PKO Ekstraklasa: 37. kolejka
18 lip 2020 17:30
90+4'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Fran Tudor.

Co za przyjęcie piłki! Forbes po centrze Tudora przyjął ją na udo, a potem uderzył z powietrza z bliskiej odległości. Kamiński nie miał wielkich szans na obronę. Raków prowadzi 2:1!

29
17
4
5
15
90+1'

Sędzia doliczył sześć minut.

3
3
2
1
90'

Kun zdążył jeszcze dobiec do piłki i dośrodkować, jednak arbiter przerwał akcję. Piłka była już poza linią boiska.

1
4
2
88'
88'

Żółtą kartkę otrzymał Cillian Sheridan.

2
1
1
1
84'

Gol! Strzelił Sebastian Musiolik. Asystował mu David Tijanić.

Świetne podanie Tijanicia w pole karne. Musiolik urwał się na lewej stronie, płasko uderzył i wyrównał wynik meczu. Mamy 1:1!

19
12
1
5
13
84'

Naprawdę dobre rozegranie Rakowa zakończone dośrodkowaniem Ledermana do Kuna. Pomocnik uderzył z woleja, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

4
3
1
82'

Centra Adamczyka i strzał Kocyły. Niezłe rozegranie, ale Szumski nie dał się zaskoczyć.

2
4
2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Kun. Za faul na Michalskim.

Raków Częstochowa
4
2
1
1
77'

Przerwana radość Forbesa. Zawodnik trafił do siatki - przejął piłkę od Bena Ledermana, stanął oko w oko z Kamińskim i płasko uderzył. Sędzia nie uznał bramki, Forbes był na spalonym.

5
4
1
75'

Ależ pudło Forbesa! Napastnik wystrzelił piłkę w trybuny po dobrej centrze Patryka Kuna.

1
5
1
1
73'

Nieudany rajd Kocyły na prawej flance. Młodzieżowiec stracił piłkę tuż przed polem karnym.

1
3
2
72'

Dobra interwencja Garcii. Hiszpan zatrzymał na lewej stronie Tudora.

4
1
70'

. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Patryk Kun.

66'

Pudło Michała Marcjanika. Obrońca nieudanie uderzył w polu karnym!

1
2
1
64'

Akcja Rakowa lewą stroną. Dośrodkowanie prosto w ręce Kamińskiego. Bramkarz uprzedził Forbesa.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Szwoch.

Wisła Płock
3
1
1
1
60'

Maciej Ambrosiewicz spychany przez Petraska, ale zdążył dośrodkować. Polak zagrał niecelnie. Koniec ataku gości.

1
1
59'

Tym razem nieudane rozegranie z kornera. Grę wznowi Szumski.

1
1
1
1
58'

Zablokowany strzał Kocyły na prawej stronie. Piłka odbiła się od obrońcy na rzut rożny.

2
1
56'

Przytomna interwencja Schwarza. Wślizgiem zatrzymał atak rywali na prawej stronie.

55'

Podanie Tudora w pole karne przejęte przez obrońcę Wisły.

2
52'

Pomylił się tym razem Adamczyk. Jego podanie z rzutu wolnego nie znalazło adresata.

2
51'

Forbes złapany na spalonym.

1
1
1
1
47'

Nieudana centra z rzutu rożnego. Żaden z gospodarzy nie oddał dobrego strzału.

1
1
47'

Płaskie dośrodkowanie Tudora po przejęciu piłki z rzutu wolnego. Wślizgiem podanie zablokował Kocyła.

1
46'

. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Ben Lederman.

46'

Wracamy po przerwie! Przy piłce piłkarze Wisły.

6
4
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksander Pawlak.

2
3
1
45'

Sędzia doliczył dwie minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy.

45'

Szumski wybił dośrodkowanie Adamczyka.

5
1
1
44'

Cillian Sheridan wywalczył rzut rożny dla Wisły po indywidualnej akcji lewą stroną.

3
43'

Dośrodkowanie Bartla z lewej strony. Nie udało się Petraskowi uderzyć głową.

1
1
41'

Groźna akcja Rakowa na prawej stronie! Uderzenie Forbesa zablokowane, nikt nie zdążył do dobitki.

