1
2
89'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Asystował mu Aleksander Pawlak.

1:1 w Płocku! Zagranie w pole karne Stali, gdzie Aleksander Pawlak świetnie opanował piłkę i miękko wrzucił przed bramkę. Tam bardzo dobre uderzenie głową oddał Mateusz Szwoch, a piłka wpadła do siatki.

27
12
7
24
27
88'

Znakomitą okazję miał Paweł Tomczyk. Jego strzał w polu karnym Wisły dobrze obronił jednak Krzysztof Kamiński.

3
3
2
5
88'

Dobrze zorganizowana w defensywie jest Stal Mielec. Goście skutecznie rozbijają ataki Wisły.

8
3
1
1
85'

Zmiana w Stali. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Robert Dadok.

85'

Ładną akcją popisał się Giorgi Merebaszwili, ale w polu karnym Stali zabrakło mu już celnego dogrania do kolegów z zespołu.

3
1
1
2
3
83'
83'

Sporo dośrodkowań w pole karne drużyny z Podkarpacia. Zazwyczaj jednak brakuje strzałów, albo piłkę wybijają zawodnicy z Mielca.

5
1
80'

Miękka wrzutka Żuka w pole karne Stali. Główkował Tuszyński, a piłka po chwili w rękach bramkarza drużyny z Mielca.

7
6
2
2
78'

Stal Mielec broni sie na własnej połowie i szuka okazji do gry z kontry.

4
1
1
1
komentarz

75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Rzeźniczak.

2
2
1
72'

A na boisku Stal Mielec dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Wisła rozgrywa ją w okolicy linii środkowej boiska.

5
1
1
72'

Zmiana w Stali Mielec. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Mateusz Matras.

66'

Ładnie w pole karne Stali dośrodkował Paweł Żuk. Gospodarzom zabrakło już jednak uderzenia na bramkę beniaminka.

3
2
1
1
Czy w tym spotkaniu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
1
64'

Zmiana w Stali Mielec. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

61'

Stal Mielec szuka okazji do ataku. Zawodnicy beniaminka nie zamierzają się bronić.

15
13
2
2
3
59'
56'

Gol! Strzelił Andreja Prokić.

1:0 dla Stali Mielec! Najpierw w polu karnym Wisły groźny strzał oddał Petteri Forsell. Krzysztof Kamiński odbił piłkę. Przed bramką Wisły doszło do sporego zamieszania, a ostatecznie z kilku metrów mocno i celnie uderzył Andreja Prokić.

58
24
5
7
15
53'

Z dystansu strzelał Mateusz Mak. Lekkie uderzenie, po którym pewnie interweniował Krzysztof Kamiński.