obok bramki Cracovii. To była naprawdę ładna próba.

2
25'

Piast gra wysoko, ale ma problem z prowadzeniem koronkowych akcji.

22'

Starcie w powietrzu Vidy i Rapy, napastnik Piasta oberwał łokciem w głowę.

1
1
2
19'

Żółtą kartkę otrzymał Florian Loshaj.

19'

Jeśli szukacie miejsca na piknik w Gliwicach, to trybuny stadionu są do tego idealne. Jest bardzo spokojnie, nawet zbyt spokojnie.

2
18'

Hanca wykopał piłkę na aut. Składał się do strzału, w praktyce rozciągnął grę do kolegi na prawym skrzydle, ale zagrał bardzo niedokładnie.

1
15'

Na razie Piast szuka szybkiej gry skrzydłami, Cracovia preferuje wolniejsze granie piłką na całej szerokości boiska.

3
1
11'

Szansa dla Cracovii taka wręcz z niczego. Główkował Wdowiak, ale obok bramki, zaspała obrona Piasta.

1
7'

Hrosso krzyczy do Hanci, żeby przesunął się w murze, ale ten go ignoruje. Piast ma jeszcze rzut rożny, ale nie wykorzystuje go dobrze.

3
6'

Ostry faul Fiolicia na Milewskim, jest ustna reprymenda od arbitra.

2
1
3'

Kontra Piasta, wypuszczony Tiago Alves, ale z kilku metrów z ostrego trafił w trybuny.

2
2'

Bardzo spokojny początek z obu stron, dużo grania po ziemi.