1
39'

Gol! Strzelił Alan Uryga. Asystował mu Hubert Adamczyk.

Odegrali się Nafciarze za ostatnie brzydkie zagrania rywali. Precyzyjne dośrodkowanie Adamczyka z rzutu wolnego, wyskok i strzał głową Urygi i mamy 1:0 dla Wisły!

20
9
6
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Fran Tudor.

1
1
3
37'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Petrasek.

1
1
4
36'

Bezpardonowe zagranie Petraska. Czech niebezpiecznie wślizgiem zaatakował Adamczyka.

1
1
1
33'

Wisła na razie bez gry w ataku. Raków cały czas rozgrywa, płocczanie zepchnięci do obrony.

1
1
31'

Zbyt głęboko zagrał w pole karne Musiolik do Forbesa. To mógł być groźny atak.

1
29'

Adamczyk dośrodkował prosto w ręce Jakuba Szumskiego.

3
1
1
29'

Dośrodkowanie Huberta Adamczykz z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od obrońcy na rzut rożny.

1
25'

Dośrodkowanie Daniela Bartla z lewej strony. Głową uderzył Felicio Brown Forbes. Kamiński odbił piłkę, potem przejął ją Alan Uryga i wybił z pola karnego.

2
23'

Złe zagranie Kamińskiego. Prosto pod nogi Musiolika. Napastnik Rakowa niecelnie dośrodkował, David Tijanić nie opanował piłki.

1
19'

Groźna centra Schwarza z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od obrońców, ale zdążył przejąć ją Kamiński.

1
16'

Dobre wejście Tomasa Petraska. Kapitan Rakowa pewnie wszedł wślizgiem i zatrzymał atak Dawida Kocyły.

2
13'

Musiolik ma ciąg na bramkę! Tym razem niecelnie uderzył głową.

1
13'

Groźna akcja Rakowa! Sebastian Musiolik uderzył z lewej strony pola karnego. Obrońca blokuje strzał!

9'

Zderzenie w powietrzu Mateusza Szwocha z Danielem Mikołajewskim. Na szczęście obaj piłkarze szybko wrócili do gry.

5
1
7'

Wisła rozgrywa piłkę. Pierwszy nieudany atak. Dobre prostopadłe podanie do Angela Garcii. Hiszpan opanował piłkę w polu karnym, ale został zatrzymany przez obrońcę.

1
1
1
1
5'

Petr Schwarz płasko zagrał do Igora Sapała. Pomocnik oddał strzał, ale został zablokowany przez rywali.

1
4'

Kolejne nieprzepisowe zagranie. Faulował Damian Michalski. Raków będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego blisko pola karnego.

1
1
4'

Przerwana akcja Rakowa. Faul zawodnika Wisły na połowie boiska.

1
1
1
2'

Inicjatywa po stronie gospodarzy. To oni rozgrywają piłkę, ale na razie daleko od bramki Krzysztofa Kamińskiego.

1
1
czas Start meczu
16:22

Rezerwowi Rakowa:

Kacper Trelowski, Kamil Piątkowski, Andrzej Niewulis, Przemysław Oziębała, Ben Lederman, Ruslan Babenko, Mateusz Kaczmarek, Patryk Kun, Jarosław Jach.

Rezerwowi Wisły:

Adrian Tokarski, Jakub Witek, Bartłomiej Sielewski, Mikołaj Kwietniewski, Karol Angielski, Suad Sahiti, Patryk Leszczyński.

3
16:22

Wyjściowa "11" Rakowa Częstochowa:

Jakub Szumski - Kamil Kościelny, Tomas Petrasek, Daniel Mikołajewski - Daniel Bartl, Fran Tudor, David Tijanić, Igor Sapała, Petr Schwarz - Felicio Brown Forbes, Sebastian Musiolik.

Wyjściowa "11" Wisły Płock:

Krzysztof Kamiński - Aleksander Pawlak, Michał Marcjanik, Alan Uryga, Damian Michalski - Maciej Ambrosiewicz - Dawid Kocyła, Hubert Adamczyk, Mateusz Szwoch, Angel Garcia - Cillian Sheridan.