Damir Sadiković także wykorzystał rzut karny. 2:2!

9
22
44
komentarz

Joel Valencia również pokonał bramkarza. Tym razem Lukas Hrosso był blisko obrony. 2:1 prowadzi Legia.

43
20
7
26
84
komentarz

Pelle van Amersfoort również skierował piłkę do bramki. Radosław Cierzniak był blisko obrony uderzenia. 1:1!

76
36
5
8
36
komentarz

Domagoj Antolić oddał pewny strzał. 1:0 prowadzi Legia Warszawa.

37
14
9
39
59
90'

Trwa losowanie.

13
8
7
7
8
90'

Czekamy na konkurs "jedenastek"!

22
10
5
3
9
90+2'

Legia rozgrywa jeszcze piłkę na połowie Cracovii.

13
6
3
5
11
90+1'

Z rzutu wolnego strzelał Mateusz Cholewiak. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

12
14
3
3
8
90'

Doliczone cztery minuty.

9
7
4
1
6
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Marquez.

8
6
1
4
5
90'

Luquinhas popisał się efektowną akcją i był faulowany. Rzut wolny dla Legii. Do bramki Cracovii około 18 metrów.

6
4
2
3
5
90'

Jeżeli gole w regulaminowym czasie gry nie padną, to czeka nas konkurs rzutów karnych. Na razie jednak przy piłce Cracovia.

5
4
4
2
2
87'

Rzut wolny dla Legii. Dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłka wybita przez zawodnika Cracovii.

6
7
2
3
7
87'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

9
6
2
3
84'
komentarz

2
3
1
1
83'

Kolejne minuty mijają i nie zanosi się na zmianę wyniku w tym spotkaniu.

1
4
3
1
5
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diego Ferraresso.

6
6
1
5
80'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę wybili obrońcy gospodarzy.

3
1
1
3
78'
77'
75'

Marcos Alvarez dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

7
3
5
2
Czy w regulaminowym czasie w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
3
1
1
73'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Filip Piszczek.

72'

Gra wznowiona.

7
3
1
71'

Opatrywany jest na boisku jeden z piłkarzy Legii.

3
1
2
3
2
69'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, gdzie piłkę na raty złapał Radosław Cierzniak.

4
2
3
1
67'

Zanosiło się na groźną akcję Legii, lecz zawodnicy Cracovii dobrze zaprezentowali się w defensywie. Zabrakło gospodarzom uderzenia na bramkę gości.

1
66'
4
3
1
1
1
63'

Żółtą kartką ukarany został Michał Probierz.

12
10
3
9
63'

Lukas Hrosso daleko wyszedł z bramki i dobrze wybił piłkę.

5
5
1
4
59'

Legia Warszawa spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

2
1
4
4
3
56'
55'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Cracovii.

4
3
3
8
6
54'

Tomas Pekhart skierował piłkę do bramki Cracovii, lecz był na spalonym. Ten gol nie został uznany.

11
8
1
1
3
54'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Joel Valencia, lecz został zablokowany.

4
2
3
4
2
51'

Znów pokazał się Paweł Wszołek. Dośrodkowanie w pole karne, piłkę opanował Luquinhas, ale po jego uderzeniu futbolówka nie wpadła do bramki Cracovii.

8
4
3
3
4
49'

Odpowiedź Cracovii. Dośrodkowanie w pole karne Legii, gdzie niecelnie uderzył Marcos Alvarez.

4
4
1
3
1
48'

Paweł Wszołek w polu karnym minął rywala i lekko trącił piłkę. Ta przeleciała tuż obok bramki Cracovii. Dobrze Legia rozpoczęła tę część spotkania.

3
3
4
5
47'

Tę część spotkania Legia rozpoczęła od ataków na bramkę Cracovii.

1
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
2
1
45'

Doliczona jedna minuta.

5
2
1
3
4
44'

Damir Sadiković świetnie dograł w pole karne Legii do Pelle van Amersfoorta. Ten miał znakomitą okazję, lecz oddał niecelny strzał. To powinien być gol!

6
4
1
4
6
42'

Po akcji Valencii w polu karnym Cracovii niecelnie strzelał Bartosz Kapustka.

3
4
3
2
3
39'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Radosław Cierzniak wybił piłkę. Po chwili futbolówka znów w polu karnym Legii i znów dobrze interweniował bramkarz.

5
2
1
6
5
38'

Cracovia oddaliła już grę od własnego pola karnego i sama rozgrywa piłkę.

9
7
3
4
4
35'

Legia ruszyła do ataku. Tym razem dogrywał Joel Valencia, lecz dobrze spisał się Lukas Hrosso.

4
1
4
2
8
34'

Zamieszanie przed bramką Cracovii. Groźna akcja Wszołka, dogranie przed bramkę. Tomas Pekhart nie zdołał jednak opanować futbolówki i skończyło się na strachu w drużynie Cracovii.

8
7
1
4
3
32'

Rzut wolny dla Legii i dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Josip Juranović zagrał tak, że piłkę pewnie złapał Lukas Hrosso.

7
7
3
3
6
30'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Przy piłce aktualnie Cracovia.

8
6
5
3
27'

Cały czas brakuje w tym meczu ciekawych akcji, sytuacji bramkowych...

3
23'
22'

Z rzutu wolnego strzelał Marcos Alvarez. Piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

5
2
1
6
4
22'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Do bramki Legii blisko 30 metrów.

3
2
1
5
21'

Wracamy do gry.

5
1
20'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Mateusz Wieteska.

3
1
2
2
1
17'

Dośrodkowania w pole karne Cracovii szukał Joel Valencia. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

3
3
5
1
1
16'

Do wybitej piłki dopadł Marcos Alvarez i oddał strzał z 18 metrów. To było jednak uderzenie niecelne.

3
1
1
1
3
14'

Po dośrodkowaniu w pole karne Legii główkował Rivaldinho. Piłkę pewnie złapał Radosław Cierzniak.

4
2
4
2
5
13'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Czekamy na ciekawe akcje z jednej lub z drugiej strony.

4
3
3
2
5
10'

Po rzucie rożnym Cracovia utrzymała się przy piłce. W polu karnym Legii z ostrego kąta strzelał Marcos Alvarez, lecz to było uderzenie niecelne.

3
2
1
5
6
10'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Igor Lewczuk.

2
2
1
3
5
8'

Ładna akcja Legii. Najpierw świetnie podał Bartosz Kapustka. Do piłki dobiegł Luis Rocha i szukał dogrania przed bramkę Cracovii. Tam zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gości.

8
4
3
3
3
7'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

2
3
1
2
5'

Dogranie w pole karne Legii, gdzie na uderzenie zdecydował się Pelle van Amersfoort. Uderzenie jednak niecelne.

6
6
2
3
5
19:21

Ze względu na zachowanie kibiców Legii Warszawa mecz o Superpuchar Polski nie rozpoczął się zgodnie z planem. Poślizg trwał blisko 10 minut. Klub z Łazienkowskiej 3 może spodziewać się surowej kary finansowej.

18
15
1
5
1
2'

3
2
1
1
1'

Chwilę po rozpoczęciu spotkania ucierpiał jeden z piłkarzy Cracovii. Potrzebna pomoc medyczna i przerwa w grze.

6
3
2
6
19:21

Mecz powinien się rozpocząć kilka minut temu, ale cały czas czekamy na pierwszy gwizdek sędziego.